Rakousko má konečně také svého Macrona

Avatar
Původní autoři

Květa Pohlhammer Lauterbachová 
18. 5. 2017  e-republika

Sóros na pomoc van der Bellenovi . Už chybí jenom Nero, který jmenoval senátorem svého koně.

Tak se nám ty střípky mozaiky na podporu projektu „Neues Europa“ pěkně skládají dohromady. Jedna vládní krize za druhou. Pouze Německo se zdá být pevně nadále semknuté po dalších zemských volbách o tomto víkendu kolem Angely Merkelové.

Vládní krizi prožívá nejen Česko, ale i Rakousko

Zatímco si čeští lidovci pod velením Pavla Bělobrádka slibují, že by mohli z vládní krize vytěžit maximum, rakouští lidovci se utápí v dlouhodobé personální a ideologické krizi, která vyvrcholila odstoupením předsedy strany a vicepremiéra Reinholda Mitterlehnera.

Po válce nastolený systém velké koalice přestal být funkční, koneckonců všechny partaje převzaly pouze jediný, tedy neoliberální ekonomický koncept, který se pokouší alespoň trochu brzdit silná lobby odborářů a házet trochu klacky pod nohy lobbistům ze silné hospodářské komory v rámci vyjednávání tripartity.

Ovšem vedou nerovný boj. Síla korupce z peněz, tisknutých z ničeho, jak přiznává už dokonce i německá Bundesbanka – a to je co říct, je satanistickým nástrojem v boji zla proti dobru.

Strach z voličů a z „populistů“

Za současných volebních preferencí, kdy má na vítězství v parlamentních volbách, které měly původně proběhnout v roce 2018, našlápnuto Strana rakouských svobodných, bylo potřeba zřejmě pořádně šlápnout do pedálů, aby se tzv.“populistům“, prezentovaným Heinzem Strachem a Norbertem Hoferem, nezvedaly dále volební preference.

Poté, co Norbert Hofer přišel jen těsně za velmi podivných okolností o prezidentské křeslo, se odhalil v plné nahotě během svých prvních 100 dnů hájení prezident Van der Bellen.

Straně Zelených, která ho tak silně podporovala, způsobil velké bolení hlavy. A jak se také v průzkumech ukazuje, velmi úspěšně jí pomohl k mohutné ztrátě voličské podpory. Totiž poté, co „všem ženám v Rakousku vzkázal, že je bude muset v rámci boje proti islamofobii požádat, aby nosily na znamení solidarity s islámskými ženami také šátky“. 

Navíc se zcela otevřeně a veřejně postavil proti uzavření jižní cesty přes Středozemní moře, která se stala branou do Evropy pro migranty z celé Afriky, o jejichž počtech veřejná média raději aktuálně neinformují. Že pašeráctví a obchod s lidmi podporují politici EU a neziskovky, kterým se otevřel skvělý byznys s novodobými otroky, už je veřejným tajemstvím.

Rakušané mají pocit, že byli zneužiti

Nespokojenost obyvatel stále stoupá, stejně jako narůstá počet nezaměstnaných a stále se zvyšující státní dluh Rakouska, hnaný do výše nejenom výdaji na bezpečnost, ale i růstem sociálních výdajů v souvislostí s migranty a jejich složitou integrací do rakouské společnosti. Poněvadž Rakousko není pouze Vídeň a velká centra jako Štýrský Hradec nebo Linec, ale také mohutně zastoupený venkov. Křupani, jak označuje intelektuální zelená městská smetánka hochy jako Andreas Gabalier, který je miláčkem lidové pokleslé muzikální rakouské scény venkova, však na rozdíl od hermafrodita LGBT vousaté zpěvačky Conchity Wurst, rakouské děvuchy nenechal ve štychu a v reakci na slova pana prezidenta Van der Bellena vyjádřil solidaritu s ženami touto formou:

Gaballier vzkazuje:

Dear Mr. President!
Poté, co podle Vás „přijde ještě do naší země den, že VŠECHNY ženy budou muset být požádány, aby nosily šátek ze solidarity s jinými kulturami, kterým jejich kultura nošení šátků přikazuje“, rozhodl jsem se dnes ze solidarity s našimi ženami si ho dát na hlavu“

Přitom ještě připíjí místo obvyklým šnapsem dýňovým olejem, jelikož nejenom hlava bez šátku, ale také alkohol není zdravý.

Sóros na pomoc van der Bellenovi . Už chybí jenom Nero, který jmenoval senátorem svého koně

Pomoc Van der Bellenovi, který by nikdy nejmenoval vládu, kterou by vedli Svobodní, což deklaroval zcela jasně před i po svém zvolení, přišla náhle a jakoby shůry.

Bylo zvláštní pozorovat, jak pomaličku po krůčcích přebíral rétoriku Svobodných mladý a ambiciózní ministr zahraničních věcí, který se ve 24 letech stal tajemníkem vlády pro integraci a nyní se ve 30 letech stává samozvaným vládcem partaje matadorů a knížat, jak se nazývají v Rakousku lidově zemští hejtmani, kteří musí nyní sklapnout podpatky a podrobit se diktátorským představám o manažerském řízení strany a politiky svého šéfa.

A to ani tento krasavec s pěknou tvářičkou a figurou panny sotva stačil dodělat maturitu, ale práva nestačil ještě vystudovat. Nu, asi nemají v Rakousku odpovídající plzeňskou právnickou fakultu pro politické rychlokvašky. Ale abychom mu nekřivdili, kromě hezké a milé tvářičky mu komunikační vlohy a talent k vyjednávání nelze upřít. Jenom bylo velmi podivné sledovat ho vedle takových ostřílených zralých mužů jako Sergej Lavrov nebo Viktor Orbán.

Sebastian Kurz jako Trojský kůň pro odlákání pozornosti od přestavby EU

Podívejme se na seznam členů ECFR, European Council on Foreign Relations, v podstatě dcery americké organizace, která byla založena v roce 2007, a kterou spolufinancuje náš starý dobrý známý George Soros, jehož univerzitu si přeje do České republiky přesídlit Andrej Babiš. A podívejme se i na česká jména, figurujících na seznamu. Sebastian Kurz je tam v té nejlepší společnosti společně s Karlem Schwarzenbergem a Jiřím Pehem. „Islám patří k Rakousku“ to jsou slova dnešního předsedy rakouských lidovců – ÖVP, strany, která byla kdysi stranou konzervativních katolíků. Časy se mění, když už i lucemburského premiéra a jeho manžela přijímá k audienci bez problémů papež František.

A s krásným Adonisem Sebastianem Kurzem budou mladé ženy v Rakousku jásat: O kandidátech do voleb bude rozhodovat šéf sám a zemská knížata mu do toho nebudou smět mluvit.

Ale hlavně: jde také o GENDER. Ne kvalifikace a zkušenosti a vhodnost kandidáta z hlediska demokratického uspořádání, ale pěkně zipová metoda při sestavování kandidátek. Ženy budou šťastné: 50:50. To je historická změna v rakouské politice a vysněný cíl radikálních feministek. Kurz nás ženy láká: Představuje se především jako zastánce sexualizace politiky. Jenom milé mladé dámy pozor! Brzy přijdou na řadu transgender, atd…

Nemám nic proti vzdělaným, zkušeným a moudrým ženám v politice. Neznám ani jednu takovou. Když jde o prachy, tam nemá charakter místo, bojuje se hlava nehlava, vysedává neefektivně po nocích a na nějakou rodinu či vztahy čas nezbývá. Ženy by měly samozřejmě do politiky co mluvit. Zvláště ty, které vychovaly děti.

Sebastian Kurz je stejně jako Emmanuel Macron nebo i náš Pavel Bělobrádek pouze Trojským koněm. Cíl je dán: rozbít rakouskou národní identitu. Je přitom přímo fyzicky cítit rukopis mezinárodní černé ruky v pozadí. Sebastian Kurz by se bez ní nikdy tak daleko nedostal.

DIVIDE ET IMPERA. Nic nového pod sluncem.

Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články: