Chovancovi Koniáši to už rozjeli…

Avatar
Původní autoři

Josef Havránek
16.2. 2017   Skrytá pravda
Jako píchnout do oka…
Lidovky. cz včera bilancovaly první týdny činnosti bohulibého Centra proti terorismu a hybridním hrozbám. Výčet úspěšných zásahů je přímo famózní. Je to současně k smíchu i k pláči!

Za těch několik týdnů se zmíněnému týmu rusobijky Romancovové podařilo vyvrátit hned tři šířené nebezpečné – skandální nepravdy. Velká gratulace!
Není prý pravda, že za zvolením prezidenta Zemana stál tým ruských poradců s neomezenými finančními možnostmi. Uff!
No, to je mi tedy novinka! Opravdu se v ČR našel někdo normální, kdo by takové hlouposti věřil? Opravdu je třeba na vyvrácení takových pitomosti nějaký nový Úřad?!

„Po teroristickém útoku v Berlíně se zase na sociálních sítích šířil příspěvek, jehož autor tvrdil, že atentátníci se nacházejí na českém území a občanům tak hrozí nebezpečí. CTHH zprávu na základě informací od zpravodajské skupiny označilo za hoax, neboli poplašnou zprávu.”

Podobných blbostí se na internetu dozvíte denně stovky. Zřejmě jediní, kdo to bere zcela vážně je patrně zmíněný Úřad!

„Jako hoax se ukázalo také sdělení organizace Never Again Canada, která upozorňovala na pokus o znásilnění dívky muslimským migrantem v Evropě…“

Ja, Ja, tak tohle byl tedy hoax. Jen nevím, zda to cokoliv mění na faktu, že migranti v Evropě skutečně znásilňují a mají nezanedbatelný podíl na stoupající kriminalitě, jen se o tom, z hlediska vyššího multikulturního principu, nesmí moc psát.

Jak praví známý citát – Podle jejich plodů je poznáte.

Pokud nás tedy Lidovky nematou a výsledkem nového Úřadu, jsou po několika týdnech jen výše uvedené plody práce, tak je to současně k smíchu i k pláči!