Volby nebyly o tom co chtějí potentáti a jejich média.

Avatar
Původní autoři

Luděk Prokop
25. 10. 2017
Narazil jsem na článek PL: Jste mafie! Okamura posílá další drsný vzkaz vedení ČT a rozhlasu a rozjíždí peklo: Wollner, Moravec, Fridrichová, Sněhurka…
A tak mi to nedalo a vrátil jsem se k poznámkám uloženým ke konání a činnosti médií typu ČR a ČT. Neboť cochcárna a libovůle nejen Okamurou uvedených redaktorů (samozřejmě dle libovůle a pokynů jejich nadřízených i dalších kavárníků v pozadí) mne vytáčí již drahnou dobu. Dovolím si výňatky uvést.


Snad netřeba rozebírat jalovost nepřeberných, neustále opakujících se komentářů kdo, kdy, s kým s výstupy nulové hodnoty prokládanými pliváním po voličích, častěji a hlavně po vítězi voleb a jeho vítězství.

Nečekejme věci nehodící se, jako např. okomentovat zajímavou vele-drzost ODS, která jakoby se jejím prostřednictvím vracela ke svým kořenům. Jako parlamentní pidiklub si uzurpuje z druhého místa předsedu sněmovny, otvírají si drzé huby na suverénního vítěze voleb, se kterým ostentativně nechtějí mít nic, nic společného, takže on nemá důvod jim jakkoli vycházet vstříc, aneb je naprosto k ničemu nepotřebuje. A při tom všem co již předvedli za uplynulá léta, si hrají, světe div se – na moralisty. Neskutečná drzost, bez jakéhokoli povšimnutí „investigativců“ z provařených médií.

V ČT z vysoka kašlou (znám přiléhavější výraz) na výsledky voleb a vůli voličů a stále se naváží jak do výsledků voleb, tak do vítěze a již dlouho i permanentně do presidenta. To přeci není možné, notabene při povinných poplatcích, trpět do nekonečna. ČT přeci nemůže stále podrývat jak stát, tak i demokracii, což usilovně a již dlouhou dobu činí. Tohle zřejmě chápu nejen já ale i řada lidí, včetně Okamury, který jako jeden z mála reaguje. Například jakýmsi návrhem na zestátnění dosud protistátního rozhlasu i televize. Jak jinak než bez povšimnutí prochází SKANDÁLNÍ prohlášení Reného Zavorala : „Zestátnění Českého rozhlasu a České televize by znamenalo potlačení svobody projevu, narušení objektivního a pravdivého informování veřejnosti,” které uvedl v tiskovém prohlášení. A kterým de facto sděluje, že stát potlačuje, nebo by chtěl potlačovat svobodu projevu a narušovat objektivní a pravdivé informování. To snad soudruh žije stále v minulém režimu. Kardinální otázkou je, zda René je ten správný člověk na správném místě, když realita je obrácená.

Slovy o svobodě slova, nám novináři sdělují, že si právo na lhaní z anonymních zdrojů uhájí. Že cochcárnou s anarchií v médiích, hodlají vládnout i nadále. Anonymita zdrojů dle logiky věci, nemůže krýt lži a podlosti novinářů, ani jejich zdroje a již vůbec ne, když jsou těmi svými zdroji oni sami. Svoboda slova není a nemůže být svobodou pro manipulace a lhaní!!!!!

Ještě jsem nedopsal tyto řádky a již nás v čt mistrují, jak se počítají správně hlasy. A FIŠTEJN NÁS POUČUJE, že právě ona obecně neoblíbená soudružka Němcová je ta, která by měla dostat funkci ve sněmovně. A jak je to všechno špatně. S tou čt povinně námi placenou, se musí něco stát. Přeci si ji neplatíme za to, že nás bude permanentně nasírat a urážet. V ČT z vysoka kašlou na volby a kašlou na vůli voličů a stále se naváží do výsledků voleb a do vítěze dlužno dodat i do našeho presidenta.

To přeci není, notabene při povinných poplatcích, možné trpět do nekonečna..ČT přeci nemůže stále podrývat stát i demokracii, jak již dlouho činí. Nastává ČAS NEJVYŠŠÍ. Jinak demokracii rozcupují na maděru, jak se jim již dlouho, příliš dlouho pod hesly o svobofě a demokracii úspěšně daří. Jejich obraz demokracie je zvrácený. Příliš výrazně se liší od toho, co by si přála většina. Až katastrofálně liší, protože s železnou pravidelností prosazují přesný opak toho, co si lidé přejí. Příčiny výsledků voleb nepochopili ani vzdáleně a nyní usilovně konají tak, aby se vše vrátilo do starých kolejí. Ale za to my je platit nechceme. A dříve či později nebudeme.