Proč se Kalousek při poslechu ČT kouše vzteky do různých částí těla

Avatar
Původní autoři

Lubomír Man
11. 5. 2016
Kalousek reagoval na prohlášení prezidenta Zemana o tom, že Česká televize je hlásnou troubou strany TOP 09, docela zvláštně. Řekl, že i on se při sledování zpravodajství ČT často kouše vzteky do různých částí těla. Jaké části těla to myslel? Snad tu, do které se mu páni z ČT snaží vecpat? Určitě, protože proč by se kousal do rukou či nohou, které s problémem nemají co dělat?


Ale zadek ano, a jedině o něm může být řeč, jakkoli je pro člověka obtížné, se do něj kousat, to je pravda. Ale to se samozřejmě myslelo jen obrazně, Kalousek chtěl vyjádřit nevoli nad tím, že se mu tam ti nevycválaní čeští televizáci drali dodneška až moc násilně. A hlavně vůbec ne nenápadně. Čili tak, že už o tom začala mluvit celá republika a bylo vlastně jen otázkou času, kdy s tím navenek vystoupí i někdo oficiální. No a už je to tady, dokonce sám prezident. Herdekslávek, tohle neslibuje nic dobrého. Vždyť ono se může klidně stát, že jednoho dne dorazí na Kavčí Hory tak velký zástup rozkacených lidí, že z toho bude nová televizní krize – a co se podařilo už dvakrát – se vůbec nemusí podařit i potřetí. 

Doparoma, načpak ti chlapi z ČT jezdí na všechna ta školení BBC v Londýně, anebo CNN v New Yorku a já nevím kam ještě, kde se jim snaží vecpat do hlavy nejsofistikovanější techniky na totální přeměnu psychiky lidí, aniž by si ti lidi něčeho všimli? Toho by bylo třeba, ale ti naši kreténi namísto poslouchání technik se určitě ožírají v nějaké striptýzové knajpě a pak se vrátí domů a dál dělají propagandu, jako když nádeníci nahazují hromadu.

Pitomci, a teď tady díky jim máme problém, že namísto jedné sice neohrabané, ale přece jen sprátelené partičky, se bude možná chtít do vedení televize dostat stát, jak je tomu třeba už v Polsku. Jedině přes mou mrtvolu, naznačuje vůdce strany, která má ve voličstvu jen zhruba desetiprocentní zastoupení, ale v ČT má těch procent sto a je rozhodnuta nepřipustit, aby tomu bylo kdy jinak. Ale od slova jsou to ti nejvýsostnější demokraté.