Pozor, velice závažné: politik Štětina žádá POLITICKÉ zatčení Nely Lískové!

Avatar
Původní autoři

2. 9. 2016   Pařátdnes
Politické procesy bývalého bolševika Štětiny se opět vrací do českých luhů a hájů. Tyto zrůdnosti byly naposledy v padesátých letech minulého století, kdy komunisté osočili, udělali rozsudek a současně vydali trest ! Horáková musí viset, freneticky řvali. A skutečně visela ! A soudci jenom razítkem potvrdili !

Kdo je Jaromír Štětina: vývoj :
První záhada: prý pochází z buržoazně-komunistického prostředí, jeho babička byla zakládající členkou KSČ. Jeho otec pracoval na velvyslanectví v Číně.
Druhá záhada: v letech 1961 – 1967 vystudoval jako budoucí kádr KSČ vysokou školu.
Třetí záhada: údajně vystoupil po invazi v roce 1968, ale!!! Od roku 1970 jezdil do SSSR na Sibiř a do asijských zemí..
Takže přestože byl údajně v evidenci StB, jezdil do SSSR a Asie a zakládal tam rafting? Přitom každý, kdo byl podezřelý, měl přísný zákaz nejen na západ (to skoro všichni), ale i do Jugoslávie a stejně tak do SSSR, aby tam neorganizoval protisovětské zázemí. A Štětina byl výjimka?
Ono už zní zajímavě, že se komunista stal antikomunistou, pak bezpartijním, skoro zeleným levicovým, následně pravicovým s TOP09 a STAN. Úžasná politická turistika a politické prozření. Kolik že to hodí? 250 000 měsíčně nebo víc? A doživotní rentu? No, uznejte, kdo to má. Za to to přece stojí!

Bolševický hnůj a smrad z Bruselu!

Co na facebooku napsal Štětina?

Toto je dopis, který jsem dnes poslal ministru Zaorálkovi.
Toto je dopis, který jsem dnes poslal ministru Zaorálkovi.
Takto vypadaly politické procesy a jsou zde zpět. Co vy na to, údajný antikomunisto a antirusisto Gabale? Také si pamatujete tuto dobu, o které tak rád hovoříte a Štětina ji vrací zpět?
Prostě ta čistota svobody a cti z něj jenom crčí!
P.S. V demokratickém státě snad zákonnost a nezákonnost posuzují nezávislé soudy, pane Štětino. Nebo už je zde úplná totalita, jakou jste si v mládí oblíbil a dnes zase našel??

zdroj :paratdnes :cz