P.C.Roberts: CNN se odkryla jako ministerstvo propagandy pro vojenskobezpečnostní komplex

Avatar
Původní autoři

11. 12. 2017   PaulCraigRoberts
Glen Greenwald, jeden z mála opravdových žurnalistů, kteří na Západě zbyli a a nichž ani jediný nepracuje pro CNN či pro jiné americké nebo evropské médium, vypráví příběh masové lži, kterou CNN vypustila do světa ZDE. Dovolte, abych se vyjádřil otevřeně. CNN není žádná zpravodajská služba, je to odporná a zapáchající žumpa. V CNN není totiž jediný člověk, o kterém byste mohli říct, že je buď mravný či inteligentní. Jde o spolek zkorumpovaných kreténů, a kdybyste vzali inteligeční kvocient kteréhokoli z nich a vynásobili jej milionem, k číslu 10 byste se nedopracovali. 

A mravní integritu CNN nenaleznete jinde, než v závratných negativních hlubinách. A tihle debilové CNN jsou placeni za to, že lidem Ameriky i světa neomaleně lžou. To je jejich pracovní náplň. Takže kdokoli sedí a poslouchá CNN je beznadějný hlupák, který nemůže mít ani nepřibližnější představu o tom, co se ve světě skutečně děje. Přečtěte si Greenwaldův výčet lží, které totálně úplatná a korupčnická americká média šíří po světě, a dojdete k názoru že USA nemají žádná média. Mají jen ministerstvo propagandy, vyrábějící lži, sloužící jednomu procentu.

Překlad: Lubomír Man

Pozn. red. I.D.: Autor předkládá sdělení myslícím Američanům. Skandál, o kterém referuje k nám nedolehl, naše média o něm zapomněla informovat. Jde o to, že CNN, s MSNBC a CBS v pátek rozšířila zprávu, podle níž se podařilo odhalit, že WikiLeaks nabídlo Trumpovi mailové zprávy o Democratic National Committee dříve, než byly zveřejněny na internetu. To mělo dokazovat napojení Trumpa na WikiLeaks a Rusko. Ukázalo se však, že šlo o falešný příběh postavený na zkomolené informaci (datování mailu). Provalilo se, že šlo o “fake news” a CNN pak tvrdila, že měli tuto informaci ověřenu ze dvou nezávislých zdrojů. Zpráva samozřejmě vyvolala obrovské pozdvižení, ale CNN své selhání prezentuje jako lapálii.