Řízený teror v New Yorku

Avatar
Původní autoři

Alexandr Žilin
3. 11. 2017     regnum
USA se zbavují svěrací kazajky soudnosti. V New Yorku byl proveden teroristický útok. Rodák z Uzbekistánu vjel autem úmyslně do cyklistů. 8 lidí zahynulo. Nepochybuji o tom, že tento útok byl organizovaný stejnými chlapíky, kteří usměrněnými stavebními odstřely zničili dvojčata 11. září. Rukopis je stejný. Zvláště dojímá poznámka v tašce teroristy: jsem DAEŠák a jednám v zájmu DAEŠ (organizace, jejíž činnost je v Ruské federaci zakázána). A žádné vysvětlení proč drtí lidi, jaké předkládá požadavky, čeho chce dosáhnout? Je to tak po “CIAovsky” – spoléhání se na tupý plebs.


Proč byl proveden tento teroristický útok?

1. Každému ve světě je jasné, že USA používají teror jako nástroj zahraniční politiky a zbraň třetí světové války. A to nejen v Sýrii nebo Afghánistánu, ale také v zemích EU, a to zejména tím, že sklánějí hlavy předních zemí, které si zachovaly zbytky suverenity, ve svůj prospěch. A pak proběhne v New Yorku teroristický útok s poznámkou v tašce, aby nikdo nepochyboval, že i Amerika zažívá utrpení od teroristů! Taková primitivní legenda pro její extremistickou politiku.

2. Je možné zahájit propagandu, že tento teroristický útok je výsledek akcí Ruska v Sýrii a dál už po vyšlapané cestičce: Asad musí odejít, Rusko musí zastavit svou podporu, nové sankce proti Rusku a další hlouposti.

3. Je důvod obvinit Írán z podpory “mezinárodního terorismu” a připravit vojenskou operaci proti hlavnímu nepříteli Izraele v regionu.

4. V té či oné podobě bude konstatováno, že USA zintenzivní vojenské operace a boj proti “mezinárodnímu terorismu” po celém světě. A dále bude dostatečné nazývat teroristickými země, režimy, území a zasazovat údery bez koordinace s OSN. USA jsou přece “oběť”, proto mají právo … A vy jste si pomysleli, proč den před útokem Tillerson zveřejnil žádost, aby bylo prezidentovi poskytnuto právo používat ozbrojené síly bez jakéhokoli souhlasu Kongresu na jakémkoli místě na světě? Všechno je naplánováno předem …

Amerika se definitivně zbavuje svěrací kazajky soudnosti. Svět se řítí do horké fáze třetí světové války. Čeká nás bitva konce s neznámými důsledky …

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová