Svět bez hranic socialisty Junckera a znásilnění levicové aktivistky! Pane Jeane-Claude Junckere, protože jestli něco nemá hranice, tak je to fantazie!

Avatar
Původní autoři

Patrik Juda
25.8. 2016   Rukojmí
Nejhorší vynález politiků všech dob jsou podle pana Junckera hranice. Maďarský europoslanec by naopak raději na hranicích své země posílil bubáky z řepy i prasečími hlavami. Hromadně znásilněná levicová antirasistka raději lhala..

Pan předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker promluvil na diskuzním fóru ohledně uprchlické krize v rakouském horském středisku Alpbach. Na stránkách z diskuzního fóra v Alpbachu to však spíše vypadá, že mluvil o nebezpečném a rostoucím nacionalismu a také řekl, že od října budou moci občané Turecka volně cestovat do zemí EU, ale podmínkou prý zůstává, aby Turecko splnilo všechny podmínky, a to včetně reformy teroristického zákona, což již Turci odmítli. To vyjádření nedává logiku, ale padla i jiná..
“EU dokáže porazit nacionalismus”.
“Musíme proti nacionalismu bojovat”.
“Hranice jsou nejhorší vynález politiků všech dob”!
Jistě, některé hranice se již imigrantům správně zavírají, protože u některých zemí EU se naštěstí aktivoval pud sebezáchovy, a to včetně Rakouska, kde pan Juncker kázal o nacionalistech. O imigrantech se také pan Juncker vyjádřil. “Uprchlíci a jejich děti si zaslouží naší plnou solidaritu”. Neboli každý, kdo “prchá” z Afriky a Blízkého východu za lepším a vysněným životem do Evropy je uprchlík.
A to je ta lepší varianta, že jdou pouze za lepším životem, protože například Islámský stát v částech Iráku a Sýrie změnil školní osnovy po svém ultra Islámském a založil výcvikové tábory pro děti, kde se učí bojovat se zbraněmi a nenávidět všechny bezvěrce (aktuálně). Dětští sebevražední atentátníci, kteří jsou například opásáni výbušninou a zabijou desítky lidí jsou považováni za mučedníky, kteří přijdou do ráje. Za největší možné hrdiny. Zatímco můj hrdina byl Vinetou a Old Shatterhand, tak oni mají toto peklo.
Přál bych si, aby někam prchl pan Juncker i se svou ultra levicovou multikulturní totalitní komisí. Nejhorší vynález politiků všech dob je EU. Plnou solidaritu si zaslouží všichni ti povražděni lidé v Evropě a skutečné oběti války, které však nemají tisíce euro pro pašeráky a moderní iphony. Ti skuteční uprchlíci by si nestěžovali na nic, ale byly by vděční, že žijí, a že se jim dostává pomoci. Byly by vděčni v první možné zemi, kde není válka.
Nacionalismus je dle wikipedie ideologie a politika, která zdůrazňuje význam národa, tedy skupiny lidí, kteří obvykle sdílejí společný původ, historii, jazyk, kulturu a území. Nemohu cítit větší štěstí, než když pan Juncker říká, že je rostoucí. Také to tak cítím. Nebezpečný je pan Juncker pro svou zvrácenou a levicovou ideologii a bojovat by za mě měli lidé hlavně proti němu.
Jak chorý a zvrácený je extrémní socialismus jsem se opět ubezpečil dnes, když jsem si přečetl příběh třemi imigranty znásilněné a okradené německé mladé ženy, socialistky a bojovnice proti rasismu.
Byla to tak urputná bojovnice za uprchlíky a proti rasismu, že raději znásilnění nenahlásila a ohlásila na policii pouze krádež. Okradli ji však Němci a imigranti, ale všichni prý mluvili německy. Přítel ji naštěstí a v rámci bezpečí ostatních žen přiměl, aby řekla policii pravdu. Pravda je dle Der Spiegel následující….
Selin Górenová (24), která je mluvčí mládežnické organizace Solid ze strany Levice (Die Odkaze) se vracela počátkem roku v Manheim v noci domů. Na dětském hřišti ji obstoupili tři imigranti, kteří ji znásilnili. Mluvili persky, nebo kurdsky.
Přiznala se, že pravdu neřekla policistům proto, protože je antirasistkou a socialistkou a nechtěla, aby toho nezneužili odpůrci uprchlíků. Podobných příběhů o fanatických socialistkách a aktivistkách jsem již četl více. Samozřejmě je mi líto této mladé ženy, že musela prožít hromadné znásilnění, ale co mi přijde smutné je to, že raději, než by řekla pravdu, tak falešně obviní své německy mluvící spoluobčany. To mi naopak přijde velmi rasistické a proti německé.
Pan Juncker nechce hranice. Tak to potom chce ale anarchii, násilí a kriminalitu v Evropě. Finanční zátěž obrovská, ale mnohem horší než peníze je všechen ten teror a nenávist od někteých z lidí, které tak vítá pan Juncker. Možná to bude znít přehnaně, ale za mě mají lidé jako je pan Juncker, Merkelová, nebo Schulz na rukou krev nevinných lidí již teď. To oni nejsou solidární. K vlastním lidem nejsou solidární. Pouze k sobě a falešným utopistickým levicovým ideím, nebo penězům. Tito lidé zrazují své vlastní národy a realitu života obyčejných lidí absolutně ignorují. Ignorují všechny, kteří nemají to jejich pokřivené vidění světa.
Maďarský europoslanec Gyórgy Schópflin by klidně nechal vystavit na maďarských hranicích prasečí hlavy, pokud by to mělo pomoci ochránit hranice. Již jsem psal, že zlý bubáci a strašáci prý pomohli. A proč ne? Už ten pocit, že něco Maďaři dělají musí být lepší než nedělat nic, a když si dají na hranice prasečí hlavy, tak je to jejich věc. To, že Němci vítali imigranty plyšáky je také jejich věc, ale ať to nenutí ostatním tyto citové exibice.
Od americké organizace Human Right Watch z New Yorku přišla za mě zlá a falešná slova od jejího šéfa Andrewa Stroehleina již po maďarském nasazení hraničních bubáků z řepy..
“Maďarsko,uprchlíci prchají před válkou a mučením”…”Vaše zeleninové hlavy je nezastaví”.
Pan europoslanec Schópflin pouze zareagoval na tato kritická slova ze zámoří tím, že prasečí hlavy by byly účinnější. Reakce od lidskoprávní organizace přišla….”Vaše slova jsou odporná”… “Čekal bych je od nějakého neonacistického trola, ale vy jste europslanec”…. “Chovejte se podle toho”.
Tak to je přesné. Chovejte se jako europoslanec, neboli žádné vlastní iniciativity a už vůbec ne takové, jak si chránit hranice, ale všechno bude podle nás. Věřím, že jednou ta evropskounijní totalita skončí. Musí to tak být, nebo skončíme my, když EU vedou lidé, jako je pan Juncker.
Některé z kroků a výroků všech těch nadlidí, moralistů, aktivistů, falešných idealistů, multikulturalistů a nejvyšších politiků EU jsou již těžko popsatelné. Jsou to výroky bláznivé, nezodpovědné, prolhané, sebevražedné, vlastizrádné a Evropu rozkládající. Podle pana Junckera jsou hranice tím nejhorším vynálezem politiků všech dob.
Za mě je sebevražedný imigrantský směr politiky EU a jejích “vyvolených” a od reality odtržených lídrů tím nejhorším, co jsem si kdy dovedl představit.
Zrovna dnes vidím prasečí hlavu i na člověku pane Jeane-Claude Junckere, protože jestli něco nemá hranice, tak je to fantazie.