Vladimir Putin: Svět stojí na pokraji války a já už nevím, jak mám s vámi jednat! Německo chystá domácnosti na vojenský konflikt. Na ruských hranicích je 40,000 vojáků a přijíždějí další! [CZ Titulky]

VK
22. 8. 2016  AE News

Vladimir Putin: Svět stojí na pokraji války a já už nevím, jak mám s vámi jednat! Německo chystá domácnosti na vojenský konflikt. Na ruských hranicích je 40,000 vojáků a přijíždějí další! [CZ Titulky]

 

Situace v Evropě eskaluje. Vladimir Putin uvedl na adresu zástupců EU a USA, že už neví, jak má s nimi jednat a nasunování zbraní NATO k ruským hranicím už doprovází i teroristické útoky vedené z Ukrajiny. Kyjev před 14 dny (video zde) vyslal skupinu operativců vojenského zpravodajství ministerstva obrany, aby na Krymu provedli sérii sabotáží, mezi kterými měly být i cíle ruské černomořské flotily v Sevastopolu. Jednalo se o pokus vyhlášení války. U zadržených diverzantů byla nalezena americká vyzbroj a výstroj, americké plastické trhaviny C4, české plastiky Semtex, americké vizory pro noční vidění, karabiny M4 a německé maskovací uniformy, ale spolu i s další výzbrojí ukrajinské a ruské provenience. Vladimir Putin naléhavě tlačil na západní politiky v posledních 2 týdnech, aby si došlápli na Kyjev, aby zanechal diverzní činnosti a vrátil se k jednacímu stolu. Západní politici ale Vladimiru Putinovi nezvedají telefony a ti, kteří se k věci vyjádří, tak se přetvařují v tom smyslu, že se nic neděje.

USA uvedly v květnu tohoto roku do provozu protiraketový systém AEGIS v Polsku a v Rumunsku, pokračuje nasunování zbrní do Pobaltí, nová ukrajinská vláda složená z velké části z občanů s americkými pasy posílá diverzanty na Krym, aby vyhodily do povětří určité cíle na Krymu a tím, aby vyprovokovali Rusko ke vtrhnutí na území Ukrajiny. Vladimir Putin nemůže na tyto útoky nereagovat věčně a neustále se držet zpátky. Když ukro-komanda upalovala lidi v domě odborů v Oděse v roce 2014, držel se Putin zpátky. Stejně tak při tažení ukrajinské armády proti civilistům ruského etnika v Doněcku. Ale toto držení se zpátky nelze uplatňovat věčně, protože útok na Krym a na flotilu bez reakce Kremlu by už mohl vyvolat v Rusku pochybnosti o schopnostech Vladimira Putina hájit ruskou bezpečnost.

Jeden ze zatčených důstojníků vojenské rozvědky ukrajinského ministerstva obrany po nezdařeném pokusu o sabotáže na Krymu. 

Na hranicích s Ukrajinou je už 40,000 ruských vojáků a další přibývají!

Ve výše uvedeném videu převzatém od Alexe Jonese z Infowars.com jsou dva projevy Vladimira Putina a oba dva ukazují, jak se situace vyostřuje a eskaluje. Americké elity získaly po pádu Jaceňukovy vlády v Kyjevě řídící procesy nad celou Ukrajinou a tyto útoky a provokace proti Rusku přestávají být jenom ukrajinským řinčením zbraní. Ruský prezident proto v posledních dnech, kvůli obavám z invaze a dalších teroristických provokací, přesunul k ukrajinským hranicím 40,000 vojáků [1], protiletadlové systémy S400, více než 200 stíhaček a každým dnem přibývá další technika a vojáci. Stejně tak Ruská federace posiluje čáru doteku na Krymu s Ukrajinou, na poloostrov proudí už od minulého týdne vojenské posily a technika. Vladimir Putin se snaží zatlačit na poslední chvíli na západní politiky a nutí je k jednání, ale naráží na hluchý odpor.

Trhaviny a nálože zajištěné u ukrajinských operativců zadržených na Krymu.

Přesun jaderných zbraní z Turecka na rumunskou základnu Deveselu, o kterém jsme informovali zde, tak dostává úplně jiný rozměr. Střely s plochou dráhou letu Tomahawk by to měly do Ruska nebo na Krym mnohem blíže, než z Turecka. Německo včera oznámilo, že doporučí německým domácnostem, aby se zásobily vodou a potravinami alespoň na 10 dnů [2]. Toto opatření vyvolalo v celém Německu doslova šok a zděšení, protože takové výzvy naposledy zaznívaly počátkem 80. let, když Sovětský svaz byl na vrcholu své jaderné moci. Něco se děje a Německo je na nohou. Americké elity se zřejmě chystají ještě před volbami prezidenta v USA rozpoutat přes Kyjev konflikt s Ruskem. 

Německo vyzve občany, aby se zásobily pro případ války!

Granáty a protipěchotní miny zajištěné u ukrajinských sabotérů.

Politici EU, kteří jsou v mohutném bezpečnostním vleku USA, nechávají procesy Ukrajiny plně pod kontrolou amerických jestřábů a zdá se, že ani nemají odvahu protestovat proti politice a krokům Kyjeva. Dokonce se zdá, že politici (minimálně tady v Německu) už nějaké náznaky a informace o válečném konfliktu mají, protože výzva vlády k pořizování zásob je jasným signálem, že něco se děje a k něčemu se schyluje. Vláda toto maskuje příběhem o možných povodních a přírodních katastrofách, ale tato historka nemusí být příčinou katastrofy, ale jen důsledkem. Po zásahu jadernou hlavicí se protrhne přehrada a opravdu dojde k zaplavení území. Pokud dojde ke zničení silnic, nebude fungovat zásobování, je potřeba mít trvanlivé potraviny. Stejně tak léky.

Zoufalá situace v Kyjevě. Důchodci prodávají své vybavení domácnosti, protože nepřišly důchody. 

Politici nikdy nedělají nic dopředu z preventivních důvodů, pokud k tomu nemají sakra dobrý důvod. V době, kdy Německo čelí migrační krizi, tak to poslední, co by vláda Merkelové teď měla udělat, tak je děsit lidi reminiscencemi z dob Studené války. Ale přesto k tomu vláda Merkelové sáhla. Není zřejmě zbytí. Situace dramaticky eskaluje a Rusko na příští provokaci z Ukrajiny již zřejmě zareaguje vojensky a vysláním vojenského kontingentu na Ukrajinu. Vladimir Putin už nemá manévrovací prostor a nemůže věčně ignorovat ukrajinské agresivní provokace. Opět je zde možné spatřovat souvislosti s událostmi v USA, s volbami do Bílého domu, k boji mezi Hillary Clinton a Donaldem Trumpem. Válka s Ruskem by postavila oba dva kandidáty před hotovou věc, nezbyl by tam žádný prostor pro diplomacii a politiku po zvolení jednoho z nich.

Emergency Survival Kit

Redakce AE News přinese v příštích dnech seznam věcí, doporučení a opatření pro případ vypuknutí války NATO s Ruskou federací. Inspirujeme se jednak německým seznamem doporučených zásob a použijeme i manuály civilní obrany FEMA v USA. Události v Turecku nebezpečně urychlily procesy na Ukrajině. Vojenský konflikt by přinesl nové rozdělení sil v Evropě a velké škrty přes dlouhodobé plány globalistů. Když vám politik říká, že bude dobře, znamená to, že dobře nebude. Když politik řekne, abyste si připravili zásoby, bude to ještě horší.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem „CC“ v jeho spodní liště.

-VK- 

Šéfredaktor AE News