Krádež kulis Krymského mostu může způsobit tsunami v USA

První loď proplouvá pod železničním obloukem
 Kerčského (Krymského) mostu

7.10.2017, Petr Ďoubalík, videa – překlad – procvičení ruštiny

Čeští presstituti marně hledají ve stavbě Krymského (Kerčského) mostu nějakou inspiraci pro své jedovaté plivance na RF, a tak na toto téma raději svorně drží bobra mlčení. Je to ale stavba století, něco psát by se mělo, ne? Možná by jim mohly být vodítkem články ukrajinských soukmenovců, ti totiž ve své nenávistné propagandě dosáhli nevídaného mistrovství.

Tvrdí, že se ve skutečnosti most vůbec nestaví a obrovské peníze jen natekly do kapes kamarádů Putina. Dobře, zbývá vysvětlit, kde se tedy berou záběry ze stavby mostu, které den za dnem připlouvají na internet. Přinášíme pro naše rusofobní psavce taháček: vše natáčí známé moskevské filmové studio “Mosfilm”! Vše jsou kulisy, vše je falešné, vše je lež (dokonce i Černé moře, ve skutečnosti je totiž modré)…

Video: Kerčský most natáčí “Mosfilm” (překlad následuje)

překlad z mluveného slova: Ďouba
I když Putin ujišťuje, že Kerčský most je skutečný a opravdu se staví, svědci dokládají, že je to fejk a lež. Díky činnosti ukrajinské rozvědky se ukázalo, že “stavbu” Kerčského mostu natáčí filmové studio “Mosfilm”. Speciálně kvůli tomu přijelo 5 000 spolupracovníků filmového studia k natáčení přírodních scén do Kerče a Tamaně. Podle slov rozvědčíků právě probíhá výroba dekorací z betonu v měřítku 1:1 v oblasti průlivu a na ostrově Tuzla. To ještě jednou potvrzuje, že Kerčský most je fejk, přece by se musel stavět na nejužším místě, v oblasti lodní přepravy, kde je vzdálenost břehů pouze 4 km, zatímco v oblasti Tuzly celých 20 km! Vetřelci, maskovaní v polních kuchyních za prasata do polévky, hlásí, že pracující kulisáci si stěžují na náročnost práce s velkými železobetonovými kusy, vždyť dříve pracovali jen se sádrokartonem a papírem. Výběr takového netradičního materiálu pro dekorace byl jistě ovlivněn špatnými povětrnostními podmínkami v místě natáčení. Kulisy musí vydržet v nárazovém větru, který často bývá v průlivu. Ukrajinští experti a filmoví kritici předpokládají, že příprava místa k natáčení zabere 3 roky. V roce 2018 se předpokládá zakoupení maket automobilů, vlaků, nákladních aut a další techniky v měřítku 1:1 a také budou pozváni komparsisté za obyvatele Krymu, které posadí dovnitř techniky a budou je vozit sem a tam, pro vytvoření iluze, že most funguje. Dnes se z telefonního rozhovoru Petro Porošenka a Joe Bidena stalo známým, že USA plánují zákeřnou operaci proti Kerčskému mostu. Cíle operace zatím nejsou jasné, nejvíce pravděpodobná se zdá krádež rekvizit z prostoru natáčení filmu, především železných trubek o průměru 0,5 m a délce 100 m, metodou podkopání přes střed Země a následného nasátí. Experti se ale obávají, že to způsobí citelnou škodu USA – následkem podkopání v důsledku gravitace vyteče Černé moře přes střed Země a gejzíry vody budou proudit na Ameriku, což může způsobit povodně a tsunami.

doplnění:
Po instalaci prvního mostního oblouku (železničního) v konci srpna 2017 pod ním brzy propluly první lodě. Automobilová “arka” (mostní oblouk) měla být přivezena po moři a usazena na pilíře do konce září, ale zatím se tak nestalo. Hned se vyrojily spekulace, co zpoždění způsobilo. Nechme se překvapit, dnes má narozeniny Vladimir Putin (65 let), mohlo by se stát, že bude-li moře klidné, dostane instalaci druhého oblouku jako dárek. Kdoví? A možná ne. Vždyť spěch je špatný rádce a lépe 2x měřit než jednou utopit mostovku.

Prohlubující učivo:

Propluly první lodě (české titulky Ďouba):

záložní odkazy:
https://www.youtube.com/watch?v=YSAKDxtvjmU
https://www.youtube.com/watch?v=pUB4O-uveS0&spfreload=10

První vojenská loď proplula (zdroj RT):

Letecké záběry mostu 20170917:

Projížďka po rozestavěném mostu 20170919:
https://www.youtube.com/watch?v=iTssMD5727M

Most má svoji písničku, jmenuje se “Zatloukám pilíř” (ja zabivaju svaju). Ta vznikla “sama od sebe”, proběhl však i konkurz na píseň o mostu, má svého vítěze, ale to až jindy, teď teprve “zatloukáme pilíř”: