Z toho by vítači ze studia ČT neudrželi svěrače, tuší Martin Koller. Už i v německé televizi se začíná říkat pravda o migraci, roli USA a spolupráci neziskovek s ISIL

Avatar
Původní autoři

Martin Koller
4.7.2017  ParlamentníListy

Analytik Martin Koller tentokrát pro ParlamentníListy.cz píše o problému, který je jednoznačně v současnosti evropským problémem číslo jedna, byť se mnozí snaží tvrdit něco jiného. K sepsání obsáhlého textu o migrační krizi prý Kollera přivedlo sledování německé televize, které bylo prý tak přelomové, že by jej Jakub Janda nepochybně identifikoval jako prokremelskou propagandu.

K napsání tohoto článku mne vyhecovalo video s českými titulky, které se šíří po internetu. Protinárodní bojovníci za totalitní europravdu Romancovová a Janda by je s velkou pravděpodobností označili za produkt ruské propagandy a ČT24 určitě neodvysílala. Nicméně v takovém případě by to byla opravdu skvěle připravená propaganda včetně vstupů různých německých politiků. Jde o záznam vysílání německé televize SRF 1 ze studia v Drážďanech, pravděpodobně ranní pořad Otázky (Quelle) s tématem Teror-Války (Teror-Kriege).

Moderátorka tam uvádí, že v Libyi čeká podle poslance za CDU Elmara Broka na převoz do Evropy milion migrantů. Migranty sice můžeme efektivně zachraňovat z moře, ale pokud v tom budeme pokračovat, budou jich v Lybii brzy čekat dva miliony. Přestože jich tisíce umírají při přechodu Sahary, jak uvádí ministr de Maiziére (a evropská média o tom většinou mlčí), ohánějí se humanitární organizace především podstatně menším množstvím utopených jako důvodem k záchranářským akcím.

Podle názoru europoslance Günthera Oetingera byl sice Kaddáfí diktátor, ale dokázal udržet pořádek. Libye se přímo zavázala na mezinárodní úrovni, že bude zastavovat a vracet nebo integrovat migranty z Afriky. Migrační krize je důsledkem vojenského zásahu, který vedl k odstranění Kaddáfího. Ministři zahraničních věcí G7 se shodli, že současnou migrační krizi lze zastavit pouze stabilizací Libye. Za svržení Kaddáfího je zodpovědná především vláda USA.

Moderátorka dále uvedla, že podle svědectví příslušníků Frontexu plují lodě různých organizací zachraňujících migranty nedaleko pobřeží Libye pod americkou vlajkou. Ptá se, proč zrovna USA se zabývají organizováním migrace z Afriky do Evropy, především do Německa přes Itálii, jestliže samy chrání svoje hranice s Mexikem víceřadým plotem o délce 3 169 km, kamerami, drony, vrtulníky, 17 000 ozbrojenými strážci a ještě dobrovolníky. Jak by se vládě USA líbilo, kdyby lodě z Evropy začaly vozit do amerických přístavů migranty z Mexika? K tomu je třeba dodat, že migranti z Mexika přicházejí do USA pracovat, a nikoli šířit násilí, islám, krást, loupit, znásilňovat a ještě parazitovat na sociálních dávkách.

Ekonomičtí migranti zaplňují tábory určené pro uprchlíky ze Sýrie. Přinášejí nemoci a zatěžují německý sociální systém a nemocnice. Následně zjišťují, že sliby převaděčských gangů organizujících migraci mají daleko k realitě. Roste v nich frustrace a nenávist. Zároveň roste nepřátelství Evropanů.

Ovšem to nejsilnější přišlo nakonec a hvězdy vystupující jako loutky pod vedením redaktorů v ČT24 by pravděpodobně neudržely svěrače. Moderátorka označila migraci za průmysl, který umožňuje vydělat na každém migrantovi 10 000 eur, přičemž organizátoři sedí daleko a sotva budou vypátráni. Celá migrační krize je uměle vyvolána z USA jako finanční válka amerických elit a oligarchů proti Evropě, především proti Německu. Evropa má být uvedena do stejného zmatku a rozložena jako mnohé země v Arábii.
****Migrační krize roku 2017

I podle veřejně dostupných informací se migrační krize zhoršuje. Je evidentní, že Merkelová se v Evropě dopustila něčeho podobného jako Gorbačov s Jelcinem, kteří rozvrátili Sovětský svaz. Merkelová se vymlouvá, že se bála možnosti vypuknutí války na Balkáně. Musíme se ptát, jaké války? Snad s Tureckem, které vedení EU dlouhodobě nezaslouženě podporovalo? Všechny civilizované evropské balkánské státy jsou od počátku jednoznačně proti ilegální islámské migraci. Podporují ji pouze zločinecký režim narkomafiánů v Kosovu, kde si islámští teroristé kupují nemovitosti, a nepříliš lepší v Bosně, kde fungují výcvikové tábory al Káidy placené ze Saúdské Arábie.

Zbytečný strach z války na Balkáně vytvořil situaci, kdy máme na krku válku s islámskými teroristy v západní Evropě. Přitom když šlo o rozbití Jugoslávie, která byla štítem Evropy na Balkáně a vraždění Srbů, německé vedení takový ostych nemělo. Je otázka, zda je současná migrační krize či islámská invaze součástí dlouhodobého plánu, nebo jen odpovědí Německu na drzou žádost o vrácení zlatého pokladu z USA, kam byl převezen po obsazení Německa, přičemž kdosi zlato pravděpodobně kamsi odklonil. O podivném vazalském vztahu a zlatu se píše v knize Die Deutsche Karte, která se stala v Německu bestsellerem.

Faktem je, že do Evropy se valí především občané bývalých kolonií v Africe. Syřané mezi nimi představují menšinu a zároveň elitu. Podle úředníků Frontexu pochází v současnosti většina „uprchlíků“ zajištěných na moři z Nigérie a Bangladéše, tedy zemí, v nichž se nebojuje. Podle německo-turecké poradkyně německé kancléřky má 45 % Syřanů – uprchlíků maturitu a 23 % vysokoškolské vzdělání. Německé oficiální propagandě není co věřit, ale Sýrie byla pravděpodobně nejvyspělejší zemí v regionu. Koneckonců i u nás žije menší počet Syřanů, kteří přišli před dvaceti a více lety a jsou to vesměs civilizovaní lidé postrádající fanatický islamismus na rozdíl od současných takzvaných uprchlíků, ve skutečnosti dezertérů a členů rodin islámských teroristů, případně ekonomických migrantů z Afriky. Ze syrských uprchlíků údajně podle německých oficiálních médií pracuje 13 %. Kolik je to z oficiálních 1,1 milionu migrantů zůstává otázkou. Každopádně kolem 75 % migrantů zůstane podle německých zdrojů dlouhodobě na sociálních dávkách a pracovat nebudou. A vývoj se bude pravděpodobně zhoršovat stejně jako v turecké komunitě, kde první generace přijela za prací, zatímco druhá a třetí již mnohdy takový budovatelský zápal nemá, zato jsou nadšenější muslimové saláfisté. Koneckonců kolem 40 % Turků v Německu nepracuje a užívá si sociálního systému. Pokud budou v souladu s nesmyslnými mezinárodními humanitárními dohodami konstruovanými pro evropskou migraci přivezeny rodiny současných migrantů, situace se ještě zhorší.

Náklady na migrační krizi v Evropě jsou aktuálně odhadovány na 691 miliard dolarů. Z toho si nárokuje polovinu Vysoký komisař OSN pro uprchlíky, což budou doslova žně pro obchodníky s lidmi a s nimi spolupracující politické neziskovky. OSN se zároveň snaží prosadit mezinárodní Globální migrační zákon (Global Compact for Migration), který by legalizoval ilegální uprchlíky, ale rovněž ilegální ekonomické migranty! Samozřejmě vše na účet Evropy.

Zde je třeba připomenout, že Švédsko a Bangladéš prosadily do Agendy 2030 OSN, že migrace je žádoucí a přínosná. Uvedená agenda jako akční plán OSN je zaměřena na islamizaci Evropy a vycházejí z ní i národní plány podporující migraci včetně českého, který vytvořila Sobotkova vláda. Přitom mělo být zjištěno, že právě Nigérie a Bangladéš, ale údajně i Egypt otevřely věznice a blázince a zbavují se cestou migrace právě těchto problematických skupin.

Kromě Německa, jehož kancléřka ve své omezenosti či zločinnosti migrační vlnu odstartovala osobními vítacími výzvami, je aktuálně nejvíce postiženou zemí Itálie. Italský ministr vnitra nedávno žádal, aby lodě s migranty přebíraly i jiné země na jihu Evropy, a italská vláda žádá od Bruselu povolení, zda může lodě s migranty přestat pouštět do italských přístavů, pokud to nejsou lodě s italskou vlajkou. Viz větu výše o migrantských lodích s americkými vlajkami. Zde vyvstává v celé nahotě totalitní děs Evropské unie. Velký stát žádá bandu ideologických byrokratů, zda se může bránit islámské invazi z Afriky. Itálie zdůvodnila svoji žádost tím, že situace je neúnosná a nebude moci lodě do svých přístavů pouštět. V letošním roce převzala již 83 000 migrantů, v minulém to bylo 176 000, v roce 2015 oficiálně 103 000, 2014 celkem 66 000 a 2013 jen 22 100. Kolik jich připlulo ilegálně, není jasné.

Hlavními dovozci ilegálů jsou evropská agentura Sophie, evropská agentura ochrany hranic Frontex a italská pobřežní stráž, která je přebírá z lodí různých neziskovek, tvářících se pokrytecky jako humanitární organizace. Tyto politické neziskovky a jejich registrace lze nalézt na internetu.

Zde je třeba se zastavit u mezinárodního námořního práva. Podle něj mají být trosečníci zachránění na moři předáni na pobřeží nejbližšího státu. … …. …. ….

(celý text zde)