P. C. Roberts: Šlo o falešné obvinění – FBI přiznává, že generál Flynn byl obviněn bezdůvodně

Paul Craig Roberts

Paul Craig Roberts (překlad Lubomír Man)

12. 5. 2020 blog autora
Dokumenty získané z rukou FBI dokazují, že tažení proti dřívějšímu prvnímu poradci prezidenta Trumpa v otázkách Národní bezpečnosti generálu Michaelu Flynnovi bylo nezákonné a neopíralo se žádné důkazy, takže ministerstvu spravedlnosti nezbylo nic jiného, než věc odložit.


Presstitutky vyvolaly obrovský skandál z dřívějšího Flynnova přiznání, že agentům FBI lhal. Ovšem zamlčely, že se tak stalo až poté, co tito generálovi pohrozili, že pokud on neobviní sám sebe, obviní oni jeho syna. Čili že šlo o lež vynucenou. (ZDE)

Publicista Tucker Carlson poukazuje i na to, jak se dnes oficiální lživá média pokoušejí naznačit, že za odložením případu generála Flynna se může ukrývat jakýsi politický (presidentův) vliv, když je naprosto jasné, že případ byl odložen proto, že od samého začátku šlo o zcela průhlednou fabrikaci.

Otázkou tak zůstává už jen toto: Jak je možné, že agenti FBI, kteří se záměrně snažili obvinit zcela nevinnou osobu, nebyli dosud sami obviněni a postaveni před soud?

Peter Strzok je zneuctěným činovníkem FBI, který stál v čele úsilí falešnou konstrukcí pošpinit pověst Trumpova prvního poradce v otázkách národní bezpečnosti. Což činí Strzoka a jeho milenku Lisu Page vinnými ze zločinu pohrdání spravedlností.

Proč nebyli oba dosud zadrženi? Kdo tyto kriminálníky chrání?

A jak to může FBI stále procházet?