Comedy Woman – tip kulturního referenta

Avatar
Původní autoři
Ekaterina Varnava

1. 4. 2018, P. Ďoubalík, video – titulky

Comedy Woman – legrácek není nikdy dost

Lednikovyj period – Děti (Doba ledová – Děti, Ледниковый период. Дети)

Odpočiňte si chvilku od politiky. Zapomenout na vše špatné vám pomůže firma “Skleroz corporation”, která si patentovala unikátní přístroj na výmaz paměti. Normálně byste zaplatili nejméně 5 000 Euro, ale dnes to máte od nás z Nové republiky jako dárek. 

Comedy Woman, to je spolek opravdových srandistů, neúnavně valí stovky nových scének. Rusko prožívá své šťastné období, jen mám někdy pocit, že oni sami to nevědí a pořád si stereotypně myslí, že to “pravé” je jen to, co je od nich na Západ. Podobných legrácek a zábavných pořadů teď mají nepočítaně. Navrhuji, že bychom se na ně mohli občas podívat, jen tak, pro relax.

Včera se také v RF rozeběhl úplně nový zábavní projekt “Doba ledová – děti”. V minulých letech jsem tuhle parádu na ledu (Lednikovyj period) sledoval s úžasem, nejlepší krasobruslaři a krasobruslařky, mistři světa a olympijští vítězové, vymýšleli pro diváky nádherné taneční jízdy, “scénky” na zadaná témata, nefalšované šou na ledu. Teď se totéž rozjelo s dětmi. Radost pohledět. Jaká škoda, že takové krásy zůstávají oku českého diváka skryty. Určitě dodám na NR, dnes jen upoutávka a maličká ukázka.

Nejprve vstupme do firmy “Skleroz corporation”:
překlad a titulky: Ďouba NR

Záložní zdroj videa:
https://rutube.ru/video/93237266d4eccd5a59614a7194b841b4/utm_medium=video_descr&utm_campaign=cwoman
a všech dalších:
https://rutube.ru/metainfo/tv/7/?utm_medium=video_descr&utm_campaign=cwoman

Zde upoutávka na start Doby ledové – Děti, jednou z moderátorek je i Jevgenija Medveděvová. více příště:

Z neskutečného množství vybírám jednu ukázku z dřívějších ročníků “Doby ledové” – Taťjana Navka (manželka Dmitrije Peskova – pravé to ruky Vladimira Putina!) a Alexej Tichonov: Saragina Rumba:

Jevgenija Medveděvová a Alexej Jagudin, moderátoři Doby ledové – Děti 2018