Avatar
Původní autoři

J. Loudil
30. 5. 2017
US torpédoborec Dewey proplul Jihočínským mořem, aby opět provokoval Čínu. USA to komentjí takto : “Nikdo a nic nám nemůže zabránit plavit se a létat nad mezinárodními vodami  v této oblasti. To zní podivně. Když se tu totiž vyskytují vojenské síly Číny, tak je “oheň na střeše”  z  “imperiálních ambic komunistů”. Přitom do USA je to asi tak 20 krát dále, než do Číny.

Naše státní propaganda nám lže  o skutečné situaci v Jihočínském moři ve Spratlyho souostroví. Svůj “podíl” totiž nárokují všechny sousedící státy ,nikoli jen Čína. 

Kdo  a kolik ostrovů v této mezinárodní oblasti již  zabral ??

1. Vietnam  = 26
2. Filipíny = 10
3. Čína = 8
4. Malajsie = 7
5. Tchajwan = 2

Tedy Čína je jenom – “jedním z mnoha” – kolonistů těchto  pustých ostrovů.

P.S. Když Čína provádí stavební práce   v mezinárodních vodách, na neobydleném území, které nikomu nepatří, tak je to prý projev bezuzdné agresivity čínského totalitního režimu. Když ovšem 150 000 po zuby ozbrojených invazních žoldáků USA vtrhne v noci  na suverenní státní území členské země OSN Iráku, kde vyvolá rozvrat všech institucí a  občanskou válku, ve které zahyne 300 000 civilistů , 700 000 lidí je raněno a 4 miliony lidí emigrují, tak je to prý : “Báječná ukázka demokratického smýšlení v podání našeho spojence nejmilejšího, okupačních gangsterů  z USA.”

Naši bývalí a současní spojenci :

1. Třetí říše Adolfa Hitlera
2. SSSR Leonida Brežněva
3. USA Donalda Trumpa 

Mezi těmito zeměmi není žádný rozdíl. Gangsteři a znásilňovači mezinárodního práva. Všichni tři postupovali a postupují dle jediného  pravidla : “Právo je vždy na straně silnějšího.” Na spojenectví s Washingtnem tak jednou opět “dojedeme”, stejně jako kdysi na spojenectví s Berlínem a  Moskvou. Prosazování  “PRÁVA” silou, totiž pěkně  “smrdí i proti větru” !! Tuto zločineckou politiku lze totiž vždy udržet jenom po časově limitovanou dobu. Po dobu, “kdy se daří”. V USA toto období právě končí.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/usa-provokuji-cinu-americky-torpedoborec-se-prohnal-jihocinskym-morem-31941?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=article-detail