Předlistopadová versus polistopadová ČT: ŠOK

Radim Valenčík
20. 1. 2020    RadimValenčíkPíše
Už dlouho jsem se tak nepobavil. Uveřejnil jsem odkaz na článek o zrušení ubohého pořadu v ČT: reflex. Doprovodil stručným komentářem: Takto bude postupně odcházet celá slavná ČT… K tomu jsem dodal svoji analýzu zrušeného pořadu, kterou jsem uveřejnil hned po prvním dílu: radimvalencik.pise


Přišla tato reakce:

Richard Pesik: Hlavně že komunistická ČT stála za všechny peníze – jaký kriticism komunistické ČT nám soudruh Radim Valenčík nabídne?

Radim Valenčík Ale i tak: Jak j to 1989 = versus 1989+ Vysílací časy a sledovanost? Měloby to být podle Pesíka 0 : 100 %. Ale je to hodně jinak. I v té cinknuté ČT.

Richard Pesik Radim Valenčík vaše myšlenka má fallacy – před 1989 dva televizní kanály díky komunistické kontrole po roce 1989 100+ díky demokracii

Radim Valenčík Richard Pesik Pokud umíte používat mozek, tak v tom případě by na ČT měl být poměr ještě víc v neprospěch předlistopadové ČT. A skutečnost?! Jen se podívejte na program ČT a sledovanost?

Richard Pesik Radim Valenčík opravdu? A na co by se v té době měli lidi dívat?

Radim Valenčík Richard Pesik Umíte používat mozek? Neprodělal jste nějakou nemoc?! Já mluvím o dnešním televizním programu.Tak pro pobavení jen dnes (19. 1.) a jen na ČT 1, uvádím postupně:

TV.SEZNAM.CZ 19. 1.

Za jeden jediný den na hlavním programu České televize (jedničce) PĚT velkých filmových děl (slavný seriál, dvě pohádky, drama, detektivka):

F. L. Věk (3/13)

Klobouk, měšec a láska
Jak se ševcem šili čerti

Jehla (režisér Jirka Svoboda, polistopadový předseda KSČM)

Kde alibi nestačí (krimi o práci sboru národní bezpečnosti)

Viz: https://tv.seznam.cz/program/10596613 Přes sedm hodin vysílacího času. Mám takový dojem, že si tuto skutečnost ne vždy dostatečně uvědomujeme.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7498-predlistopadova-versus-polistopadova-ct-sok.html

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7498-predlistopadova-versus-polistopadova-ct-sok.html