Zlo slaví, ale v dálce začíná svítat

Martin Koller
27. 5. 2019
Eurovolby jsou u konce. Zlo stále slaví, ale ne všude. U nás se jedná především o oligarchu Babiše a jeho spolek ANO a Piráty. Znovu uspěli nestydatou komedií. U voličů Pirátů se ani nelze divit. Pubertální mládež je lehce ovlivnitelná a v současné společnosti, která je notně zhlouplá a dětinská mnozí zůstanou puberťáky až do smrti. Někteří naštěstí vyrostou a dostanou rozum. Jde jen o to, kolik bude kterých, protože budoucnost není růžová.


Potěšující je fakt, že nářez dostala protinárodní ČSSD, vedená podlézavými slouhy Babiše, Sorose, Allbrightové a německých euromarxistických zájmů Hamáčkem, Petříčkem, Špidlou, Prouzou, Jandou a jim podobnými. Rovněž komunisté by se konečně měli probrat a zbavit Babišových slouhů Filipa, Dolejše, případně dalších, kteří je vedou do zkázy. Bohužel uspěly ve své rozvratné činnosti rovněž desítky nevolitelných pidistraniček, které opět ubraly hlasy perspektivním kandidátům a určitě za to dostanou odměnu. Dělají to opakovaně a už bychom si těchto euromarxistických klaunů a klaunek, kteří vždy vylezou nedlouho před volbami a srší vlasteneckými hesly s podporou masmédií, měli všimnout.

V případě oligarchy a jeho party krasavic z Aspen Institutu Allbrightové se úspěchu divit lze. Vysoká podpora tohoto protinárodního hnutí je dána kromě krátkodobých investic a nestydaté a prolhané komedie snad už jen zarytou zvířeckou tupostí některých voličů. Především takových, kteří nechtějí vidět fakta a nechtějí si přiznat svoji omezenost a svoje chyby. Jinak by nemohli dát vysoký počet hlasů Charanzové, která opakovaně hlasovala v EU proti zájmům naší republiky. Totéž lze říci o Dlabajové. Obě jsou členky Aspen Institutu, stejně jako Hamáček, nebo generál Hanba-Pavel. Informací o jejich hlasováních bylo na internetu i mezi lidmi dost. Chtělo to jen použít mozek a nechovat se jako tupé stádo dobytka. Nelze než konstatovat, že voliči ANO jsou příznivci Allbrightové, Sorose a byrokratické diktatury rasistické EU, multikulturalismu, afroislámské invaze a války. Mají pravděpodobně radost z toho, že Babiš a jeho vláda prodali australské firmě, za níž stojí Allbrightová naše zásoby lithia v ceně řádově bilionů korun za 13 % ekonomického výsledku. Využili k utajenému prodeji povyku kolem Benešové a demonstrací a zmatku kolem voleb. Tomu se říká dárek. Místo aby se lithium těšžilo vlastními prostředky, prodalo za víc a využilo se ve prospěch státu, budeme se dále zadlužovat. Chvíle, kdy Babiš poníženě v kleče líbal ruku Allbrightové, která se zasloužila o vraždění v Jugoslávii a podporu afroislámské invaze, byla opravdu symbolická. Evidentní vlastenec a bojovník za český stát, národ a jeho zájmy.

Pokud se někteří omezení důchodci těší, že jim milovaný oligarcha zase přidá, těší se oprávněně. Ale mohou se taky těšit na růst cen, stejně jako po letošním přidání. Takže opět vlastně nedostanou nic, možná si spíš pohorší. Bohužel, mnozí nedokážou myslet lépe, než v horizontu následujícího dne. Žádné rasové afrikanizace IQ není třeba. V jejich případě jsme ji už dosáhli, možná i překročili. Oligarcha si na ty důchody vypůjčí a zaplatíme to samozřejmě i s úroky. K tomu dostaneme navrch tvrdší byrokracii, nárůst nesvobody, další chudobu a možná i jadernou válku. Děkujeme svému demokraticky zvolenému vůdci a jeho voličům. Bude hůř.

Zlo tedy slaví a opravdu symbolicky. Dnes je to 77 let, co českoslovenští parašutisté zlikvidovali německého rasistu a zastupujícího říšského protektora Heydricha. Určitě by dnes slavil taky. Jednotná Evropa pod německým vedením byl nacistický a pangermánský sen. Dnes by určitě jásal Heydrich, stejně jako Frank, kterého naše justice nechala po zásluze pověsit, nebo Henlein, který v hrůze před spojeneckým soudem spáchal sebevraždu. V EU se možná dočkáme jejich rehabilitace a prohlášení za hrdiny sjednocené Evropy, kteří to mysleli dobře. Každopádně nacistický sen se plní i bez války, stačí domácí posluhovači protinárodní EU, Sorose, Allbrightové, Merkelové, Macrona a jim podobných. Sami socialisté, aktuálně euromarxisté. Ti dnes slaví. Jenže nic netrvá věčně. Padla i římská říše, zbavili jsme se rakušácké okupace, nacisti vydrželi šest let, komunisté, kteří to mnozí mysleli dobře, ale v praxi mnohdy dělali špatně, vydrželi čtyřicet let. Právě z řad protekčních komunistických nomenklaturních kádrů, které pohřbily předlistopadový režim a jejich potomků se rekrutují současné euromarxistické elity. Babiš, Petříček, Charanzová. Stačí se podívat, kdo je a byl tatík euromarxistky Charanzové, stejně jako euromarxisty Petříčka.

Nicméně uspěli dva jednoznačně vlastenečtí kandidáti. To je první svítání svobody, i když možná vzdálené. Je otázkou, zda jich v praxi nebude víc. Například Sáša Vondra je proamerický, tudíž by měl být proti EU. Ale bude proamerický pro Trumpa, nebo pro Sorose? Uvidíme. Je třeba sledovat a zveřejňovat, jak kdo volí. Každopádně jsou tu dva symboličtí jednoznační vlastenci, David a Blaško. Jako ti dva stateční parašutisté Gabčík a Kubiš. Dva proti nenávistné hydře, která chce ožebračit a zničit náš národ, kdysi nacistické, dnes euromarxistické. Tehdy jako dnes, stejně jako kdysi československé odbojáře, je čeká boj se zlem, lží, sprostotou, korupcí, hrabivostí, prolhanými a cenzurovanými médii, stupidními ideologiemi a rasismem. Zbabělců a zrádců bylo a je vždy dost. Ale byli také vlastenci a hrdinové, kteří nekolaborovali. Buďme jako oni, vraťme se ke kořenům. Spolupracujme s vlastenci doma i v zahraničí proti diktatuře bruselských euromarxistů. Naše dva úspěšné vlastence čeká boj s arogantními a agresivními cizáckými přivandrovalci, kteří chtějí vládnout v naší zemi, případně ji rozkrást a ponížit, stejně jako oligarchové Ukrajinu. Na jedné straně vábení koryty, na druhé ohrožení, že podivně skončí jako vlastenecký jugoslávský prezident Miloševič, nebo geniální komunista Ransdorf. Snažme se je podporovat a nezapomínat ani na jiné vlastenecké kandidáty, kteří v souboji se zlem neuspěli. Budeme je potřebovat.