OSR vyhrálo OH v Pchjongčchangu 2018 v hokeji, sankce na Rusko

Jaromír Petřík
25. 2. 2018      jaromirpetrik

Dle USA a západního mainstreamu se Rusko vměšuje absolutně do všeho. Do amerických voleb, do našich voleb, rozpoutalo válku na Ukrajině, za což jsme vyhlásili proti Rusku sankce, které stále stupňujeme. A jak s tím souvisí hokej? Západ, aby co nejvíce potupil Rusko, zakázal mu účast na olympijských hrách v Pchjongčchangu 2018 kvůlu dopingu údajně organizovaného státem.
Jen pro zajímavost: jiné státy prohlásily řadu svých sportovců za astmatiky a měly s dopingem vymalováno.


Obzvláštně v tom vynikají Norové, jejichž astmatici získávají zlaté medaile a celkově vyhráli olympiádu: norwaytoday,    sport.aktualne,    rehabilitace,    isport.blesk

Západ se ve svém rusofobním tažení prostřednictvím MOV a WADA snížil k tomu nejubožejšímu, co se kdy ve světě sportu událo (stejně jako to provádí ve světové politice), kdy o tom co je a není doping rozhoduje státní příslušnost.

Pro objektivitu samozřejmě uznávám pozitivní dopingové nálezy u ruských sportovců, ale je zajímavé, že nevadí „astmatikové“ z Norska a jiných zemí, či dopingové skandály cyklistů Tour de France.

Západ tedy prostřednictvím MOV zakázal na olympijských hrách používání ruských vlajek, zakázal ruskou hymnu… Aby Západ Rusko co nejvíce potupil, tak prostřednictvím MOV rozhodl, že někteří ruští sportovci smějí startovat na OH, ale jejich reprezentanti se smějí nazývat pouze “výběrem OSR.”

Jenže, co se nestalo?
Výběr hokejistů “OSR” na OH zvítězil, když mimo jiné deklasoval USA 4:0 (Kanada a USA – hlavní strůjci zákazu účasti Ruska na OH v Pchjongčchangu): isport.blesk,    wikipedia,    wikipedia

Dnes ráno, když jsem přišel k internetu, a zajímal se o zpravodajství z OH, tak na titulcích mainstreamových vyhledávačů už nebyla jediná zpráva o výsledcích hokejového finále z OH, pouze o slavnostním ukončení OH. To už mi bylo jasné, že ve finále zvítězilo mužstvo „OSR.“ Kdyby totiž zvítězilo Německo, tak by to bylo na titulkách celý den s komentáři, jak Rusové dostali na frak, jak jsou Němci jedineční a Rusové nemožní.

Takže, co nám nyní zbude? Asi co nejvíce zpochybnit vítězství hokejistů “OSR.” Jak?

Možnosti je několik:
–   Obvinit některého hokejistu z výběru “OSR” z dopingu
–   Obvinit hokejisty “OSR” z vměšování se do jednotlivých utkání

Při vyhlašování výsledků hokejisté i přes zákaz zpívali ruskou hymnu: sport.sme

Jsem zvědavý, zda například zdůvodnění o vměšování se Ruska do výsledků hokejových zápasů provedeme podobně hloupým způsobem, jako obviňováním Ruska z vměšování se do amerických či našich prezidentských voleb. Například, že porážkou USA “OSR” ovlivnilo hokejové výsledky… Že jde o naprostou stupiditu? Na tom přece nezáleží. Hlavně, když účelu bude dosaženo!

Vměšování Ruska do amerických, našich i jiných voleb je totiž ještě stupidnější nesmysl. Voliče snad zásadně ovlivňuje vystupování prezidentských kandidátů a politických stran a ne mimořádně agresivní protitrumpovské a protizemanovské tažení v celém západním i našem mainstreamu.

Uvedu konkrétní příklad: U nás BIS nezaznamenala žádné ruské „agenty“, kteří by agitovali mezi občany k nevolení Jiřího Drahoše. To jen Jiří Drahoš obvinil ty, kteří měli jiný názor z šíření dezinformací proti svojí osobě opírající se údajně o BIS.

A určitě, vážení čtenáři uznáte, že svoji neuvěřitelnou míru hlouposti Jiří Drahoš potvrdil tím, že na jeho údajných „dezinformačních webech“ figuruje i moje jméno: jiridrahos (pokud si čtenáři zadají do vyhledávače web „pravdive.eu,“ objeví se moje jméno přímo na první stránce)

Ale to jsem odbočil, tak, abych se vrátil zpět k hokeji.
Potupu, že byly vyřazené z boje o zlatou medaili mužstva USA a Kanady si přece nemůžeme nechat líbit. A nemůžeme si nechat líbit, že OSR dokonce získalo větší počet medailí než naše výprava: isport

Co tedy s tím? Další sankce na Rusko! Však již USA začaly se sankcemi proti Severní Koreji ještě před skončením olympijských her (proti nimž se však tvrdě postavila Čína): trump-vyhlasil,    novinky

A co my? My, obyčejní občané můžeme jen doufat, že se Západu nepodaří rozpoutat skutečnou válku, když už „totální válku“ naplno rozpoutal ve sportu. S Ruskem a Čínou by skutečná válka nedopadla dobře pro nikoho…