Britské listy: SOS, aneb volání po záchranném laně!

Avatar
Původní autoři

Jiří Baťa
19. 2. 2017
Britské listy sdělují, že prý „jde do tuhého“. Zda jde do Tuhého, t.č. policejního prezidenta, nebo do tuhého ve smyslu přirovnání něčeho, co je životně důležité, existenčně rozhodující, není upřesněno. Nicméně protože Britské listy sotva mají nějaký důvod, se do něj navážet (alespoň zatím) možnost, že by šlo o nějaký atak na policejního prezidenta Tomáše Tuhého můžeme vyloučit.


Ze sdělení lze tedy vyvodit, že Britským listům skutečně nejde o policejního prezidenta, ale že jde do tuhého ve smyslu, že jim „teče do bot“. No jak by ne, když bezkonkurenční Britské listy jdou pomalu ale jistě do kopřiv a to díky svému jedinečnému postavení s nenapodobitelným obsahovým portfoliem, jak o sobě (neskromně a přehnaně) prohlašují, že prý: přinášejí kritické analýzy, založené na věcných faktech a jejich role (rozuměj Britských listů) je v nové přízračné éře ještě důležitější než za posledních dvacet let jejich existence, protože přinášejí do českého prostředí neúplatné, ověřené a jedině pravdivé, nezkreslené a autentické informace. No můžete chtít od někoho něco víc a lepšího? Sotva!

Díky nepochybně záslužným novinářským počinům BL, díky nebývalému zájmu o pravdu a objektivitu jejich chtivých čtenářů BL, ve kterých „naozaj“ nelze nevidět daleko široko nejlepšího dodavatele a předkladatele nejserioznějšího, nejsolidnějšího, nejpravdivějšího, bezpochyby nejobjektivnějšího zpravodajství v Česku. Přesto z této nepochybně „příznivé“ bilance je donucen pan šéfredaktor inzerovat tuto (už po několikáté) poníženě škemrající výzvu, viz odkaz na http://blisty.cz/art/84380.html.

Pokud vám, milí a vážení čtenáři Britských listů, záleží na věcném hlasu, přinášejícím do českého prostředí svěží, neúplatné, ověřené a nijak nezkreslené a objektivní informace, pak neváhejte a přispějte prosím finančně na nezastupitelnou, náročnou a ne zrovna levnou práci redakce BL (zadarmo ani kuře nehrabe). Děkujeme.

(PS: prosíme, neurážejte nás nějakými nepodstatnými malými částkami, abychom nemuseli stále o příspěvky znovu a znovu škemrat, děkujeme).