Obětovaly USA 1300000 civilistů, aby za patnáct let zabily několik stovek teroristů a dva diktátory?(video)

15.10. 2016 Skrytá pravda
Nobelova cena za mír 1985 Mezinárodní sdružení Lékaři proti jaderné válce
ve Washingtonu vydalo zprávu: “Počet obetí po 15 rokoch vojny proti teroru” Správa sa snaží sčítať všetkých ľudí, ktorí stratili svoje životy v našej 15-ročnej vojne proti terorizmu a pohybuje sa okolo 1,3 milióna ľudí. Uvádzajú, že sme zabili asi milión ľudí v Iraku, 220.000 ľudí v Afganistane a 80.000 ľudí v Pakistane. Hovoria tiež, že tieto odhady sú pravdepodobne nízke, pretože je to takmer nemožné presne zistiť, nakoľko bolo zhodených niekoľko desiatok tisíc bômb, takže 1.300.000 je vlastne konzervatívny odhad. Nebolo brané do úvahy, všetko co sa deje v Jemene, alebo Líbyi či Sýrii.Výskumníci hovoria, že skutočný počet by mohol byť viac ako 2 milióny.

Strašné, když si představíme nejen tyto mrtvé, ale jejich děti, maminky, tatínky, prostě všechny pozůstalé, kterým USA a Pentagon vystavily razítko:

 

UTRPENÍ

Přitom je dnes už prokázané, že vymyšlená zpráva pro CIA stála životy v Iráku milión lidí – civilistů, že stát Irák připravily USA do strašného chaosu, že ti, co vydali příkaz k zabíjení civilistů si vesele mašírují životem, provokují k dalším válkám a zabíjení a jediným, kdo je souzený a neodsouzený je spolupachatel mezinárodního terorismu Tony Blair.

Protože co jiného je zabíjení civilistů, když vůdci NATO a vlády USA a Velké Británie věděly, že zpráva z Iráku je hoax, stejně jako míroví teroristé ze Sýrie?
A pak nám zde dělají zástupci USA a Evropské unie kázání na věčný mír a obviňují nás, pokud slepě netleskáme jejich zabíjení a jejich zvrácenostem.