Julian Assange: Politický monstrproces maskovaný jako „obvinění ze znásilnění“

Avatar
Původní autoři

Michal Brand
15. 5. 2019
Ve spolupráci s nově nainstalovaným ekvádorským prezidentem, který vydal azylanta´Juliana Assange neo-totalitní zvůli, a v souladu s instrukcemi Velkého Bratra za oceánem, obnovuje neo-totalitní švédský režim vyšetřování Juliana Assange za „znásilnění“. Podobné špinavosti nenapadaly ani ty minulé bolševiky. Ti opozici a nepohodlné osobnosti věznili za „rozvracení republiky“ a podobné trestné činy a vytvořili k nim „důkazy“. Ale obvinit třeba chartisty z vyfabulovaného znásilnění je – pokud je mi známo – nenapadlo. Holt žabaři, ti estébáci, to dnes jsou jiní kabrňáci.


Globální neo-totalita jde na nepohodlného Juliana Assange jinak – mazaněji a ještě amorálněji. Julian Assange byl před lety obviněn ze ZNÁSILNĚNÍ. Později se ukázalo, že obě ehm, ženy, které ho obvinily, s ním měly ZCELA A NAPROSTO DOBROVOLNÝ SEX. Ale později se jim to nějak rozleželo v hlavě, nebo možná je už předem někdo Assangovi poslal jako past, nebo jim až potom implantoval do hlavy myšlenku obvinit Assange ze znásilnění, kdo ví.

Ale faktem je, že sex s Assangem měly obě dobrovolně, jak později doznaly. Dokonce se s ním ještě i po „znásilnění“ zcela dobrovolně stýkaly. Aby pak nebyly obviněny z křivého obvinění – což jim samozřejmě stejně v neo-totalitě nehrozí za obvinění statečného člověka, který neohnul páteř a nehrbí se – tak tedy, aby se vyhnuly obvinění z křivého obvinění, tak přišly s novou verzí, že vlastně Assange nechtěl použít kondom, čehož si prý všimly každá až po sexu. A tak ho udaly za „znásilnění“. Prý. Nebo jim to udání někdo poradil, případně rovnou nadiktoval, že?

Další verze pak byla, že Assangovi při sexu praskl kondom a obě ženy prý po něm chtěly, aby se nechal vyšetřit na pohlavně nakažlivé choroby, což prý on odmítl. A tak ho udaly za „znásilnění“. Není mi tedy úplně jasné, proč se prostě nenechaly vyšetřit samy – a možná nejen na pohlavní choroby – když chtěly mít jistotu, že nejsou nakažené, ale kdo ví. Nejsem odborník přes pohlavní choroby, možná je lepší zjišťovat vlastní zdravotní stav vyšetřením někoho jiného. Mě už v dnešním multikulti světě nepřekvapí nic. 🙂

Jedna z verzí pak tvrdí pro změnu zase toto:
Obě ženy, označované A. a W., navázaly s Assangem dobrovolně kontakt a pozvaly si ho k sobě bytu, kde s ním měly pohlavní styk. Jak žena A., tak W. si stěžovaly na Assangeovu nechuť používat kondom. Neodmítaly se s ním však setkat i poté, co k sexu došlo. Na policii se vydaly, až když se o sobě dozvěděly a sdělily si své zkušenosti s Assangem. Jejich prvotním motivem k udání nebyla žaloba kvůli sexuálnímu obtěžování či znásilnění, ale Assangeovo odmítnutí požadavku nechat se testovat na sexuálně přenosné choroby.

Žena dále vylíčila, jak se ho snažila přimět, aby použil kondom, ale Assange jí nedal možnost. Nakonec souhlasil, ale “s prezervativem něco udělal, takže praskl”. Assange později policii přiznal, že s ženou A. spal, ale popírá, že by kondom roztrhl. Dodal, že další týden spal v posteli A. a ona se o “nehodě” ani slovem nezmínila.  lidovky

Ve výpovědi, kterou šéf WikiLeaks zuřivě odmítá, jí prý potom hladil po noze, serval jí šaty a roztrhl náhrdelník. Potom se prý snažila trochu se zahalit, protože to na ní bylo moc rychlé, ale Assange z ní strhl i to. Nechtěla dále pokračovat, ale uvědomila si, že už je moc pozdě. Poté s ní chtěl mít nechráněný sex.

Snažila se mu prý vnutit kondom. On to ale odmítal a držel jí ruce a nohy, aby se nemohla sexu bránit. Nakonec s ochranou souhlasil, ale prezervativ podle žalobkyně schválně roztrhl a ejakuloval v ní. blesk

Příslušná „oběť“ tedy dle článku vypověděla, že u ní doma ji začal Assange hladit po noze, pak z ní Assange strhal šaty, které ona zase pomalu nandávala zpátky, ale pomaleji, než ji Assange svlékal, a ona se pak tedy rozhodla, že se s ním vyspí, když už ji vlastně svléknul a když „bylo už příliš pozdě Assange zastavit”. Pak dle Assangovi výpovědi, kterou ani neo-totalitní propaganda nevyvrací, s ním strávila ještě týden v jedné posteli, kde ji zřejmě Assange každou chvíli hladil po noze, pak se na ní opakovaně vrhal a strhával jí oblečení, zatímco ona oblečení oblékala zpět jen pomalu, protože není tak rychlá v oblékání jako Assange ve svlékání. Assangovi zřejmé úplně pokaždé praskl kondom nebo co, když je z toho po týdnu šukání najednou „problém“ pro policii. Vlastně ještě později – po týdnu šukání a po setkání s jinou přítulkyní Juliana Assange. No to prostě na……re, týden jste s někým v posteli, souložíte za tu dobu nesčíselněkrát – – – a pak potkáte jinou milenku vašeho milence. To musí naštvat každou ženu. Ale že by to bylo trestné???? To je jako Z N Á S I L N Ě N Í ?????

A dokonce – podle údajů z její výpovědi uváděných Bleskem, nejdříve ji hladil po noze, pak z ní strhl šaty, což jí NEVADILO, JEN JÍ TO PŘIŠLO MOC RYCHLÉ! Takže drobná neshoda v chápání předehry, která ale nebyla tak podstatná, aby si to s ním pak dobrovolně nerozdala (když už bylo pozdě ho zastavit, že?) a ještě ho pak při „znásilnění“ nepřemluvila k nasazení kondomu. Uffffff.

Ale vlastně je to jinak, jako vždy v těchto vylhaných pseudo-kauzách se verze neo-totalitní propagandy mění rychleji, než kdy mohl Assange měnit prezervativy 😉

Podle jiného zdroje, jiné verze, jiného týdne a jiného scénáře osočování dotyčnými dámičkami vlastně Assange zcela odmítl navléknout prezervativ a dotyčná si to s ním rozdala i tak. Ale pak se jí to rozleželo v hlavě – myslím jako ta otázka, tamto jsem nemyslel – a došla k názoru, že když ten prezervativ vůbec neměl, tak ho vlastně proděravěl a měl by se nechat vyšetřit na pohlavní choroby. Uf. Tam už chybí jen Novičok, Skripalovo morče a Putin, který jí osobně namíchal něco do pití. idnes

Viní ho z nich [ze sexuálních deliktů] dvě dobrovolnice serveru WikiLeaks – jedna tvrdí, že devětatřicetiletý Australan během sexu navzdory jejímu přání odmítl kondom. S druhou ženou měl souložit, zatímco ona spala. A ani v jejím případě prý nepoužil prezervativ.

Mimochodem, jak ta druhá věděla, že s ní souloží, když spala? Nebo prostě začal předehru, když ona ještě spala, ona se probrala, pak si to rozdali a ona mnohem později došla k názoru, že vlastně spala celou dobu?

Já to nechci zase opakovat, ale musím – i lhát se musí umět. Fakt. V daném případě „znásilnění“ přímo fuckt. 😉

Nabízím rychlokurzy smysluplného lhaní – dnes by se řeklo kreativního lhaní. Hodinová konzultace 1 500 Kč za hodinu, pro příslušníky západních tajných služeb a pro novináře 3 500 švýcarských franků za hodinu. Zájemci, piště na michal.brand7@seznam.cz . Pro novináře a příslušníky tajných služeb je ten kurz trochu dražší, ale zase to bude mnohem větší fuška jim vůbec něco vysvětlit. O tom nemůže být pochybností, po tak hloupě vylhaných oficiálních verzích Christchurch, 911, irácké zbraně hromadného ničení, Novičok, „ruská stopa“ v sestřelení MH17, inteligentní vzdělaní pokorní a tišší uprchlíci atd. atd. atd. A speciálně pro novináře, zaměstnance neo-totalitní propagandy a západních tajných služeb ještě předem upozorňuji, že v případě neúspěchu rychlokurzu jim nebude uhrazená platba vrácena, protože to bych pro ně pořádal kurzy zadarmo skoro pořád. 😀

Ale vážně.

Samozřejmě, když už se plive špína na statečného člověka, který se vzepřel neo-totalitní globální moci, tak dotyčné ženy pro propagandu ještě přidávají:

Šéf WikiLeaks? V posteli je nula! Říká žena, která ho obvinila ze znásilnění – Blesk

No jasně, Týden s ním spala, ale „nestála to za nic“. Je to stejné, jako když stejná globální neo-totalita chtěl zdiskreditovat Donalda Trumpa aférkou se šlapkou, které řádně zaplatil za její služby, ale pak jí zřejmě došly peníze a začala vydírat. Ta také přidala „zaručené“ „informace“, že Trump má malé p…o.

Takové metody jako míval Der Stürmer neblahé paměti.

Julian Assange, případ znásilnění?

Politický monstrproces, nic jiného. Jen s chytřejším maskováním než používala ta minulá totalita.