MH 17 – holandská prokuratura označila viníky….. aneb palič Pepa a esenbák Véna plus Hlava XXII a Kafkův Proces

Avatar
Původní autoři

-vlkp-
21.6.2019 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
O nějakém pokroku ohledně tragedie malajského Boeingu MH 17, sestřeleného nad Ukrajinou nebylo dlouho slyšet. Nicméně bylo jasné, že Holanďané a spol. dříve nebo později s něčím na veřejnost vyrazí. Prý se jmény viníků.

Přiznávám, že jsem byl velmi a  velmi zvědav, co z nich vypadne. I  když sporé signály naznačovaly, co se asi tak dá čekat. Proto bylo jasné, že jsem si nemohl nechat ujít přímý přenos z  tiskové konference holandské prokuratury, který včera po poledni nabídla ČT. Asi 17-ti minutový záznam najdou případní zájemci zde.
Neočekával jsem mnoho. Výsledek byl ještě o mnoho horší! To říkám bez obalu.

Jak Holanďané, tak zejména velmi podivná organizace Bellingcat totiž tvrdí, že MH 17 byl sestřelen systémem BUK ze sestavy 53. protivzdušné brigády ruských ozbrojených sil sídlící v Kursku. Takže jeden by si myslel, že vyšetřovatelé toto tvrzení doloží konkrétními jmény obsluhy BUKu, včetně velících důstojníků, kteří onen údajný ruský BUK doprovázeli na Donbas jako jeho osádka a sestřel mají na svědomí. Prostě stiskli spoušť.

Jen naprostý duševní bezdomovec si, dle mého neochvějného přesvědčení může myslet, že ruská armáda uvolní někomu takovouhle vysoce sofistikovanou techniku a  také mimořádně nebezpečnou při  jejím zneužití nebo nešikovném použití – viz právě MH 17, bez vycvičené a  vysoce profesionální osádky.

Ani nápad. Ta bombastická a  dlouhodobě jistě připravovaná akce měla, alespoň pro mne velmi překvapivé vyústění. Mezinárodní zatykače budou vydány na:

Igora Girkina, alias Strelkova, který byl tehdy ve funkci ministra obrany a vnitra Doněcké lidové republiky.

Sergeje Dubinského alias Chmurého, jenž pracoval pro ruskou vojenskou rozvědku GRU jako Girkinův zástupce a velel její pobočce v Doněcku.

Olega Pulatova,který údajně prošel službou v ruských speciálních vojenských jednotkách a pracoval také pro ruské vojenské tajné služby. Byl zástupcem Dubinského

Všichni občané Ruska

a Ukrajince Leonida Charčenka alias Krot.  V červenci 2014 velel bojové jednotce v Doněcké oblasti.

Zmáčkli snad odpalovací knoflík? Nebo dali rozkaz k  palbě? Nebo… nebo …nebo…???

Ne, Ne, Ne…ne…ne!!! Stokrát ne! Tisíckrát ne! Prokurátor to ostatně i konstatuje. Tak za co je hodlají holandské úřady obžalovat z  mnohonásobné vraždy a  postavit před soud?

Za tohle:

„I když sami nezmáčkli tlačítko, existuje podezření, že blízce spolupracovali, aby získali systém BUK a dostali ho na pozice s cílem sestřelit letadlo,“ řekl nizozemský vyšetřovatel Fred Westerbeke. Fakt, že měli v plánu sestřelit ukrajinské vojenské letadlo, je viny nezprošťuje.

Tomu by jeden nevěřil! To je dokonalá hlava XXII! Nebo kafkárna! Vlastně kříženec Hlavy XXII. a Kafkova Procesu!

Proces není ani trochu lehké čtení, takže krátká synopse:

V den svých třicátých narozenin se bankovní prokurista Josef K. probudí ve svém bytě za přítomnosti dvou cizích mužů, kteří mu oznámí, že je zatčen. Nedozví se však, z čeho je obviněn. Během vyšetřování na svobodě se Josef K. snaží záhadu svého nesmyslného zatčení vysvětlit, ale když je opravdu pozván k procesu, ukáže se všechno jako mnohem závažnější a absurdnější, než si myslel.

My jsme se probudili do včerejšího rána, abychom zjistili, že jsou obžalováni čtyři lidé. Mohou se snažit jak chtějí, my si s nimi můžeme také lámat hlavu jak chceme a  nakonec se dozvíme, že všechno je mnohem závažnější a  absurdnější. Dokonce už před procesem!!! A Hlava XXII? Jste vinni, protože .. no protože jste vinni! Tečka!

Nehodlám nic zlehčovat. Situace je vážná, velmi vážná. To holandské „vyšetřování “ smrdí na sto honů. Ostatně na Kose je obrovská dokumentace ke kauze MH 17 (včetně velmi důkladného rozboru holandské tzv.  Závěrečné zprávy) a dnes ji rozhodně nehodlám opakovat. Nicméně nemohu si pomoci, abych si nevzpomenul na hodně starý vtip z minulých dob:

Přijde esenbák k  sousedovi Pepíkovi a  sdělí mu – půjdeš před soud a do basy za nelegální pálení slivovice! Proč, ptá se Pepa. Protože máš destilační zařízení! Kdo má zařízení, pálí!

Pepek koukne na esenbáka a  vece – fajn Véno. Tak já na tebe podávám oznámení pro trestný čin znásilnění!!!

Esenbák Véna vyvalí oči a vycedí – znásilnění? Jak to???

A Pepa briskně vypálí – kdo má zařízení, znásilňuje! Máš zařízení!

Podobnost s  myšlenkovými procesy Holanďanů ovšem jen částečná. Véna i Pepa měli aspoň to zařízení. Zatímco ti čtyři mají být souzeni, cituji holandského prokurátora přesně – existuje podezření, že blízce spolupracovali, aby získali zařízení a dostali ho na pozice s cílem sestřelit letadlo….

Týýýýýýýýýýýýýýý jooooooooooooooooooooooooo!!!!!

Nechme legrácek. Zase máme jasno! Víme, co je jedině správně a co si máme myslet. Ten holandský prokurátor se včera oháněl tím, že mezinárodní vyšetřovací tým tohle a  pak také ještě támhleto a  hento a  ono… Kdybyste náhodou nevěděli, které státy jsou v něm zastoupeny, pak dám z  toho včerejšího brífingu screenshot:

Nepochybně snadno identifikujete vlajky Holandska, Belgie , Ukrajiny a  nejspíš i  Austrálie. Pokud by vám dělala problémy ta poslední, ta s tím půlměsícem a  hvězdou a  pruhy,pak vězte, že jde o  zemi původu toho sestřeleného letadla Malajsii. Která je hlavním postiženým. Nikoli Holandsko či některý ze zbylých čtyř států -Malajsie!

Před 14 dny jsem na Kosu, jako součást článku

Že by slušivý pruhovaný obleček pro „demokrata“ Porošenka? Novinky z Ukrajiny.

dal také výběr podstatného z  tiskovky s  malajsijským předsedou vlády Mahathirem Mohamadem , tak jak vyšel na respektovaném malajsijském webu MalayMail.com

Ta tiskovka proběhla jen o pár dní dříve – 30.05.2019. Tedy v době, kdy zpráva a  závěry onoho mezinárodního vyšetřovacího týmu musely být zformulovány a  to definitivně. Zopakuji znovu to, co malajsijský premiér tehdy oficiálně novinářům ohledně MH 17 a vyšetřování sdělil:

Malajsie nepochybuje o tom, že MH 17 byl sestřelen raketou vyrobenou v  Rusku, ale nemá žádné důkazy o  tom, že byla odpálena Ruskem,

-takže ji klidně mohla vypustit Ukrajina,

-že má silné pochybnosti, že by za sestřelem stála ruská armáda, kde panuje tvrdá disciplina a  která disponuje pevným hierarchický systémem velení,

-konstatoval, že Malajsie dlouho neměla přístup k vyšetřování, že nedostala k vyhodnocení černé skřínky a vše korunuje prohlášením,

„Nevíme, proč jsme se od samého počátku nebyli součástí vyšetřování. Incident a  vyšetřování jsou výrazně zpolitizovány. Dělá to dojem, že hlavním cílem nebylo zjistit, jak se to stalo, ale obvinit z  tohoto zločinu Rusy. To není neutrální vyšetření,“

Tohle prosím říká jen o pár dní dříve, než se dozvíme , že Girkin a spol. pálí slivovici, znásilňují nebo sestřelují letadla, protože se snažili získat zařízení!!!!!

Vítejte ve světovém Absurdistanu?