VIDEO Jedině Rusové zastaví islám! Čech Petr Michalů, který emigroval do Ruska, promluvil na kameru

28.4. 2016   Parlamentní listy   video 
 Proslavil se svou otevřenou podporou Ruska a kritikou současné české zahraniční politiky, je i nadále aktivní. V dalším rozhovoru, který poskytl ruskému kanálu REN TV, uvedl, že v Evropě je lidem podsouváno to, aby žili jako muslimové. Rusko je podle Petra Michalů jediná země, která se dokáže ubránit islamizaci. 


Petr Michalů, který se u nás i v zahraničí proslavil zejména svou Omluvou ruskému národu za aktuální českou politiku a za „přepisování dějin“ v souvislosti s druhou světovou válkou, a který před několika dny překročil hranici Ruské federace s úmyslem získat v zemi azyl, poskytl ruským médiím další rozhovor.
Bývalý policista je v Rusku čím dál více populární a mezi mnohými ruskými občany budí sympatie. To je přirozeně umocněno relativně velikým zájmem médií o jeho osobu. Poslední rozhovor s Petrem Michalů nabídl divákům ruský kanál REN TV.
V rozhovoru Čech znovu vysvětluje své důvody k emigraci. V této souvislosti zmínil, že jeho rodná zem je „Československo, a ne Česká republika“. „Jsem Čechoslovák. Nesouhlasil jsem s rozdělením těch dvou zemí,“ zdůraznil. Znovu také zmínil, že už nemohl žít v zemi, ve které se přepisuje historie, a to zejména v souvislosti s druhou světovou válkou.