Milión a jedna chvilka: Kterak prosadit pravdu a lásku kladivem. Zbabělci a hrdinové. Je na čase se ozbrojit? Média mlčí. Proč? Bílý heterosexuál, kandidát za Okamuru není Feri, ale Muž určený k likvidaci

Milion chvilek pro demokracii je útokem na naši demokraii
Petr Hájek
29. 5. 2019 ParlamentníListy
PETR HÁJEK s neskrývaným obdivem popisuje další velkolepou akci Chvilek pro demokracii a přináší vyjádření spolupracovníků Ladislava Jakla k témuž.

Jedete metrem v centru Prahy. Je sobota v jedenáct v noci, místa k sezení volná a vám je už bezmála šedesát. Tak si sednete, protože chcete něco vyřídit na svém mobilu. Najednou k vám přistoupí nějací siláci a začnou vás mlátit. Poznali vás, protože jste kandidoval za Okamuru do Senátu a Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. V druhém případě jste byl parlamentem zvolen.

Demokratickou volbu těžko vydýchávali zapřisáhlí demokraté a jejich média. Skandalizují vás, zveřejňují vaše fotografie a ženou ty, kteří prohráli již několikeré demokratické volby, aby nejméně miliónkrát na náměstích proti volbou vyjádřené vůli většiny vášnivě protestovali. Česká televize z toho udělá „speciál“ a přenáší to shromáždění v přímém přenosu. Na krku byly totiž další volby. Skončily právě tu sobotu odpoledne.

Siláci „vzkaz“ pochopili správně: Kdo si myslí něco jiného, musí být fyzicky likvidován, jinak tu demokracii nezachráníme. Skočí tedy v metru po starším pánovi, kterého jim Česká televize a spol. „udala“ jako cíl. A protože jsou hrdinové, nicnetušícího muže srazí pěstmi na zem a okamžitě utečou. Chvilka pro demokracii jako vyšitá.

Napsal mi v této souvislosti jeden ještě (skoro o dvacet let) starší pán: „Pokud bys někdy uviděl Láďu Jakla, vyřiď mu, že mám u něho jedno pivo! Dal mi své volební triko na setkání čtenářů MY v pražské restauraci a já jej samozřejmě nedal do prádla, ale uctivě jsem se v něm producíroval při svých jízdách v metru. Jednou si ode mně jeden pán odsedl, jako bych zapáchal. Byl to muž v docela v junáckém věku, přitom tričko bylo zánovní. Podruhé ke mně přistoupili dva svalovci, co právě ukončili svou demonstraci na Staromáku proti Benešové a Babišovi. Uráželi mě, něco sprosťáren hulákali na mou adresu a na Jakla – ale netroufli si – namířil jsem na ně své trekingové hole a houkl: “Zmizte!” Zmizeli. Všichni ve vagonu mlčeli, ani nešpitli.“

Chvilky pro demokracii se u nás zjevně stupňují. Jde přece o tu slušnou společnost, jak vyřvávají na náměstích „slušnými“ médii zfetovaní demokraté, kteří ne a ne ve volbách prosadit pravdu a lásku. Tak ji prosazují (zatím jen) pěstmi. Kupodivu však „jejich“ média to hrdinství nějak neoceňují. Nešpitnou o něm, jako ti ve vagónu. Jakl je prostě bílý heterosexuál, nejmenuje se Feri a nekandidoval za havlisty (TOP 09). Je muž určený k likvidaci.

Milióntá první chvilka pro demokracii v bruselskými demokraty ovládané České republice 2019. Gratuluji, soudruzi demokraté! My se té vaší „demokracii s kladivem“ v ruce ubráníme.