Okupant, který dostal 92% hlasů

Jaroslav Loudil
19. 3. 2018   
podle zatím neúplných výsledků dosáhl Vladimír Putin  v letošní prezidentské volbě mnohem lepšího výsledku, jak roku 2012. Nyní zhruba 75 % !! při volební  účasti přes 60 %. Jeho obliba v Rusku výrazně poskočila , když roku 2014 bravurním  a chytrým zásahem osvobodil Krym. Tehdá dal parádní – “Šach mat” – všem idiotům  z NATO i USA. 


Naše masmédia hlavního proudu  i různí – “analytici a servilní  politologové”  ,které je – “opravdu radost poslouchat !!” –  ronili krokodýlí slzy nad údajnou prohlubující se chudobou a bídou ruských občanů, do které je Putin prý zavlekl  tím, že nechtěl před NATO padnout  s prosíkem na kolena  a žádat odpustky.  No  a máte to tady , směšní šaškové, čeští politologové ! My u nás jen neustále zkoumáme, kolik dalších igelitek dokážeme v supermarketu napakovat nepotřebnými zhovadilostmi, ruský národ má však mnohem více. Má – patriotismus, víru, oběť , úctu k obětem předků, úctu k vlastnímu národu, úctu ke svobodě … a to je podstatně více, než kulatý mastný pupek propálený slivovicí a  nacpaný kaviárem. Rusko kdysi porazilo Napoleona  i Hitlera.  Věřím, že se tedy nikdy nezalekne vojenských výhrůžek NATO a bude už navždy dělat svrchovaně samostanou a svobodnou politiku.

P.S. Blahopřání do Moskvy. Ehm, 75 % a 5 % , pane Kalousek, to je myslím si trošku rozdíl !! Bude se vám dobře spát ? A na onom – “příšerně zkoušeném a okupovaném Krymu” – dostal Putin nějakých 92 % !! Tak to je ovšem paráda ! Okupant  a dostal 92 %. Zdá se, že redaktoři ČT by se už měli konečně probrat a přestat blábolit nesmysly. Nějak to totiž všechno – “nesedí” !!

https://www.youtube.com/watch?v=2VCJJ_ODQ0E

https://www.youtube.com/watch?v=7drKddDhmXQ