Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu! Neuvěřitelné výroky elitních důstojníků policie ve výroční zprávě potvrzují, že v České republice začne být kriminalizována novinářská práce na alternativě, ale spolu s ní i koncoví čtenáři! Řetězové emaily a přeposílání článků bude moci být posuzováno jako organizovaný ideo-zločin! Předsudečná nenávist, posilování pravomocí tajných služeb a teď už dokonce organizovaný zločin kvůli sdílení článků z alternativy!

-VK-
26. 7. 2019  AENews
Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu! Neuvěřitelné výroky elitních důstojníků policie ve výroční zprávě potvrzují, že v České republice začne být kriminalizována novinářská práce na alternativě, ale spolu s ní i koncoví čtenáři! Řetězové emaily a přeposílání článků bude moci být posuzováno jako organizovaný ideo-zločin! Předsudečná nenávist, posilování pravomocí tajných služeb a teď už dokonce organizovaný zločin kvůli sdílení článků z alternativy!

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) dnes vydala svoji výroční zprávu za rok 2018 a obsah dokumentu potvrzuje předchozí varovné články, které jsme na Aeronetu nedávno publikovali. Nejprve to byl článek o tom, že Ministerstvo vnitra pod Janem Hamáčkem chce ve spolupráci se Státními zastupitelstvími stíhat občany ČR z nového trestného činu tzv. předsudečné nenávisti.Komplexní článek o této kauze jsme přinesli zde. Před 2 dny jsme přinesli článek [1] o tom, že Senát PČR schválil novelu zákona o tajných službách, která poskytne zpravodajcům drakonické pravomoci zasahující do osobních práv a svobod občanů ČR. A protože špatné zprávy chodí obvykle ve trojici, tak dnes přichází doslova jobovka.
Demonstrace proti migraci.
Ve výroční zprávě [2] NCOZ za rok 2018 se na stranách 25 až 27 v sekci č. 3.2 nachází zhodnocení terorismu v ČR. A věřte nebo ne, v této sekci o terorismu je zahrnuta činnost české zpravodajské alternativy, tedy nejen Aeronetu, ale všech serverů a blogů, které poskytují občanům ČR názorové platformy, jednak pro publikování článků k aktuálním kauzám, tak i prostor pro občanské reakce v komentářích pod články. Martin Fendrych z Bakalova serveru Aktualne.cz nelenil a zčerstva o tom přinesl článek [3] s obrázkem, který se opět trefuje do našeho Aeronetu a našeho nezávislého analytického zpravodajství.
Podle elitních důstojníků NCOZ tyto alternativní servery představují do budoucna hrozbu, protože jejich činnost se podobá organizovanému zločinu, jehož cílem je štěpení a následná radikalizace české společnosti. Důkazem pro toto tvrzení NCOZ je podle zprávy kauza Jaromíra Baldy, který jako příznivec SPD pokácel na koleje na Mladoboleslavsku stromy, chtěl vykolejit vlak a svalit to potom na migranty. Soud Jaromíra Baldu odsoudil na 4 roky do vězení za terorismus.

Zpravodajská alternativa jako organizovaný zločin podněcující terorismus, důkazem je prý důchodce Balda

Jak už jsem varoval ve svém výše odkazovaném článku o předsudečné nenávisti, kauza Jaromíra Baldy je bizarní a nelogická, přičemž naplňuje znaky státními orgány nachystané provokace. Především je podezřelé to, jak profesionálně byla akce provedena a jak je českými orgány obratně používána k potlačování svobody slova, tisku a projevu. Policie klade přímé rovnítko mezi SPD, alternativní weby a pachatele trestných činů, které podle NCOZ spojuje společná ideologie, tedy odpor proti migraci, migrantům, xenofobie a rasismus.
Tohle spojení je velmi nebezpečné a kompromitující materiály, především fotografie, na kterých je Jaromír Balda s transparenty SPD, s představiteli a členy SPD v regionu, u petičního stánku SPD, představují nebezpečný materiál, který může být zneužit k vykreslení SPD jako teroristické organizace, která svým politickém éthosem štěpí společnost a radikalizuje občany pro provádění terorismu.
Jaromír Balda a odposlech z telefonu.
Servery alternativy jsou potom ve výroční zprávě NCOZ vykreslovány jako nekritičtí fanoušci Ruské federace, které vytvářejí synergie s populistickými politickými projekty. Nejvíce trestných činů v oblasti terorismu se prý odehrálo na sociálních sítích v podobě nenávistných příspěvků, které vedly k radikalizaci některých osob, které následně byly dopátrány a obviněny.

Zpravodajská alternativa se tak oficiálně dostala do výroční zprávy NCOZ do sekce o terorismu, což je naprosto skandální, neuvěřitelné, neakceptovatelné a hlavně nebezpečné
. Znovu se ukazuje, že ministerstvo vnitra pod vedením Jana Hamáčka se vydalo na cestu likvidace občanských práv a svobod, protože formulace v této výroční zprávě NCOZ staví zpravodajskou alternativu do jedné řady s teroristickými organizacemi, jako je Islámský stát nebo Al-Kajda.

Budete sdílet článek na Facebooku nebo přepošlete emaily s odkazy na články a okamžitě jste terorista a podílíte se na organizovaném zločinu.

Kdokoliv sdílí články z alternativy, tak podle této výroční zprávy se podílí na organizovaném zločinu šíření předsudečné nenávisti, která vede k radikalizaci osob a následně až k terorismu, jako v případě Jaromíra Baldy. Takto je položený narativ výroční zprávy NCOZ za rok 2018 na stranách 25 až 27. Sami si to dejte do souvislosti s předchozími články o předsudečné nenávisti a o posilování pravomocí tajných služeb.
Všechno je to společná stopa jednoho procesu, za kterým stojí současné Ministerstvo vnitra a ČSSD. To je všechno práce Lidového domu, není o tom naprosto žádných pochyb. Začnete tedy sdílet nějaký článek, který např. kritizuje nějaký násilný čin, kterého se dopustil africký migrant v Německu. Tento sdílený článek někoho v ČR osloví, rozčílí a dotyčná osoba napadne nějakého černocha v Praze na Václavském náměstí, který tam bude jako turista.
Jaromír Balda (s harmonikou) u petičního stánku SPD.
Policie potom zjistí od útočníka, že si přečetl nějaký článek, který byl sdílený na sociální síti z nějakého alternativního serveru. Najednou se karta otočí a útočník už nebude útočníkem, ale bude zmanipulovanou obětí nějakého zlého a štvavého alternativního serveru, který šíří dezinformace a proruský narativ. Přesně takový postup je nyní policií a médii mainstreamu uplatňován v kauze Jaromíra Baldy. Ten je sice pachatelem, ale ve skutečnosti je prý obětí rasismu a xenofobního populismu SPD proti muslimům a migraci, ale i obětí štvavých článků alternativy.

Alternativa prý štěpí spořádanou českou společnost šířením dezinformací, nenávisti, rasismu a popírání holocaustu.

Ta spojnice je prý naprosto zjevná a je zcela zřejmé, že vnitro a policie chtějí alternativu v blízké době natvrdo kriminalizovat jako teroristické subjekty, které vyrábějí z poctivých a slušných občanů hnusné a odporné teroristy. Celé to prý platí a řídí Rusko a tyto pro-ruské servery tak štěpí českou společnost předsudečnou nenávistí. Za pozornost z této výroční zprávy stojí tento odstavec:

Do budoucna byla jako hrozba vyhodnocena činnost tzv. alternativních médií, která mohou výrazně podporovat vyhraněnost a radikální názory svých adresátů. Velmi často je patrná určitá míra synergie mezi alternativními médii a populistickými subjekty, které vzájemně sdílejí stejná témata i názorové postoje. Obsah obvykle tvoří různé domněnky, které jsou prezentovány jako fakta či konspirační teorie. Často se rovněž objevují i příspěvky balancující na hranici trestněprávní odpovědnosti ve smyslu šíření poplašných zpráv, podněcování k nenávisti, hanobení nebo popírání holocaustu. Řada těchto alternativních médií neskrývá svůj nekritický postoj vůči Ruské federaci, konfliktu na Ukrajině a anexi Krymu. Obdobně je tomu i v oblasti politického extremismu v souvislosti se vznikem a působením radikalizovaných jednotlivců a skupin, u nichž se mohou projevovat násilné tendence.”

Z těchto vět je zcela jasné, že NCOZ se snaží položit rovnítko mezi duševně labilní a nemocné lidi, kteří provedou nějaký trestný čin a zpravodajské servery alternativy, které pouze informují o tom, o čem mainstreamová média nesmí anebo nechtějí informovat. Alternativní zpravodajství nemůže nést zodpovědnost za činy cizích lidí, kteří si přečtou články, analýzy a zpravodajství. Alternativa je tady právě od toho, aby předkládala společnosti alternativní pohledy na domácí a světové politické události z jiného pohledu, než který poskytují mainstreamová média v rukách oligarchů, bývalých uhlobaronů, anebo neziskových a zahraničních skupin, které ovládají tzv. veřejnoprávní média, která nikdo nekontroluje, nikomu nepatří, ale všichni si je musí povinně platit. Není divu, že lidé potom utíkají od těchto médií a hledají pravdu na alternativě.
NCOZ
Zahazování emailů na freemailových službách Zdeňka Bakaly (Centrum, Atlas a Volný), o čemž jsme jako první informovali [4], nebylo žádným náhodným jevem nebo výstřelkem, byl to počátek procesů likvidace a kriminalizace všech osob, které mezi sebou sdílí články z alternativy přes emaily. Uběhla krátká doba a najednou vidíte, že alternativní servery jsou zařazeny ve výroční zprávě NCOZ v sekci o terorismu. Pravda je pro ně terorismus. Když my na alternativě řekneme lidem pravdu, co je čeká a co se na ně chystá v Nové Evropě, tak mnoho lidí vyděsíme, ale pravda v dnešní době není příjemná.

Pravda vyděsí, pro pravdu se umírá v celých lidských dějinách, kam až oko dohlédne
Alternativa nenese zodpovědnost za duševně labilní jedince, kteří nedokáží pravdu unést. Je to stejné jako s producenty akčních filmů z Hollywoodu, ani oni nenesou odpovědnost za fanoušky, kteří se filmem inspirují a jdou potom vystřílet restauraci, jako ve filmu. A že takových případů v USA je požehnaně, ale nikoho tam z policie nenapadne obviňovat Hollywood z propagace terorismu. Tady pouze vidíte, že NCOZ jede politickou objednávku na kriminalizaci novinářů na alternativě. A nemyslete si, že se to zlepší, bude hůř!
-VK-
Šéfredaktor A