Turecko v propasti svých teroristů – díl II.

Avatar
Původní autoři

Yekta Uzunoglu
9. 1. 2017
Není žádným tajemstvím, že Erdogan podporoval všemi možnými a nemožnými způsoby i projekt Gülenovců, kteří od 60 tých let zakládali školy (laboratoře na vymývaní mozků již někdy už od mateřské školy) a to nejen v Turecku, ale po celém světě, kde do své “pedagogiky” zaintegrovali skrývaní své pravé identity až do okamžiku potřeby! Tak ani náčelník generálního štábu země jako je Turecko až do okamžiku loňského pokusu o převrat nevěděl, že plukovník vedoucí jeho kancelář či úřad patří ke gülenistům, to je to, co Gülenovci převzali a zaintegrovali do své “pedagogiky od Hašhasi a převzali toho mnohem víc.      Díl I. 


Když Erdogan opakovaně naléhal v minulosti na Putina, aby usnadnil otevření vysokých škol a podobných “pedagogických” zařízeni v samotném Rusku, Putin odpověděl, že je to projekt CIA, který nemá v Rusku co dělat. Tenkrát ještě Erdogan s Gülenem táhli za jeden provaz.

Po zásahu Turecka do vnitřních záležitosti Sýrie a to ryze z ekonomických důvodu, Turecko ke svržení Asada sáhlo po všech zbraních, kterými disponovalo a dosáhlo i na ty, co od roku 1990 připravovalo či vyrábělo Turecko v postsovětských turko-islamistických zemích. Zásobárna dobře vyškolených teroristů tam byla sakra dobrá!

Bojovníci ISIS, Ujguři a Kazaši

Přes Turecko putovali do Sýrie a do Iráku tisíce a tisíce super profesionálních zabijáků, a jak se proslýchá, samotné vedení ISIS bylo z jejich brutality zděšeno, radši si jejich oddíly drželi daleko od těla a začali s nimi jednat jako s “nevlastními bratry”. Zabijáků z těchto zemí se odhaduje v Sýrii a Iráku kolem 4-5 tisíc. Jenže část z nich tam je i se svými rodinami, tak jako atentátník istanbulského Reina Clubu. S rodinami činí jejich počet mezi 30-50.000 lidí. ISIS si je nepřeje a ze strany Turecka mají oprávněný pocit, že jsou zrazeni.

Stejně jako nikdo z postsovětských turkoislamistických zemí ani oni nepotřebují vízum do Turecka, část z nich má i turecké občanství, které Turecko těmto lidem v rámci bratrství velkoryse rozdávalo, navíc každá jejich rodina má v Turecku několik příbuzných už dlouhá léta “integrovaných” a ti nevěří nikomu jinému než Alláhovi a ničemu jinému než Koránu, tak jako jejich příbuzní přicházející nyní ze Sýrie a z Iráku.

Jako každá průměrně informovaná osoba vím, že v těch turko -islámských postsovětských zemích je stále silná vazba na rod, na kmen a silně vyvinutá krevní pomsta. Každý “padlý” sebou stahuje řadu dalších, je to řetězová reakce, která nemá konec a hlavně neskončí kvůli arogantnímu postoji Erdogana, tohle všechno nebude mít jen tak hned konec.

V nedávné minulosti jsme byli svědky Bin Ladina, odchovance CIA, který, když Sovětský svaz prohrál válku v Afganistánu a stáhl se zpátky, pak ho už CIA nepotřebovala a chtěli skoncovat s islamismem, jenže s náboženskou ideologií jako je islamistická, nelze skončit někde u poradního stolu ve Washingtonu či jinde. A Bin Ladinovci se pomstili nejen s 11. září, ale jejich potomci jsou v ISIS a všude jinde na světě včetně na Filipínách, ale oni jsou už i v Evropě, už hodně dlouhou dobu!