V Česku jsou ukecané i vrby

Avatar
Původní autoři

Taras

22.2.2019 TarasovaTerasa
S postupujícím věkem se ledacos ze života muže vytrácí: lovecká náruživost všeho druhu, pracovní i sportovní nadšení, uslintané hospodské bratření a líbání (ty kluku ušatej, dyť já tě mám rád). Rozvíjející se choroby pak spolehlivě zlikvidují i ten zbytek všelijakého třeštění. I z bývalých rváčů stávají třaslaví dědkové. Ani mě to neminulo a dnes jsem na tom tak, že jsem se začal bát už i myší.


O to víc na mě neblaze účinkuje aféra s čínským gigantem přes elektroniku všeho druhu, Huawei. Já se v tom moc nevyznám a síť 5G chápu jako něco, co by se dalo hodit i na ty největší kretény nové doby, Makrelu, Makaróna a vůdce Polska a pobaltských států, Ukrajinu nevyjímaje, Trumpetu v seznamu neopomíjím. Že ta síť je velmi pevná, takže by se z ní už nevymotali. Z celé té aféry jsem ale pochopil, že Číňan je celý žhavý na má poslední tajemství, to když hovořím s bývalými milenkami a vzpomínáme na to, jak jsme tenkrát v tom hotelu rozlomili postel. Že jako by z této informace mohl něco vytěžit a ve svých ubytovacích zařízeních začal umisťovat válendy o něco festovnější, čímž by získal rozhodující technologický náskok nad Západem, který by pak bídně zahynul v troskách svých hotelových postelí.

Věřím, že doma nic od Huhňavýho nemám, poslední modem od O2 sice byl této značky, zlikvidovala ho však letní bouře, první blesk v okolí, první pumelice, a rovnou do mého Huaweje, který byl navíc vypnutý! Taková je zákeřnost a síla hromovládců typu Peruna, Donara, Thora či Baala, to podle toho, jestli berete české nebo německé mzdy a důchody, nebo jestli jste obřezanej či nikoliv.

Takže jsem se cítil bezpečně, jenom však do doby, než jsem ze zvědavosti obrátil svůj nový modem spodkem vzhůru a zjistil ze štítku, že je od ZTE! Tedy z bláta do louže, Číňané teď vědí, že jsem si nedávno koupil domácí pekárnu, nůžky na silné větve a multifunkční žebřík (to vše za pakatel necelých šesti tisíc s dodávkou až do domu). A že jsem informován o nejnovějších trendech v nabídce erotických pomůcek, čtu si nostalgicky jejich testy, což šikmookým zamezí v průniku do segmentu trhu s vibrátory, alespoň v mé domácnosti, s jejich levnými a prý občas v plném nasazení vybuchujícími (informace NÚKIB) šmejdy. A pokusí se je prodat jinde, nějakému od NÚKIB neinformovanému hejlovi.

Obava, že by Číňané pronikli skrze Huhňavého do nějakého přísně střeženého tajemství této republiky je zcela lichá. Jak praví slogan, tady se vykecá všechno, a od té doby, co dcerka Pavla Kohouta vykecala, že Havel to měl rád s matkou i dcerou naráz, co Holubová práskla, že Klaus přijímá pod obojí a Slonková s Kubíkem, že Babiš má nemocného synka, je snad jediným tajemstvím tohoto státu, že Kalousek chlastá. Ale není to úplně jisté, že je to ještě tajemství.

Nadměrná povídavost však trápí i nejvyšší místa tohoto státu. Zeman prozradil, že bezpečnostní služby jsou čučkaři a Klaus to, že jejich hlášení nikdy nečetl, protože jsou to z novin opsané bláboly.

Když jsem si uvědomil výše uvedené, spadla ze mě starost o prozrazená tajemství mé domácnosti. V tomto státě vědí všichni o všech všechno, takže nelze nic vyzvědět. Jak můžeme mít strach z ruských či čínských špionů, když není co prozradit?

Vždyť i já jsem na sebe vykecal, že se bojím myší.