Vznikne česká islámská strana ?

Martin Koller
8. 11. 2019
Je zajímavé pozorovat, jak nám odcházejí politické strany, které se účastnily vystoupení na politickém a komediálním jevišti naší země od roku 1990. ČSSD pod ubohým vedením euromarxisty z Aspen Institutu Hamáčka, posluhujícího Petříčkovi a Pochemu je při posluhování Babišovi, Sorosovi, Merkelové a Allbrightové stále trapnější. Nicméně pouze navazuje na dlouhodobé posluhování socialistů lidovcům, kteří dlouhodobě posluhují Bruselu a ještě dávněji Berlínu. KSČM pod vedením majitele vietnamských plantáží Filipa je už s bídou sociální demokracií a mění se stejně jako ČSSD na euromarxistickou partaj držitelů koryt.


Semo tamo se ještě někdo z nich ozve ve prospěch zachování míru, aby se neřeklo. V praxi se takzvaní komunisti projevili při odmítnutí diskuze ve sněmovně na téma povinného přijímání migrantů kriminálníků. Nepodpořili spolu s pražskou havlérkou návrh Trikolóry, který směřoval k odmítnutí této špinavosti diktované Bruselem. Vedení KSČM pošilhává po spojenectví s Piráty a Zelenými, což jsou partaje ještě více navázané na euromarxisty ve Washingtonu, Berlíně a Bruselu a protinárodní ideologie, než ANO Babiše, slouhy Allbrightové a současného komediálního vítěze české politiky a podlézání cizákům.

Zásadní a do jisté míry nečekaný obrat doznala nedávno naše první polistopadová strana, ODS. Pod vedením Fialy, který chce být premiérem, přestože nemá ani na průměrného Babiše, o skutečných osobnostech nemluvě, se ohání ideologií jakési vítězné země. Pokud někdo považuje rozkradenou a rozprodanou kolonii za vítěznou zemi, musí mít opravdu bujnou fantazii, nebo vydatně požívat nějaké stimulanty. Komické je rovněž zezelenání modrých ptáků. Začínají se ohánět stupidní grétologií solárnické a baterkářské lobby. Je vidět, že jediná osobnost ODS, Václav Klaus se svým analytickým myšlením jim už dlouho chybí. Proto opustili jeho cestu vytváření národní podnikatelské strany a vrhají se do náruče Berlína, Bruselu, Sudeťáků a především Aspen Institutu Allbrigtové, Bakaly, Pavla, Hamáčka a soudružek europoslankyní Jourové, Charanzové a Dlabajové z ANO. To vše s evidentním ubohým cílem udržení koryt bez ohledu na kohokoli a za každou cenu. Zde nelze přehlédnout ani rasantní podporu některých politiků z ODS pro zavádění německé výzbroje do naší armády před agresivním tažením proti Rusku.

Nejpovážlivější je ovšem upevňující se spolupráce mezi profesorem Fialou a veřejně arogantním a sprostým starostou vesnice Řeporyje na okraji Prahy, který se sobě opakovaně píše, jak je nesmírně inteligentní, bez ohledu na oblíbené tvrzením, že samochvála páchne. Pokud by se jako stupnice inteligence hodnotil hulvátský projev, mohl starosta by dosahovat úrovně až geniální. Podobných intelektuálů je ostatně v ODS více a objevili se na lokálních vedoucích pozicích právě v éře Nečase posluhujícího Kalouskovi a Fialy přátelsky se tulícího k sudeťákům. Jistě, každý si hledá kamarády na svojí úrovni, přičemž akademický titul nemusí zajišťovat reálné hodnocení konkrétního člověka. Každopádně, arogantních polovzdělanců bez odborných znalostí i praxe je i mimo současnou ODS plná česká politika, obzvláště ta takzvaně opoziční. Nelze se divit, vždyť nevzdělanci bez rozhledu se z ciziny pohodlněji ovládají. Dokladem je vývoj v našem inkluzivním školství i úroveň myšlení mnohých voličů.

Stačí připomenout Jandu, Hamáčka, Feriho a některé další, přičemž se mezi politiky objevily i figurky s vymyšlenými tituly, stejně jako držitelé titulů, kteří podmínky k jejich získání evidentně nesplnili, počínaje různými písemnými pracemi, často na univerzitě v Plzni. Zde si můžeme připomenout Grosse, stejně jako Bendu. Havel rovněž nedostudoval ani protekční komediantskou školu, kam mohly pouze prověřené kádry, přestože jeho blízký přítel Vondra to dotáhl v komunistickém pekle na doktora přírodních věd. Havlův bratr Ivan byl dávno před listopadem 1989 profesorem a mezinárodně uznávaným expertem v oboru umělé inteligence. Asi ten teror nebyl tak hrozný. Stačilo mít zájem o studium a dostatek pracovitosti a inteligence.

Přední reprezentant pražské havlérky Ruml dokonce úspěšně absolvoval vysokou školu, aniž by měl maturitu, přesně po vzoru některých předlistopadových kádrů, které rád morálně kritizuje a odsuzuje. Pravda, tyto kádry měly aspoň jakousi formální dělnickou maturitu, opírající se o pracovní praxi, obvykle v průmyslu, zatímco Ruml žádnou, neboť pásl krávy (on tvrdí, že koně) na slovenské salaši. Při pohledu na ubožáckou kampaň kolem Karla Gotta, v režii pražské havlérky se musíme zamyslet nad tím, zda Ruml taky nebyl kolaborant, když zvyšoval pastvou kvalitu socialistického mléka. Ve stejné souvislosti si můžeme připomenout soudružku Kubišovou, která si hraje na oběť předlistopadového režimu a bojovnici proti komunismu. Ještě v sedmdesátých letech jezdila Kubišová se souborem ÚV SSM (Ústřední výbor Socialistického svazu mládeže) Plameny a upevňovala vedoucí úlohu strany (komunistické). Svého času, nás jako frekventanty vojenské školy nahnalo velení jako pořadatele na jejich vystoupení. Mezi tehdejší oblíbené slogany (i na vojenské škole) patřilo: „Nasbírejte kameny, přijely k nám Plameny.“ Poté se Kubišová úspěšně provdala, žila klidný život zajištěné ženy v domácnosti a vylezla v listopadu 1989. A dnes kádruje Gotta a klaní se ikoně moralistů z pražské havlérky soudružce Chramostové, oblíbené budovatelské umělkyni Tondy Zápotockého, člence KSČ, agentce Stb a manželce tří nomenklaturních soudruhů.

Problém řady našich současných politiků, především mladších, je nejen absence kvalitního vzdělání, ale rovněž té pracovní praxe v nějakém přínosném oboru, která může vysokoškolské vzdělání, především to polistopadové humanitní, do značné míry nahradit. Přitom za přínosnou praxi nelze považovat poflakování se v politických stranách od osmnácti let, nebo práci v politických neziskovkách. Možná se u nich projevuje nedávno zjištěný pokles inteligence evropského obyvatelstva.

Problém vztahu mezi Fialou a starostou z Řeporyjí však není v oficiálních rozdílech obou reprezentantů modrých možná už zelených, ne-li duhových ptáků. Je třeba si připomenout především starostovské výroky z doby nepříliš dávné. Projevoval se v době boje o bruselské a berlínské kvóty na ilegální afroislámské migranty jako jednoznačný zastánce migrace. Volal po přijetí 100 000 migrantů. Zároveň se projevoval jako nadšený propagandista islámu, počínaje chválou na kebab v době řešení otázky halal týrání zvířat. Jeho názory, jakoby vypadly ze zpěvníku Aspen Institutu, Bruselu a Berlína, politických neziskovek a samozřejmě pražské havlérky, která jim posluhuje. Veřejně vyjadřoval svoje sympatie k Pirátům, kteří jsou propojeni na nadnárodní úrovní se Zelenými prosazujícími cestou komediální grétologie zájmy solárnické a baterkářské lobby. Už mu chybí jen požehnání od Čaputové a Halíka.

Zde si musíme položit zásadní otázku. Začne zelená ODS díky spojení starosty Řeporyjí a Fialy mávat kromě zelené grétologie také zelenou vlajkou islámu? Kdo to bude financovat? Brusel, Berlín, Allbrightová (která vykřikovala, že se stane muslimkou), solárnická a baterkářská lobby, Sudeťáci, Saúdská Arábie, Turecko, nebo nějaký islámský stát opírající se o narkomafii z Afghánistánu, či Kosova? Nebo všichni dohromady? Každopádně se nelze zbavit dojmu, že uvedená dvojka se pokusí vytvořit s podporou Bruselu, Berlína, protinárodních médií vedených ČT a pražské havlérky širokou koalici tvořenou ODS, TOP 09, KDU-ČSL, STAN, Piráty a Zelenými k získání moci v zemi, prosazení zájmů Aspen Institutu, Berlína a Sudeťáků z hlediska dalšího zotročování českého národa, afroislámské migrace, jaderné války v Evropě, a volby generála ve výslužbě Hanby-Pavla, slouhy Aspen Institutu, za prezidenta. Nelze vyloučit ani dílčí podporu vedení KSČM lačnícího po spolupráci s Piráty a Zelenými s cílem udržení zbytků koryt. Stane se ODS Fialy a Novotného vítěznou českou islámskou stranou?