Velká Británie: Muslimové páchají genocidu bělochů za spokojeného přihlížení státní moci

Avatar
Původní autoři

 Michal Brand
19. 1. 2020
Marian Kechlibar napsal velice dobrý a perfektně „ozdrojovaný“ článek o dalším skandálu v britském chalifátu – ZDE
O co jde? Ááále, normálka, jako obvykle, nic zvláštního – muslimové z  muslimských znásilňovacích gangů mnoho let znásilňovali, mučili, pohlavně zneužívali a násilím a drogami nutili k prostituci britské dívky. Jako vždy, i tentokrát – to se rozumí samo sebou – tyto závažné, brutální zločiny páchali „britští“ muslimové (zejm. pákistánští muslimové s britským pasem a britskými sociálními dávkami) a to výhradně na bílých britských dívkách „nemigrantského“ původu.


Přeloženo z newspeaku – opět praskl další případ, kdy muslimští přistěhovalci celé roky cíleně znásilňovali, mučili, a násilím a drogami nutili k prostituci výhradně bílé britské dívky a zločiny muslimských přistěhovalců („uprchlíků“) tak navíc měly celou dobu zřejmý rasistický motiv.

Tentokrát tato skutečnost „praskla“ v městě Rochdale. Předchozí města, kde tato „roztomilá, mile kulturně obohacující“ novo-britsko-chalifátská tradice vyšla najevo a nebylo již možné, aby ji „britská“ státní moc i nadále zakrývala před zveřejněním a chránila zločince („kulturní obohocovače“) před potrestáním, tedy mezi další „muslimy multikulturně obohacená“ města (o nichž je to již všeobecně známo!!!), patří Rotherham, Birmingham, Telford, Oxford, Huddersfield, Northam jenom co si teď vzpomínám. Ale nepochybuji o tom, že se nejedná o žádnou lokální záležitost, že se jedná jen o ta města, kde to již prasklo. Jsem si stoprocentně jist, že se tyto rasistické zločiny z nenávisti ze strany muslimů vůči bělochům dějí po celé Británii.

Vatikán na straně dobra

Nu, jak řekl „arcibiskup“ Vatikánu, migrace byla „pro lidstvo vždy dobrá“. Ale lidi to většinou odsrali, jak říkám já, arcilotr, arcixenofob, arcisexista, arcirasista, arciruský arcitroll a arcineonacista, jak mne jistě otituluje každý sluníčkářský neomarxista. (Nemohl jsem si neodpustit ten nespisovný výraz.) To je jako v tom vtipu z reálného socíku (toho předchozího socíku, ne toho dnešního bruselského totalitního socialismu) – jaký je rozdíl mezi lidma a lidem? Lid buduje socialismus a lidi na něj serou. (Pardon, přesně tak ten vtip opravdu zněl a ve spisovné češtině by prostě nevyzněl.) Tady je to podobné – pro lidstvo je migrace vždy dobrá (jak říká „vatikánský“ arcisatan, ehm, arcibiskup), ale lidi to odskáčou zničenými životy. Ve finále všichni do jednoho. Mimochodem je zcela zřejmé, že Vatikán se již naprosto jasně vydal pod vedením „papeže“ Bergoglia na cestu likvidace křesťanství a na cestu podřízení se islámu, homosexualismu, genderismu, greténismu a všem dalším odnožím neomarxistické, multikulturalistické deviace.

Pozn.: Kriminalita muslimských migrantů vůči původním obyvatelům evropských zemí má téměř vždy navíc charakter zločinu z nenávisti – např. kromě okrádání je téměř vždy přítomno i ponižování oběti, např. namočením do úst, nucením oběti k líbání bot muslimského kulturně-obohacujícího zločince apod.

Viz např. zde pravyprostor nebo zde summit.news – ale takových případů najdete i na dnešním nesvobodném, cenzurovaném internetu desítky, kdybych je měl všechny nalinkovat, tak by tento článek byl delší než svého času Zlaté stránky.

Rozmanitost a kulturní obohacení

Muslimští přistěhovalci tak Británii úspěšně obohacují. Konkrétně o rasismus, masová znásilňování a sexuální zneužívání, obchod s lidmi, násilím vynucenou prostituci (mnohdy nezletilých dívek, samozřejmě výhradně bílých dívek). Koneckonců, když se člověk projde večer po Václavském nebo Staroměstském náměstí, vidí, že i naši republiku již migranti výrazně obohatili za laskavého a potěšeného přihlížení státní moci včetně kriminální policie a cizinecké policie (o AlHamajdově „ministerstvu vnitra pro islamizaci“ ani nemluvím.) Obchod s drogami a prostituci na Václavském a Staroměstském náměstí již zcela očividně organizují a zajišťují „syrští inženýři, lékaři a doktoři věd“ z Nigérie a Afghánistánu. A pracují o sto šest. Vydělávají nám tak zřejmě na důchody, že? Také ukazují zcela jasně, že xenofobové, kteří škarohlídsky mluvili o nízké kvalifikaci nelegálních migrantů z Afriky a Afghánistánu (ze „Sýrie“), se zcela mýlili. Přitom se jedná očividně o samé chemiky, farmaceuty, gynekology a manažery (organizování prostituce je jistě manažersky nelehký úkol, zejména, když dotyčné dívky a ženy je nutné „tak trošku přinutit“, jak je „hezkou“ tradicí muslimy organizované prostituce s evropským personálem bílých dívek). Jistě jde o samé chemiky, farmaceuty a manažery s univerzitním vzděláním z „Nigerian Criminals Univerzity“ případně na „Afghanistan Islamist Djihad University“ nebo z nějaké podobné, světově proslulé mety vzdělanosti.

Volný pohyb osob jako evropská hodnota
 
Již jsem to jednou psal, ale je namístě to připomenout znovu:
Mimochodem, po Praze potkávám již několik let stále narůstající počet zajímavých „turistů“. Černoši, na první pohled z různých zemí (různé odstíny pleti, různé tvary nosu, obličeje a jiné navzájem typově odlišné prvky), sami, jednotlivci, bez partnerky dokonce i bez parťáka, mladí muži, ve vojenském věku, pohybují se mimo turisticky zajímavé oblasti, poflakují se s prázdným pohledem po nákupních centrech, na zádech batůžek, žádný foťák, občas mobil se sluchátky, ale nic nefotí.

Jezdí k nám z Německa okouknout další cílovou destinaci pro svoje spolubojovníky z islámské invaze? Nebo je sem tahají neziskové organizace, které tak připravují předsunuté jednotky islámské invaze, ehm „multikulturního obohacení“? Mají platné povolení k pobytu v ČR? (Protože pokud nemají azyl v Německu, ani řádné papíry, tak nemohou jen tak být na našem území.)

Epidemie zločinu s mnoha ohnisky

Konec citace, zpět k dnešnímu hlavnímu tématu.
Rozsah muslimského znásilňování, mučení, zneužívání bílých britských dívek je tak enormní, že se hovoří až o milionu bílých britských dívek znásilněných a zneužitých muslimskými gangy v uplynulých letech. Hovořila o tom dokonce i bývalá laboristická stínová ministryně (https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/child-sex-abuse-gangs-could-5114029), která se zabývala kauzou Rotherham. V Rotherhamu muslimové desítky let znásilňovali bílé britské dívky. Policie a státní úřady jim v tom aktivně napomáhaly – nejen, že tuto více méně všeobecně známou závažnou trestnou činnost se všeobecně známými pachateli policisté a státní úředníci nevyšetřovali, ale dokonce zastrašovali oběti, vyhrožovali obětem i jejich rodinám a všemožně se aktivně snažili umlčet oběti, jen aby muslimské znásilňovací gangy nebyly vyšetřovány a muslimští pachatelé jen aby nebyli potrestáni.

Zločinci jsou prý oběti společnosti

Když si nyní pročítám Wikipedii ke kauze muslimských rasistických znásilňovacích gangů v Rotherhamu, musím říci, že přímo žasnu. Text se zabývá asi tak ve dvaceti tisíci slovech vším možným, až na samotné muslimské znásilňovací gangy. Například zcela zásadním důvodem, proč muslimští zločinci znásilnili minimálně 1 400 prokázaných obětí z řad bílých britských dívek, není skutečnost, že policie se bála vyšetřovat muslimy ze zločinů proti bílým (protože policie se bojí režimu politické moci v Británii a obvinění z „rasismu“). Důvodem, proč muslimové více než 20 let znásilňovali v tomto městě bílé britské dívky za aktivní pomoci policie (zastrašování obětí ze strany policie) je podle Wikipedie to, že na městské radě Rotherhamu panovala „sexistická atmosféra“. Například tam prý někdo řekl o nějaké kolegyni, jestli si při sexu bere škrabošku na obličej, a jiné ženě tam prý někdo řekl, že by bylo fajn, kdyby nosila kratší sukně. Nu, jistě, když nějaký běloch řekl kolegyni, že má hezké nohy, to se pak nelze divit, že muslimové jen v Rotherhamu znásilnili prokazatelně minimálně 1 400 bílých britských dívek, řadu z nich nezletilých, některé přibité za jazyk ke stolu, jiné znásilněné uraženým hrdlem lahve! Příčina je primitivní sexismus bělošských mužů a ne rasistická zločinná nenávist muslimů vůči bělochům! A je to! Případ vyřešen! Ani nechci domýšlet, jakých zločinů by se nebozí muslimové vlastně museli dopouštět, kdyby snad na Rotherhamské radnici nějaký běloch třeba kolegyni přidržel dveře nebo jí pomohl do kabátu!

Jak dlouho máme v sobě dusit bezmocný vztek?

Chápete? Dokonce i poté, co praskne a je naplno zveřejněn skandál, že muslimské gangy hromadně desítky let znásilňovaly bílé britské dívky za vědomé spolupráce policie a státních úřadů, tak státní moc britského chalifátu (ve spolupráci s internacionálou neomarxistů) celou věc i nadále kamufluje a hlavní pozornost směřuje na to, že nějaký běloch pochválil kolegyni hezké nohy! Státní moc zcela cíleně a vědomě usiluje o zamaskování zločinné činnosti muslimských migrantů proti bílým britským dívkám! Viz: https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

(Omlouvám se, milá čtenářko a milý čtenáři, za to množství vykřičníků, ale opravdu se mi chce křičet, řvát…“tohle snad ani není možné“. A přitom je to právě tak!)

Mimochodem, odsouzeno bylo 6 pachatelů. A co ti všichni ostatní muslimští spolupachatelé? Těch 6 přeci neznásilňovalo bílé britské dívky samo. Těchto zločinů se vzhledem jen k prokázanému počtu obětí 1 400 (a znásilnění obětí bylo ne jednorázové, ale opakované a mnohdy šlo o mnohaleté opakované znásilňování a zneužívání), tedy těchto zločinů se musely účastnit desítky nebo stovky muslimů. Kdy budou před soudem i oni? Chcete to vědět?

Nikdy! K…a, do p….e, N I K D Y!

Proč, milá čtenářko a milý čtenáři? Proč? P R O Č ? ! ?

Ale zpět k čerstvému případu, případu Rochdale a muslimských znásilňovacích gangů v tomto městě. Co v celé diskusi i komentářích nezávislých, neo-disidentských komentátorů chybí, je jeden zcela zásadní aspekt celého případu. A vlastně i všech předchozích takových případů, kdy muslimové znásilňují celé roky bílé britské dívky a policie i státní úřady o všem vědí a soustředí se výhradně na krytí pachatelů.

Ten důležitý a v debatě zatím chybějící bod je:

Jak je možné, že policisté a státní úředníci, kteří tuto kriminalitu kryli, si v „nejhorším“ případě jen tak rezignují???? Jak je možné, že nejsou odsouzeni?

To je přeci spoluvina! Měli by všichni jít do basy, jako spolupachatelé pedofilního gangu, spolupachatelé organizování obchodu s lidmi, opakovaného a mnohonásobného sexuálního zneužívání, znásilnění, vyhrožování, únosů, obchodu s drogami, podávání drog mladistvým a dětem, atd a to vše navíc jako organizovaná skupina! Navíc jde o naprosto zřejmé zneužití pravomoci veřejného činitele, tedy přitěžující okolnost.

Ti „britští“ multikulti poldové a úředníci by měli jít na 30 let do basy! A to, že nejdou do basy, je jen další důkaz, že státní moc to řešit nechce, jen to předstírá a jen když musí!
Je to zřejmé: Cílem skrytých struktur moci je zastrašit, zotročit a vyhladit bělochy!!!! Aktuálním cílem je právě toto! Jakýmikoli prostředky, za jakoukoli cenu!

Myslíte, že přeháním? Že jde o jen taková drobná selhání, tamhle selže jednotlivý policista, tamhle jednotlivý úředník?

Nedbalost znamená spoluvinu a musí být trestná stejně jako překážení výkonu práva

No, v Rotherhamu muslimské znásilňovací gangy znásilňovaly, mučily a zneužívaly bílé britské dívky více než 20 let. To nemohl krýt jeden neschopný policista a jeden úředník, který měl hloupé poznámky o obličeji své kolegyně a škrabošce při sexu. Ani wikipedii nemohl zmanipulovat jeden selhávající jedinec. Stejně tak jedinec nemohl zmanipulovat několik vyšetřování různých komisí v průběhu mnoha let. Co z toho vyplývá? Byl Rotherham, Rochdale, Northam a další a další – setsakra dlouhý je už seznam měst, kde už byly odhaleny muslimské znásilňovací gangy. A to je jen vrchol ledovce.

Vysvětlení? To je přeci jednoduché – nejde o selhání systému, ale o charakteristické jednání systému.

Snazší a pro vlastní klid je jistě příjemnější věřit tomu, že jde o pouhé selhání jednotlivců. Ale ono jde o systémovou charakteristiku nikoli o odchylku od ní. Věřit čemukoli jinému je jako věřit, že když ve sprchách v Auschwitz šel ze sprch Cyklon B a ne voda, tak to bylo proto, že selhal jedinec, který si spletl kohouty. No, a pak se to stalo znovu, zase selhání jedince. Pak znovu a znovu a znovu…a vždycky to prostě popletl zmatený SS-man, kdepak, že by to byla naplánovaná realizace nacistických plánů! Přeci nebudeme věřit nějakým konspiračním teoriím, že? 😉

Protipříklad to jasně dokládá

Kdyby třeba gangy bělošských mladíků unášely a opakovaně a dlouhodobě znásilňovaly, zneužívaly a týraly třeba židovské dívky. Nebo romské dívky. A policie by k případu přistoupila „sice víme, kdo jsou pachatelé a jak strašné zločiny páchají, ale jsou to všechno běloši, tak to zkusíme svést na někoho jiného a také musíme přednostně vyšetřit ty kapesní krádeže v tramvajích“, taky byste řekli, že to policie nekryje? Také byste řekli, že není pravda, že stát zcela selhal? A neřekli byste, že státní moc je rasistická, když policie a státní úřady kryjí bělošské zločince právě proto, že jde o bělošské zločince a jejich oběťmi jsou výhradně třeba cikáni, nebo třeba černoši, nebo třeba arabové? A kdyby to takto bylo ne jednou (Rochdale), ale opakovaně znovu a znovu (Rotherham, ….), také byste řekli, že to jsou jen drobná selhání? Já bych řekl, že jde o cílené krytí zločinů proti daným skupinám obyvatel.

Principy totiž platí vždy a na všechny. Nebo to nejsou principy, ale klacky, kterými zpupná, zločinná moc tluče jen a jen ty, které momentálně ztlouci potřebuje nebo chce.

Praxe spiknutí a oficiální režimní verze událostí

Řekněme to natvrdo a otevřeně – je to spiknutí temných skrytých struktur moci (pseudo-demokratických režimů Západu, mocenských struktur uvnitř nich i nad nimi) proti vlastnímu obyvatelstvu. Cílem tohoto spiknutí mocných, minimálně střednědobým cílem, cílem pro určitou fázi, je zotročit a případně rovnou vyhladit původní obyvatelstvo Evropy. Holokaust evropských národů. Auschwitz krát 100.

Pozn.: Spiknutí je „tajné spolčení, obvykle s politickým či ekonomickým cílem. Tento cíl zpravidla bývá nezákonný, nemusí však být v očích spiklenců (účastníků spiknutí) nutně nemorální“. Hanlivý, pejorativní nádech termínu „spiknutí“ a „spiklenecká teorie“ užila cíleně a manipulativně CIA, aby zdiskreditovala ty, kteří u jakékoli události v čemkoli pochybují o verzích oficiální režimní propagandy.

Židé také většinově nevěřili, že záměr jejich likvidace je míněn vážně 

Kdo nevěří tomu, že mocenské struktury aktuálně usilují o likvidaci Evropanů, ten je stejně zaslepený naivitou a neochotou připustit si krutou skutečnost, jako Žid, který s i v Německu 1930s přečetl Mein Kampf, poslechl několik Hitlerových projevů a zůstal v Německu, protože přeci „plán na vyhlazení Židů, to je jen taková hloupá spiklenecká teorie“

Vlastně ještě hůře – vzhledem k tomu co se dlouhé roky děje ve „vyspělé“ západní Evropě – je to jako být Žid v roce 1943 v protektorátu nebo okupované Francii, pozorovat vlaky s dobytčími vagony plnými vlastních židovských přátel a známých, a říkat si, že určitě je nacisté vezou někam na rekreaci nebo tak něco, protože nacistické moci jistě nejde o nic jiného než o dobro, maximálně tak občas dojde k nějakému tomu selhání jednotlivce, ale kdepak že by to byla politika mocenských struktur, na to přeci věří jen blázni, kteří věří na nějaké ty pomatené konspirační teorie. Za ty vlaky do Auschwitz vlastně může selhání výpravčího v Dolní Lhotě. Cokoli jiného je konspirační teorie.

Nebo ne?

Post Scriptum – paragrafy trestního zákoníku, které budou v Británii jistě velice podobné a které se podle mého skromného názoru plně vztahují na všechny policisty a státní úředníky, kteří kryli zločiny muslimských znásilňovacích „obohacovačů“:
§ 23 Spolupachatel

Byl-li trestný čin spáchán úmyslným společným jednáním dvou nebo více osob, odpovídá každá z nich, jako by trestný čin spáchala sama (spolupachatelé).

Pozn.: Vědomé krytí opakující se trestné činnosti muslimských znásilňovacích gangů policisty a státními úředníky zcela zřejmě naplňuje požadavek paragrafu 23 Spolupachatel – trestný čin (viz dále) byl opakovaně spáchán úmyslným (zastrašování svědků nemůže být neúmyslné, zejména když jde o opakované zastrašování svědků a je jasné, že jde o trestnou činnost, která se bude znovu a znovu opakovat, pokud nebude stíhána) společným jednáním… Ke společnému jednání není potřeba, aby policista znásilňovanou přidržoval, stačí, když bez jeho vědomého (a zde navíc opakovaného) jednání by nedošlo k danému trestnému činu.

§ 185 Znásilnění

(1) Kdo jiného násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutí k pohlavnímu styku, …

(2) Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1

a) souloží nebo jiným pohlavním stykem provedeným způsobem srovnatelným se souloží,
b) na dítěti, nebo
c) se zbraní.

(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 na dítěti mladším patnácti let,

c) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví.

(4) Odnětím svobody na deset až osmnáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

Pozn.: Ve všech případech britských měst, kde vyšly na světlo případy muslimských znásilňovacích gangů, šlo o případy ve všech těchto paragraf, tedy včetně „způsobí-li takovým činem smrt“. Trestní sazba tedy 10 až 18 let – nejen pro všechny ty stovky muslimských přistěhovalců, kteří se na desítky let trvajících zločinech podíleli, ale i pro policisty a státní úředníky, kteří tyto zločiny aktivně, vědomě a cíleně kryli, čímž je vědomě umožnili. (Pokud si ti policisté a úředníci neuvědomili důsledky, musí být zbaveni svéprávnosti a odesláni na izolovaná oddělení psychiatrie.)

§ 168 Obchodování s lidmi

(1) Kdo přiměje, zjedná, najme, zláká, svede, dopraví, ukryje, zadržuje, přijme nebo vydá dítě, aby ho bylo užito

a) jiným k pohlavnímu styku nebo k jiným formám sexuálního zneužívání nebo obtěžování anebo k výrobě pornografického díla, … bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až deset let.

(2) Stejně bude potrestán, kdo jinou osobu než uvedenou v odstavci 1 za použití násilí, pohrůžky násilí nebo jiné těžké újmy nebo lsti anebo zneužívaje jejího omylu, tísně nebo závislosti, přiměje, zjedná, najme, zláká, svede, dopraví, ukryje, zadržuje, přijme nebo vydá, aby jí bylo užito

a) jiným k pohlavnímu styku nebo k jiným formám sexuálního zneužívání nebo obtěžování anebo k výrobě pornografického díla,

(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 jako člen organizované skupiny,
b) vydá-li takovým činem jiného v nebezpečí těžké újmy na zdraví nebo smrti,

d) spáchá-li takový čin v úmyslu, aby jiného bylo užito k prostituci.

(4) Odnětím svobody na osm až patnáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán,

a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 těžkou újmu na zdraví,

(5) Odnětím svobody na deset až osmnáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 nebo 2 smrt.

Pozn.: Opět – 10 až 18 let pro muslimské pachatele i pro jejich spolupachatele z řad policistů a státních úředníků.

§ 170 Zbavení osobní svobody

(1) Kdo jiného bez oprávnění uvězní nebo jiným způsobem zbaví osobní svobody, bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až osm let.

(2) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,

b) spáchá-li takový čin na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,

(3) Odnětím svobody na osm až šestnáct let bude pachatel potrestán,

a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt, nebo

§ 189 Kuplířství

(1) Kdo jiného přiměje, zjedná, najme, zláká nebo svede k provozování prostituce, nebo kdo kořistí z prostituce provozované jiným,

(2) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1

b) jako člen organizované skupiny.

(3) Odnětím svobody na pět až dvanáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví.

(4) Odnětím svobody na osm až patnáct let nebo propadnutím majetku bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

§ 140 Vražda

(1) Kdo jiného úmyslně usmrtí, bude potrestán odnětím svobody na deset až osmnáct let.

(3) Odnětím svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2

a) na dvou nebo více osobách,


g) na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,
h) opětovně,
i) zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem, nebo
j) v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného majetkový prospěch nebo ve snaze zakrýt nebo usnadnit jiný trestný čin nebo z jiné zavrženíhodné pohnutky.

§ 145 Těžké ublížení na zdraví

(1) Kdo jinému úmyslně způsobí těžkou újmu na zdraví, bude potrestán odnětím svobody na tři léta až deset let.

(2) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1

a) na dvou nebo více osobách,

c) na dítěti mladším patnácti let,

f) na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,

g) opětovně nebo poté, co spáchal jiný zvlášť závažný zločin spojený s úmyslným způsobením těžké újmy na zdraví nebo smrti nebo jeho pokus, nebo
h) ze zavrženíhodné pohnutky.

(3) Odnětím svobody na osm až šestnáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

§ 146 Ublížení na zdraví

(1) Kdo jinému úmyslně ublíží na zdraví, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

(2) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1

b) na dítěti mladším patnácti let,

e) na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání.
(3) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 těžkou újmu na zdraví.
(4) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt.

§ 400 Genocidium

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí

a) uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,
b) provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí,
c) násilně převádí děti z jedné takové skupiny do druhé, nebo
d) způsobí příslušníkovi takové skupiny těžkou újmu na zdraví nebo smrt,
bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

(2) Stejně bude potrestán, kdo k činu uvedeném v odstavci 1 veřejně podněcuje.

(3) Příprava je trestná.

§ 401 Útok proti lidskosti

(1) Kdo se v rámci rozsáhlého nebo systematického útoku zaměřeného proti civilnímu obyvatelstvu dopustí

a) vyhlazování lidí,
b) zotročování,
c) deportace nebo násilného přesunu skupiny obyvatelstva,
d) znásilnění, sexuálního otroctví, vynucené prostituce, vynuceného těhotenství, vynucené sterilizace nebo jiné obdobné formy sexuálního násilí,
e) perzekuce skupiny obyvatelstva na politickém, rasovém, národnostním, etnickém, kulturním nebo náboženském základě, z důvodu pohlaví nebo z jiného podobného důvodu,
f) apartheidu nebo jiné podobné segregace nebo diskriminace,
g) zbavení osobní svobody, zavlečení na neznámé místo nebo jakéhokoli jiného omezení osobní svobody s následným nedobrovolným zmizením osob,
h) mučení,
i) vraždy, nebo
j) jiného nelidského činu obdobné povahy,

bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

(2) Příprava je trestná.

Vzhledem k tomu, že muslimské znásilňovací gangy si znásilňování bílých dívek a žen velice často nahrávají, a vzhledem k tomu, že řada obětí muslimských znásilňovacích gangů je všech případech nezletilá, jde také o § 193 Zneužití dítěte k výrobě pornografie a § 192 Výroba a jiné nakládání s dětskou pornografií, ale zde jsou trestní sazby nižší než u výše zmíněných trestných činů.

Vzhledem k brutalitě a závažnosti již výše popsaných trestných činů muslimských znásilňovacích gangů a jejich spolupachatelů z řad policistů a z řad státních úředníků britského chalifátu, je v daných případech již jakoby „drobnost“ § 200 Únos dítěte a osoby stižené duševní poruchou a § 202 Svádění (dítěte) k pohlavnímu styku.

Shrnuto – policisté a státní úředníci, kteří tyto zločiny dlouhodobě kryli, stejně jako VŠICHNI muslimští spolupachatelé těchto rasově motivovaných trestných činů, jsou v dosahu až výjimečného trestu odnětí svobody (doživotí). Všichni do jednoho.

A vlastně s nimi by měli být trestně odpovědni i novináři a sluníčkáři, kteří tyto zločiny kryjí a omlouvají. Jako ta britská laboristická stínová ministryně pro lidská práva Naz Shahová, která již před lety prohlásila na adresu bílých britských dívek znásilňovaných a mučených muslimy – „Ty zneužité dívky v Rotherhamu a jinde („v Rotherhamu a jinde“!) prostě musí zavřít huby. Pro dobro diverzity.“ Viz. https://tinyurl.com/yxe5kpyo Ale ani „tolerantní, hodné, milé, laskavé, lidskoprávní“ muslimce Naz Shahové se nic nestalo – přestože jde o veřejné obhajování závažné trestné činnosti a o veřejné obhajování závažné rasově motivované trestné činnosti. Jak to, že nebyla trestně stíhána a vzata k plné trestní odpovědnosti, ba dokonce nebyla vzata vůbec k žádné odpovědnosti? Dokonce ani nebyl smazán její účet na twitteru, kde toto „muslimské moudro“ vypustila. Jak to? Ach, už jsme zase u „spikleneckých“ teorií. Přitom jsou to všude jen samá „selhání jednotlivce“ – v multikulturní neomarxistické Evropě kam jen oko pohlédne. 😉

“Those abused girls in Rotherham and elsewhere just need to shut their mouths. For the good of diversity.” (“Ty zneužívané dívky v Rotherhamu a jinde prostě musí zavřít ústa.” Pro dobro rozmanitosti.”)

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová