Odhalená vize prezidentského kandidáta Trumpa – New America

Avatar
Původní autoři

– VK –
21.9.2016 AE News

VIDEO: Donald Trump odhalil v New Yorku svoji vizi „New America“ a potvrdil, že je nepřítelem globalistů. Jeho projev před americkými národními elitami vstoupí do dějin! [CZ Titulky]

(české titulky se objeví po poklepání na symbol CC)
Donald Trump měl 15. 9. 2016 zásadní a dost možná nejdůležitější projev svého života. Na půdě The Economic Club of New York přednesl před americkými národními elitami svoji odvážnou vizi nového systému vlády USA a  společenského vývoje, který ihned vzápětí novináři překřtili na „New America“, která brutálně odchyluje dosavadní americkou politiku od politiky Pax Americana a zejména od globalismu. Donald Trump se v projevu ostře vymezil proti globalismu, nenechal na globalizaci nit suchou a obvinil globalizaci za hlavního viníka nezaměstnanosti v USA, za viníka chudnutí amerických rodin, za úpadek americké ekonomiky, za ztrátu amerického snu. Zmínil závislost USA na ropě z arabských zemí, které používají získané dolary k tomu, aby financovali teroristy právě proti USA. Věnoval se migraci a tomu, že Barack Obama slíbil, že v roce 2017 přijmou USA celkem 110,000 uprchlíků, a že Hillary Clinton slíbila, že toto číslo v případě svého zvolení zvedne pětinásobně! Více o jejím plánu zde.
 
303842858_0-1690.jpg
The Economic Club of New York je centrum amerických národních elit

Z celého projevu je ale nejdůležitější závěrečný Trumpův manifest „New America“, který doslova vyráží dech. Můžete si ho poslechnout ve videu nahoře, které jsem opatřil českými titulky. Celý projev je více než přes hodinu dlouhý a k dispozici je zde. Z manifestu jasně vyplývá, že celý projekt „New America“ je anti-tezí globalismu, je to alternativa a ostrý protiklad vůči globalistickému New World Order. A opět se potvrzuje, co jsem tady nadnesl už před časem, že Donald Trump vede USA stejnou cestou, jako Vladimir Putin vede Rusko. Tedy cestou odporu vůči globalistickému konceptu NWO, který ničí národy, zaměstnanost, blahobyt, likviduje hranice, kultury, armády, obranu, bezpečnost a předává řízení společnosti globalistickým kruhům, které v rámci hybridního neomarxismu*) říznutého surovým kapitalismem transformují státy a národy do slepence bezpohlavních států, které nejsou schopné se bránit, nedokáží ochránit ani své vlastní hranice před tlupami migrantů, nedokáží ani ochránit rodinu před likvidací ze strany LGBT destrukčních mechanismů.

Musíme nahradit globalismus Amerikanismem!

Donald Trump ve své vizi „New America“ kopíruje národní obrození ve stejných rysech, jaké použil Vladimir Putin v roce 2000, když se dostal k moci. Zemi v té době ovládali globalisté, oligarchové a Rusko bylo drancováno, zatímco důchodcům přestaly chodit důchody, obrovsky narostla kriminalita a organizovaný zločin, nezaměstnanost dosahovala kritických výšin, zato ale byly ruské obchody zaplaveny západním globalizovaným zbožím, které si mohli dovolit koupit jen někteří Rusové, kteří na to měli. Zbytek trhu obsadily západní lowcost řetězce s nízkojakostním zbožím stejné kvality, které např.  německé a holandské řetězce vyváží do českých a polských poboček, protože v zemích bývalého Východního bloku jsou lidé ochotni jíst potraviny nízké kvality, jen když stojí trochu méně, než jakostní výrobek domácího výrobce. Donald Trump v New Yorku prohlásil, že je třeba globalismus nahradit Amerikanismem!
CsaDqwiWYAQA1Px.jpg
„Musíme nahradit současnou politiku globalismu a nahradit ji novou politikou Amerikanismu.“ -Donald J. Trump

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Situace v USA, ačkoliv je to paradoxní, je úplně stejná jako v Rusku v roce 2000. Zemi zčásti ovládají globalistické struktury, v Americe je už 100 milionů lidí na některé z  forem potravinové a sociální pomoci, to je celá třetina americké populace, narůstá počet pracovních míst na krácený pracovní úvazek a  dělenou práci (obdoba německého Kurzarbeit), Obamova globalistická vláda zavedla povinné zdravotní pojištění, které ovšem na povinných odvodech hradí méně úkonů, než byl předchozí komerční program Medicare. V Americe kvůli chudnutí roste kriminalita. Ta pramení z nezaměstnanosti dříve vyspělých průmyslových měst. Detroit v Michiganu, kdysi centrum automobilového průmyslu v USA, je dnes městem duchů. Globalizace toto město proměnila v ruiny. Laciná výroba v cizině zaplavila americký trh nejen hotovými automobily z ciziny, ale zejména výrobními komponentami, jejichž výroba např. v americkém průmyslu zaměstnávala ještě počátkem 60. let miliony Američanů, kteří se podíleli např. na programu Apollo. To už je dávno historie.

Globalisté chtějí USA zničit rozvratem zaměstnanosti a migrací!

Dnes mají Američané takovou zvláštní hru, kterou hrají hlavně děti. Dostanou 100 dolarů a jednu hodinu na to, aby nakoupily zboží, které má nálepku Made in USA. Pokud to dokáží, dostanou odměnou druhou stovku, za kterou si mohou koupit, co chtějí. V  této hře ale od každého druhu zboží mohou koupit jen jeden kus. Když takovou hru mají děti hrát ve Wal Martu, obvykle se jim nepodaří utratit celou stovku, protože tolik zboží Made in USA tam prostě není. Jediné oddělení, kde by mohly uspět, je oddělení se zbraněmi, ty jsou opravdu Made in USA, ale ty dětem nikdo neprodá, ani munici. Možná teď namítnete, že přece i v amerických supermarketech je spousta amerických značek. Problém je v tom, že i ta vrtačka Black & Decker nebo nářadí Stanley je vyrobeno v Číně, v Indii nebo na Filipínách. Když jdete v  USA nakupovat a začnete obracet krabičky a sáčky se zbožím, dole pod čárovými kódy najdete hlavně nápisy Made in China.
1061857_RTSNWOO.jpg
Donald J. Trump za řečnickým pultem ve hnízdě bankéřů a byznysmenů, kteří se řadí k americkým národním elitám

Absurdní je to hlavně u oblečení vyrobeného z bavlny. Např. rifle amerických legendárních značek, třeba Levi Strauss. Tradiční značka, ale zboží je vyráběno v čínských a  indických textilkách. V některých absurdních situacích dokonce z  americké bavlny. I když ani to už neplatí, většinu bavlny dnes produkuje také Čína. Globalizace prostě zlikvidovala americký sekundární sektor ekonomiky, tzn. výrobu. A stejně tak i primární sektor, protože třeba dřevo a uhlí se dováží do USA z Kanady a z Mexika v rámci bezcelní unie NAFTA. Právě smlouva NAFTA zlikvidovala fakticky v USA zaměstnanost v  primárním sektoru, a proto Donald Trump ve svém projevu zmínil potřebu renegociace smlouvy NAFTA, protože ta je pro USA nevýhodná. NAFTA je jednou z klíčových tezí globalistů na likvidaci USA skrze ztrátu zaměstnanosti v primárním a sekundárním sektoru.

Donald J. Trump je pro křesťany Ježíš, pro židy Mesiáš a pro ostatní Satan!

Nepřekvapí proto, že Donald Trump v  projevu v New Yorku hovořil o americké oceli, o nové páteři americké vlády tvořené z nových Američanů a nové americké oceli. Americká auta budou jezdit po silnicích, které postaví američtí dělníci a americká letadla budou brázdit nebesa. Tato narážka asi nepotěší Boeing, který je jednou z největších globalizovaných firem, která ve své továrně v  Everettu ve státě Washington letadla pouze montuje dohromady, ale díly jsou vyráběny po celém světě, od velké Británie, přes Německo, Indii, Čínu až po Austrálii. Navrácení výroby do USA, to by znamenalo znovu obnovit sekundární a spolu s ním i primární sektor v USA. Vyžadovalo by to miliony dělníků a nárůst zaměstnanosti. Ale spolu s tím by se zvedly i  ceny produktů, protože americký dělník musí dostat zaplaceno lépe, než ten čínský nebo indický.
Všimněte si scénické podoby pódia. Nepřipomíná vám to něco? Ano, je to podobenství Krista a poslední večeře Páně, ovšem upravené do podoby dvou řad a čtyř stolů. Vystoupení Donalda J. Trumpa mělo mysteriozní nádech a příprava scény, stolů a  nasvícení byla zjevně úmyslně vypočítaná dopředu. Závěrečný manifest o  podobě a vizi Nové Ameriky má nádech mystické vize. Trump v celém projevu tepal do globalismu a stále obracel pozornost k průmyslu, jak ten kdysi v USA prosperoval a nyní za éry globalismu je v troskách.
republican-presidential-nominee-donald-trump-speaks-to-the-economic-club-of-new-york-luncheon-in-manhattan-new-york-september-15-2016.jpg
Symbolika dvou řad a čtyř stolů, uprostřed Donald „Ježíš“ Trump?
Trumpova vize „New America“ je dechberoucí povstání proti tezím globalizace a toto představuje pro budoucnost globalistů v USA smrtelné ohrožení. Na jedné straně budou mít globalisté Ameriku v izolaci, ale ta nebude chudnout, ale naopak bohatnout. Podobně jako v Rusku, kde začala po sankcích růst zaměstnanost a domácí produkt. A protože USA musí zchudnout, aby spotřebovávaly méně planetárních zdrojů, nastává problém. Globalisté si neví rady s Ruskem a teď to vypadá, že stejně dopadnou i s USA. Trump zmínil i posílení a přebudování americké armády, včetně námořnictva, podobně jako armádu a námořnictvo znovu buduje Vladimir Putin. Oba dva tudíž zcela evidentně představují anti-teze vůči globalizaci. Oba dva jdou cestou pryč od globalizace NWO s důrazem na posílení národní suverenity a nezávislosti na globalizovaných trzích. Proto si Trump s  Putinem tak skvěle rozumí. Oba dva zastávají anti-postoje vůči tezím globalistického systému NWO.
-VK-

Šéfredaktor AE News
*) – pozn.redakce: samozřejmě onen módně zaváděný pojem neomarxismus nemá s Marxem a jeho díly nic společného. Jsou jím popisovány děje a lidé, které slouží nadnárodnímu globalizovanému velkokapitálu, tedy pravý opak marxismu a marxistů, lépe je tyto jevy pojmenovávat jako korporátní fašismus