Co se v USA děje? Opilá Clintonová, rozvrácená armáda prezidenta afro Obamy, zabíjení, katastrofy…

18.9. 2016   Pařát dnes
USA postihl rozsáhlý únik ropy. Pěti státům hrozí nedostatek suroviny. Z ropovodu spojujícího americké státy Texas a New Jersey uniklo kolem milionu litrů ropy. K úniku došlo v okolí města Helena v Alabamě. Podle provozovatele potrubí vyteklo mezi 950 tisíci a 1,3 milionu litrů ropy..


Tak tohleto má být prezidentkou velmoci? V USA tvrdí, že už je hotová!
Video, na kterém Clintonová reaguje na výbuch v New Yorku, vyvolalo další spekulace o jejím zdravím. Podle některých vypadala, že na ni jdou opět mdloby, čtenáři v USA tvrdí, že byla pod vlivem léků či dokonce opilá.
New Yorkem otřásla exploze. Nejméně 29 lidí je zraněných, policie prověřuje další podezřelá zařízení

Američtí vyšetřovatelé zjišťují příčiny výbuchu, který v centru New Yorku zranil 29 lidí, z toho jednoho vážně. Vysoký představitel newyorské policie Harry Wedin na twitteru napsal, že nedaleko místa exploze bylo nalezeno možné druhé výbušné zařízení.

Pod zem unikly miliony hektolitrů radioaktivní vody na Floridě

Přes 9 milionů hektolitrů radioaktivní vody uniklo v místě podzemního zdroje pitné vody na Floridě. Místo úniku se nachází necelých 50 kilometrů od Tampy a místní podzemní voda je zdrojem pro tisíce lidí.

V Minnesotě neidentifikovaný muž v sobotu napadl nožem přítomné. Osm lidí pobodaných, útočník zastřelen.
Šílenství ve městě St. Cloud ukončil policista, který zastřelil útočníka.

USA litují náletu na syrskou armádu.

Americká armáda v dezolátním stavu. Bombarduje místa, na která je údajně navádějí špatné navigační programy, které jim dodává Lockheed – United Launch Alliance (ULA) společně s raketovými systémy. Takže záměny a bombardování civilních cílů či nemocnic prý způsobují sabotáže map, dokonce prý tam úmyslně vkládané chyby, se kterými si neumí američtí letci poradit. Syrská armáda potvrdila, že při náletu zahynuli syrští vojáci, kteří se připravovali na útok proti IS. Jejich počet však neuvedla. Ruské ministerstvo obrany uvedlo, že při útoku zahynulo více než 60 vojáků a dalších zhruba 100 bylo zraněno

A reakce USA jak z bolševického filmu: “Rusko musí přestat s těmito lacinými snahami získat body a s těmito divadly (zbytečně zabitých a zraněných 160 vojáků je divadlo?) na efekt a soustředit se na to, o co skutečně jde, tedy na realizaci naší dohody,” řekla Powerová novinářům před začátkem jednání Rady bezpečnosti.

v americkém státě Minnesota, kde neznámý muž v sobotu napadl nožem přítomné. Informovala o tom agentura AP. Incident ve městě St. Cloud ukončil policista, který zastřelil útočníka

A psychopati z této země se stěhují se svými zbraněmi do Evropy a připravují válku. Co když se spletou v Evropě a vybombardují česká města?