Kdo nás vlastně ohrožuje?

Avatar
Původní autoři

Martin Koller
23. 6. 2018
Pravděpodobně nikdo nepřehlédl sudeťáckou řeč bývalé soudružky Merkelové, která se při útoku na naši republiku ohání morálkou. Je zajímavé, že o morálce nejvíc žvaní ti, kteří k ní mají v praxi daleko. Takových jsme měli v české politice a stále máme víc, než dost. Ostatně sama Merkelová je vzorem podivné morálky, počínaje studiem marxleninské politiky a opakovanými školeními v sovětských táborech s tehdejšími pokrokovými internacionalisty z Afriky. Výsledkem byla profesionální komunistická politická pracovnice. Po roce 1990 se objevuje legenda o vědecké pracovnici v oboru chemie, přičemž realitou je politická propagandistka pracující v chemickém institutu. Habilitovala po devíti (!) letech usilovné práce vědeckou prací o krásách života za socialismu. Nelze se divit, že tato amorální, prolhaná, omezená, sobecká, zbabělá, vydíratelná a bezdětná ženština, která nemá budoucnost je jako loutka cizích zájmů schopná každé nízkosti a sprostoty.


Merkelová by měla místo řečnění o morálce vysvětlit, proč po válce nebylo vydáno k potrestání do Československa více, než 1 500 stíhaných válečných zločinců a proč naprostou většinu z nich nepotrestali ani v údajně demokratickém západním Německu. Pravda, ona v té době budovala reálný socialismus ve východním Německu. Nicméně z jejího sudeťáckého projevu je vidět reálný strach. Snaží se sudeťáckou kartou oslabit v Bavorsku pozici tamního ministerského předsedy Seehoffera, který chce spolkovou zemi uzavřít afroislámské invazi. Konec konců, sudeťáci jsou jako věrní slouhové Merkelové s morální špínou svojí nacistické minulosti hlavními vítači afroislámské invaze, tedy opět na straně zla.

Z praktického hlediska je zde vážné nebezpečí pro naši republiku a možná se jedná pouze o německý komplot a komedii. Jestliže by Bavorsko uzavřelo ilegálním migrantům hranici, budou se snažit dostat přes Rakousko a naši republiku do otevřených spolkových zemí Německa. Nicméně nelze vyloučit situaci, že mnozí na našem území uváznou, nebo se jen načas a právě s takovým cílem uzavřou celé německé hranice.

Na místě je otázka, jak jsme na afroislámskou invazní vlnu připraveni. Díky ministru Metnarovi a jeho pánu Babišovi, přímo skvěle. Urychleně dal dobudovat vítací střediska v každém kraji, aby mohli migranti u nás zůstat. Z právního hlediska to podpořil podpisem deklarace v Marákeši v zastoupení premiéra Babiše. Z hlediska ochrany hranic se za poslední tři roky nezměnilo nic. Z hlediska zapojení obyvatelstva do ochrany hranic se nezměnilo nic. Především do větších měst přibývají afroislámští cizinci zcela evidentně. V případě úspěchu komplotu Babiš-Hamáček nás nečeká nic dobrého.

Nelze přehlédnou řadu důležitých faktorů. Prvním je nedůvěryhodnost premiéra Babiše, která je stále zřejmější. Důvody jsou následující. V první řadě je to paktování se socialisty, kteří se pod vedením Hamáčka stali protinárodní stranou posluhující pražské havlérce, eurokoncentráku a Aspen Institutu.  Zdá se, že poslední sociální demokrat ve vedení je Foldyna.

Mnozí přehlédli, že premiér Babiš vyřadil z politické reprezentace ANO známého a aktivního vlastence poslance Chalupu. Takové tam nemůže potřebovat. Nechal ho před volbami v minulém roce zařadit na nevolitelné místo. Dále nechal Stropnického předat polovinu našich pozemních sil německému Bundeswehru a ještě tento odporný čin obhajoval. Podíváme-li se na bláznivé ženské Merkelovou a její ministryni obrany von der Leyen, která volá po preventivní válce proti Rusku, jsou naši vojáci opravdu ve správných rukách a naše země v opravdovém „bezpečí“ před jaderným úderem. Metnar podepsal za Babiše deklaraci v Marákeši, údajně nedůležitou. Také jej obhajoval. Stropnický, Metnar i Šlechtová za něj udělali špinavou práci jako doklad toho, že nejlépe se kydá hnůj cizíma rukama.

Jestliže je katastrofální protievropská a protibělošská deklarace z Marákeše nedůležitá, proč stáli naši politici při ještě méně důležité deklaraci v Praze nastoupeni před americkým turistou jak černoušci na plantáži před bílým pánem a s premiérem Babišem v čele? Šlechtová vyhodila ředitele vojenského výzkumného ústavu Šafáře, uznávaného a nepolitického odborníka proto, že řekl pravdu a podpořil prezidenta Zemana, kterého ministryně údajně miluje. Asi jako Maryša manžela. Zeman by s ní rozhodně neměl chodit na kafe. Jedna velká přehlídka podrazů ve prospěch pražské havlérky a cizáckých zájmů, přičemž pan Babiš se předvádí jako dobrák, morálně čistý vlastenec a zachránce naší republiky. Ani si nevzpomene, jak poníženě líbal krvavou pařátu Allbrightové za svojí návštěvy v USA.

Z tohoto úhlu pohledu lze hodnotit i spor o Pocheho. To je důstojný parťák arogantního Hamáčka a bez ohledu na mediální propagandu známý vítač, eurohujer, spolupracovník Bakaly. V době mého několikaletého členství v ČSSD se o něm, mluvilo jako o význačném pražském mafiánovi a kamarádovi Hulinského s rozhodujícím vlivem v partaji. Metnar je jako evidentní vítač migrantů neudržitelný, nicméně tak oddaný sluha dostane od svého pána Babiše určitě teplé korýtko, případně další možnost škodit národu. Nicméně je třeba ho nahradit na vnitru bezohledným poskokem eurokoncentráku a Aspen Institutu Hamáčkem. O jeho vlastenectví si nelze dělat ani nejmenší iluze a spolu s Bakalou dokážou určitě pravé divy z hlediska pořádku a spravedlnosti. Již rovněž těžko udržitelného Stropnického nahradí Poche jako poskok eurokoncentráku a Aspen Institutu. Mimochodem bych připomněl, že Poche hlasoval pro zvýšení financí pro politické neziskovky v Evropě, tedy pátou kolonu Sorose a jemu podobných, kteří aktivně prosazují afroislámskou migraci. Babišův odpor proti Pochemu je jen komedie. Potřebuje někoho na špinavou práci. Když ne Poche, tak třeba Dienstbier.

Nestydatý komplot Babiš-Hamáček-Bakala-Allbrightová udělá jako česká vláda vše pro realizaci afroislámské invaze. Jde jen o to, kdo bude vypadat jako hodný a kdo jako zlý policajt. Vše je stejná komedie, jako Babišovo svolávání rady obrany státu z důvodu migrace. Patrně si potřeboval nezávazně pokecat, protože z hlediska obrany tohoto státu proti migraci neudělal za pět let svojí činnosti ve vládě nic, naopak ji s pomocí Metnara podpořil. K tomu je třeba připomenou podpis Istanbulské dohody, která je zaměřena k podpoře sexuálních deviací u dětí. Jako ministr financí, stejně jako premiér nechal Babiš léta téct stamiliony z našich daní do kapes politických neziskovek podporujících afroislámskou invazi, politiku eurokoncentráku, Sorose, Allbrightové a jim podobných. Takže jen velká komedie pro hlupáky, stejně jako programy ČT.

Stropnický očekává za odměnu post velvyslance v Izraeli. Co dostane Metnar a co Šlechtová? Její náměstek Kuchta dostal rovněž velvyslanecký post. Potom máme věřit české diplomacii, ať už ji vede Zaorálek, Stropnický, nebo Poche. Velvyslanci jako přehlídka opravdových „vlastenců“. Ministr zahraničí Masaryk kdysi řekl, že se z Moskvy vrátil jako Stalinův pacholek. Zdá se, že historie se opakuje, pouze Stalina nahradili Merkelové, Allbrightová, Bakala, či Soros. Prodejnost a úpadek charakteru vidíme zvláště při pohledu na české eurokomisaře a europoslance a některé generály.

K tomu bych dodal nepříliš známou informaci vztahující se k údajné nehodě, či vraždě Jana Masaryka. V polistopadovém období nás propaganda krmí tím, že jej zavraždili komunisté. Jenže proč by to dělali? Vždyť to byl právě Masaryk, který umožnil komunistům legální převzetí moci. Oproti očekávání neodešel z vlády s protikomunistickými ministry a to umožnilo Gottwaldovi legálně sestavit novou vládu z komunistů, sociálních demokratů a Masaryka. Pro komunisty to byla náramná mediální ikona, zatímco pro antikomunisty a americké a britské tajné služby zrádce. Kdo měl větší zájem ho zabít?

Z hlediska boje o moc a komedie v českých médiích bych uzavřel udivenou otázkou nad údajnou antibabišovskou propagandou. Připomíná programy ČR pro nemyslící blbce. Nebo skrytě pobízí levicově zaměřené voliče, aby volili Babiše. Kdekdo povykuje, že nás ohrožuje vláda komunistů Babiš-Hamáčřek-Filip. Nakonec se přidal i vrchní sudeťák Posselt. Patrně se mu tlačí sádlo na mozek, nebo nějaký český vlastenec z KDU, TOP, STAN, ČSSD či ANO zezadu do koženek. Dost se divím, že má tak vřelý vztah k bývalé komunistce Merkelové.

Všichni kdo chrlí tyto blbosti, by si měli uvědomit, že základem komunismu je všelidové vlastnictví výrobních prostředků, žádní miliardáři. Už vidím Babiše, Bakalu, Allbrightovou a partu z Aspen Institutu jako komunisty, případně Sorose jako kandidáta strany, jak za zvuků internacionály přicházejí předat svoje výrobní prostředky a konta do všelidového vlastnictví pracujících. Na to by nepřišel snad ani vousatý generál Pavel jinak zdatný politruk, propagandista, válečný štváč a ostudný poskok cizích zájmů. Bohužel, přesně tak vypadá současná stupidní propaganda v českých médiích, varující před komunisty.

Od kdy jsou oligarchové komunisti? Mnohdy bývalá komunistická nomenklatura, ale v současnosti nemají s komunismem, ani klasickou levicí, stejně jako s občanskou většinou nic společného. Marxismus byl bez ohledu na proletářský internacionalismus a Kominternu vlastenecký. Ani Brežněv nám nebral náš stát a nestěhoval sem afroislámské ilegální migranty a nepodlézal sudetoněmeckému landsmannschaftu. Pan univerzitní profesor Fiala, který vykládá nesmysly o komunistické vládě je dost starý, takže určitě studoval marxismus a neměl by se zesměšňovat hloupou propagandou. Proč nejen on vykládá takové nesmysly? Jediné co nás může v souvislosti s komunisty ohrožovat je jejich zrada původních komunistických ideálů a posluhování oligarchům jako reprezentantům nadnárodních protinárodních, protievropských a protibělošských zájmových skupin chtivých vyvolat v Evropě jadernou válku. Na to by neměl soudruh Filip zapomínat!

Jsme ohroženi euromarxisty, což je banda reprezentovaná u nás pražskou havlérkou, která však nemá s klasickým marxismem nic společného a snaží se zničit a zotročit evropskou bílou a křesťanskou rasu a vrátit nás kamsi do doby tupého středověkého feudalismu na věčné časy. Jedním z důležitých kroků k jejich úspěchu je komplot Babiš-Hamáček s tajnou podporou pražské havlérky a jsem opravdu zvědav, zda se přidá i Filip. To by znamenalo konec levice v Čechách. Komunisté podporující oligarchického miliardáře a partu z Aspen Institutu, to je lepší, než smlouva Riebentrop-Molotov zajišťující spolupráci nacistického Německa a SSSR, nebo spolupráce socialisty, následně fašisty Mussoliniho s papežem. Tehdy to byl zásadní krok k posílení totality, válce, rasovému teroru a milionům mrtvých. Hlavní otázkou současnosti není kde domov můj, ale kde vlastenecká strana? A to platí nejen u nás, ale i v Německu a dalších zemích eurokoncentráku.

V současnosti máme pouze tři parlamentní strany, které lze označit jako více, či méně vlastenecké. SPD má problém pouze s tím, že Tomio Okamura podporuje NATO, které nás nechrání proti afroislámské invazi a navíc jako nástroj USA vyvolává napětí v Pobaltí a na Ukrajině s možností agresivní války proti Rusku, která se může změnit v jadernou. Pozitivní u SPD je odmítání eurokoncentráku, afroislámské invaze, války s Ruskem, odzbrojování občanů a snaha podporovat zájmy občanské většiny, včetně podpory pracujících a důchodců a boj proti parazitům a politickým neziskovkám.

Nepochybně je vlastenecká část ODS opírající o a Václava Klause mladšího. Vedení ODS reprezentované Fialou, Němcovou a Udženijou je beznadějnou součástí protinárodní pražské havlérky, takže nakonec nepřímo podporuje ANO, přestože útočí na Babiše. Část vedení ODS podporuje i eurokoncentrák a válku s Ruskem. Pozitivní je u většiny vedení ODS odmítání afroislámské invaze, odzbrojování občanů a částečně i eurokoncentráku a boj proti Babišovské ekonomice zaměřené na ničení menších podnikatelů a živnostníků.

KSČM je v současnosti nesnadno čitelná. Část vedení evidentně podporuje eurokoncentrák a odzbrojování občanů, nejasný je vztah afroislámské invazi, parazitům a politickým neziskovkám. Některé obzvláště vyspělé typy, jako Dolejš jsou již dávno na pozici ČSSD, ne-li KDU, či TOP 09. Soudruh Dolejš by neměl plést svoje gamblerské a alkoholické choutky do politiky a více se starat se o zájmy a potřeby členské základny a voličů, jinak se stane trvalou ostudou KSČM, což neschová za občasnou sociální rétoriku. Rovněž tendence ke spolupráci s pokryteckými Piráty je protinárodní a podporuje nepřímo eurokoncentrák a německou politiku. U KSČM je pozitivní, že odmítá jadernou válku v Evropě a NATO ve formě útočné organizace a samozřejmě program zaměřený na ochranu pracujících občanů před kolonizací a otrokářstvím EU.