Štěpán Kotrba
28.10.2016  Facebook

Honzík Krausů by si asi měl vzít nějaké další právníky, aby mu vysvětlili, že zábavný diskuzní pořad, kde trojice lidí hovoří o svém životě, práci a koníčcích a havlisticko-bolševicko-neomarxistická politická agitka složená z takových ve zdravé společnosti vzájemně nekompatibilních individuí jako Jiřina Soudružka Šiklová, Tomáš Radar Klvaňa, Michael Trend Kocáb, Táňa Mešuge Fišerová, Michael Havel Žantovský a mnoho dalších soudruhů tohoto tragikomického teátru, jsou dvě naprosto odlišné věci a naprosto chápu, že TV PRIMA to nechce odvysílat. 

Pan Kraus a celá tato skupina vždy ochotných dobrovolníků si chce za peníze soukromé stanice, v jejich studiu a v jejich vysílacím čase vyřizovat účty s prezidentem této republiky, a to prostřednictvím politicky zmanipulované pseudokauzy vedené Landsmanschaft Krájánkem a katolíkem z leknutí Herr Hermanem, který by nejradši viděl ČR jako území Německa, tváříce se, že hovoří za celý národ.

Pokud chtějí dělat hon na čarodějnice, pak ať to dělají za své. Nechť si najmou studio za své, kameramany za své, štáb za své a za své nechť to i odvysílají. Typické je pro tyto lidi, že chtějí dělat revoluce, ale za peníze jiných. To je zřejmě učí ten, který jim peníze na tyto a podobné akce rád dává. O Janu Krausovi jsem neměl nikdy valného mínění a toto jen utvrzuje, že jsem se nemýlil.