Alexej Navalnyj, inkluzívní školství a genderová studia

Michal Brand
19. 9. 2020
Po senzačním úspěchu blamáže západních tajných služeb a západních politiků (a „novinářů“) s trapnou a zfušovanou pseudo-kauzou „Skripal, morče, pohanka a Novičok“, tu máme další díl trapnosti západní propagandy. Zcela bezvýznamný, Západem placený „politik“ Navalnyj byl prý také otráven nejjedovatější bojovou chemickou látkou světa, bojovou chemickou látkou, která je nejméně 5x jedovatější než americký VX a která i ve cela zanedbatelném množství mikrogramů zabije každého člověka do jedné minuty.

Kam ale na ruského člověka – třeba i s nejjedovatějším jedem na světě!

Například Skripal prý byl otráven Novičokem, který mu někdo namazal na kliku od domu. Dále pak Novičokem, který někdo v tajném zařízení podstrčil do kufru Skripalově dceři a když ten kufr doma otevřela, vyvalil se z kufru mrak Novičoku na ni, Skripala i jejich morče. Rovněž byli Skripalovi otráveni Novičokem, který snědl Skripal v pohance, kterou Skripalově dceři podstrčil někdo v Rusku, protože strašlivá ruská tajná služba věděla, že Skripal tak miluje pohanku, že se s ní okamžitě nafutruje, jen co vybalí kufr své dcery (a odkašle si po mraku toho Novičoku, který se vyvalil ze zmíněného tajného zařízení v kufru, že?) Také Skripala prý otrávili navíc i Novičokem, který byl v klimatizaci v jeho autě, kterým po těch dvou až třech předchozích otravách Skripal odjel na oběd (a vypnul si mobil, aby ho britská tajná služba nemohla sledovat). Možná ho také otrávili i Novičokem namazaným na kliku u jeho auta, protože tam prý bylo Novičoku úplně nejvíce podle jedné z tisíce navzájem se vylučujících verzích západní propagandy. Pak si tedy Skripal s dcerou zašli na oběd, najedli se a posadili se do parku. Kde jim k tomu všemu tajní ruští agenti nastříkali do obličeje sedmou dávku nejedovatjěšího jedu na světě z fllakónu Nina Ricci.

Flakón Nina Ricci i s Novičokem pak ruští agenti odvezli v kapse do několik desítek kilometrů vzdáleného města, kde tento flakón i s Novičokem pohodili do poplenice, která se jako jediná v Británii vyváží jen jednou za 4 měsíce, protože flakón Nina Ricci s Novičokem v této popelnici našli dva britští houmlesáci. Z těch se tímto případem stala vzorná partnerská dvojice a z ženy, která na Nina Ricci zemřela, z té se stala jako zázrakem vzorná matka, přestože se o své děti do té doby vůbec nestarala.

Je to podobný zázrak, jako když se ze zfetovaného kriminálníka a násilníka, který se nestaral o svoje děti a ani na ně neplatil výživné, stal jako mávnutím kouzelného proutku vzorný otec od rodiny, který neumřel v důsledku toho mixu několika drog, ale v důsledku „systémového rasismu v USA“.

Nebo jako když se z násilníka obviněného čerstvě i ze znásilnění (opravdového znásilnění, ne jako když jde kariéristická herečka na hotelový pokoj s režisérem dvakrát za sebou, dvakrát za sebou se s ním vyspí a po třiceti letech si vše rozmyslí a zpětně označí za „znásilnění“), tak tedy i z osoby obviněné ze znásilnění se jako zázrakem stane v dnešních USA osoba, na kterou je pyšná i velká bojovnice proti sexuálnímu obtěžování (sexuální obtěžování: „Dnes Vám to sluší :-)“ – „Sexismus! MeToo! Sexuální násáilí na ženě! Upalte ho!“), tedy sama multikulti-socialistická kandidátka na prezidentku USA (s Bidenem jako loutkou).

Ale pojďme zpět k vysoké odolnosti ruského člověka i proti těm nejjedovatějším jedům na světě.

Dnes tu máme další případ – Navalnyj.

Navalnyj byl otráven, když se napil čaje na letišti v Tomsku. Tento čaj i s Novičokem mu podstrčila agenta ruské tajné služby, když si chudák Navalnyj kupoval u stánku pití.

„Předpokládáme, že Alexeje otrávili něčím namíchaným do čaje. To bylo to jediné, co ráno pil,“ napsala na Twitteru Jarmyšová [Navalného mluvčí]. „Alexej je nyní v bezvědomí,“ dodala. Leží podle ní na jednotce intenzivní péče. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/alexej-navalnyj-rusko-opozice-otrava.A200820_072849_zahranicni_kzem

Ach, sakra, tak vlastně ne! Ti proradní Rusové zveřejnili video letištní bezpečnostní kamery, kde je jasně vidět Navalného asistent, jak mu přináší čaj. Tak to chce jinou verzi pohádky. Takhle by to bylo trochu divné a zcela zřejmě vylhané i naprosto loajálním prorežimním idiotům. Protože by nikdo nemohl vědět, zda je ten čaj pro Navalného a tudíž by ten čaj nepromíchal s Novičokem. Navíc by se nutně musel z výparů Novičoku otrávit i Navalného asistent. (A také by se nutně musela otrávit i ta ruská agentka tajné služby, maskující se proradně jako prodavačka v bufetu a přitom míchající čaj s Novičokem, tedy s nejjedovatější bojovou chemickou látkou světa před zraky všech zákazníků, jako by se nechumelilo.) Navíc by podle této verze údajný jed z čaje (tedy požitý v té nejrychleji působící podobě) působil až s odstupem několika hodin.

Ale tuhle verzi stejně západní propaganda stáhla z repertoáru, protože přišla pitomá i samotným pitomcům ze západní propagandy a politiky. A to už je tedy vážně co říct! 😀

Mimochodem, Alexej Navalnyj je vlastně permanentně otrávený. Například již na konci července tohoto roku mu napuchnul obličej a zrudla kůže, což proradní ruští lékaři považovali za nějakou alergickou reakci, ale Navalného team už tehdy měl jasné podezření na otravu. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-demonstrace-opozicni-politik-alexander-navalnyj-protest-otrava-chemicka-latka-hospitalizace-vl.A190729_100100_zahranicni_dtt

Tehdy ještě asi nebyl ten správný čas na rozběhnutí celé akce a tak se Navalnyj – otrávený jistě Novičokem již v polovině prázdnin – tehdy zase uzdravil, obličej mu splasknul, kůže ztratila zarudnutí. Anebo si již v červenci tajní agenti ruské tajné služby na nebohém Navalném vyzkoušeli Novičok, tu nejjedovatější bojovou chemickou látku na světě, a stejně jako ve Skripalově případě se ujistili, že nejjedovatější otravná látka na světě nikoho nazabije.

Tedy vlastně kromě té britské houmlesačky.

I když – já už začínám pochybovat i o tom, jak to bylo se smrtí té houmlesačky. Jen jestli to nebylo jako se Skripalovým morčetem, které nejdříve bylo zahrnuto do pohádek „Skripal-Novičok-bojte-se-Ruska“ jako nebohý zvířecí mazlíček, který podlehl Novičoku (když už Skripal i jeho dcera v pohodě přežili), a pak se ukázalo, že mu brtiská policie nedala 14 dní vodu, takže Skripavolo morče pošlo žízní. Možná té houmlesačce také nedali 14 dní napít v britské nemocnici a tak umřela na britskou zdravotní péči a ne na Novičok. Ani bych se nedivil, britské zdravotnictví je pověstné svojí úrovní srovnatelnou snad jen s rozvojovými zeměmi. Asi se tam už přínosně projevují všichni ti doktoři z nafukovacích gumových člunů.

Ok, tak s čajem s Novičokem podstrčeným na letišti chudákovi Navalnému to nevyšlo. Ale důležitá informace zde je – podle vlastních lidí Navalnyj toho dne od rána nepil nic jiného, než onen čaj na letišti.

Z tohoto pohledu je potom velice zajímavé, ža Navalnyj – podle nejnovější, zatím v tuto chvíli platné verze – dozajista otrávil vodou z plastové lahve, které se napil ve svém hotelovém pokoji.

Vzhledem k tomu, že podle lidí z jeho týmu Navalnyj nic nepil v den odletu než čaj, pak se této vody z lahve musel napít večer před odletem. Takže ruská tajná služba podstrčila Navalnému do hotelového pokoje balenou vodu s přimíchaným Novičokem, což – připomeňme si to – je nejjedovatější chemická otravná látka na světě. Navalnému dokonce do té vody přimíchaly novou verzi Novičoku ještě mnohem jedovatější než dosud známá nejjedovatjější na světě.

Navalnyj byl otráven silnějším typem novičoku, tvrdí německý Der Spiegel https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/alexej-navalnyj-otrava-jed-rusko-opozice-nemecko-spiegel-novicok-kreml-putin.A200911_190052_zahranicni_pmk

Takže Navalnyj se večer před odletem napil vody s Novičokem. Novičok, stejně jako všechny ostatní nervově-paralytické bojové otravné látky, zabíjí během desítek sekund. Navalnyj ale šel v klidu spát, ráno se probudil, odjel na letiště, dal si čaj, sedl do letadla a po cca 30-50 minutách letu odešel na záchod, odkud se vyřítil zcela otrávený. Novičok je zřejmě speciální bojová otravná látka, která má za cíl ochromit armádu protivníka až po bitvě nebo rovnou až po válce. Rozprášíte Novičok nad nepřátelskou armádou a za den, dva nebo tři se nepřátelským vojákům udělá špatně. 😀

Navalnému prý v Berlíně píchli antidotum. No, v tom případě, pokud mu vůbec píchli antidotum a nejde jen o další přibarvování této zcela vylhané historky o otravě Navalného Novičokem, pokud tedy vůbec Navalnému píchli v Berlíně antidotum, bylo to nejméně 4 dny po údajné otravě nervově-paralytickou látkou. To mu mohli rovnou píchnout anestetikum kvůli trhání mléčného zubu před čtyřiceti lety. Kdo byl na vojně, jistě si vzpomene, že součástí „atombordelu“ byla i atropinová injekce, kterou měl každý voják u sebe a v případě zasažení bojovou otravnou látku si musel umět píchnout atropin sám během VTEŘIN po zasažení. Pozdější aplikace atropinu než během několika vteřin po zasažení nervově-paralytickou otravnou látkou je k ničemu, protože je to už jen hanobení mrtvoly.

Západní propaganda úspěšně šíří „informaci“, že za záchranu Navalného může fakt, že prý atropin dávali Navalnému už v Omsku v nemocnici. I tak by to bylo cca 12-18 hodin po požití Novičoku, ale což. Nicméně, zásadní je fakt, že tuto informaci jako jediný primární zdroj udává – členka Navalného party, jeho „osobní lékařka“ Anastasia Vasilieva, která tvrdí, že jí to řekli v omské nemocnici. Dokonce ani neříká kdo konkrétně – říká „oni“ (lékaři v Omsku). „Zeptala jsem se JICH“, „ONI řekli“. To se zeptala několika lékařů na jednou a oni jí sborově odpověděli? Ne, to jistě ne, Ale když se jako neexistující zdroj neoznačí žádná konkrétní osoba, kterou by bylo možné najít, tak není možné vyvrátit jakékoli třeba i vylhané tvrzení. https://yandex.ru/turbo/forbes.ru/s/biznes/407685-v-omske-kapali-antidot-chto-otravilo-navalnogo-i-mogli-li-prosmotret-yad-omskie-vrachi

Kdyby jakkoli konkretizovala osobu („lékař, který měl službu tehdy a tehdy“, když už ne jméno), která jí to řekla, riskovala by usvědčení ze lži. Ale „oni“ nemohou být dotázáni na to, zda takovou informaci poskytli. Oni jsou oni. Ale západní propaganda a agenti Deep State v médiích chtějí věřit, tak to berou jako bernou minci. Nu, a když někdo bude tvrdit, že mu v omské nemocnici řekli, že se Navalnyj předávkoval koksem, tak tomu budou také věřit a hlásat to jako svatosvatou pravdu – jen by musel Navalnyj třeba podpořit Trumpa nebo pochválit Putina. Stejně jako mediální presstitutky otočily vůči Nadě Savčenkové ihned poté, co prohlásila, že by bylo lepší, kdyby Ukrajincům vládl Putin a že na Majdanu zaplacení ostřelovači vraždili policisty i demonstranty)

Navalného parta k verzi rovnou předložila „důkaz“, že Navalného otrávila ruská tajná služba Novičokem na přímý rozkaz Putina, když tahle Navalného parta natočila a zveřejnila video z hotelového pokoje. V tomto pokoji údajně bydlel před svým odletem Navalnyj. Na stolku stojí dvě plastové lahve s vodou. Což je přímo „smokin’ gun“ této pohádky západní propagandy. Skoro jako „smokin’ gun“, když ministr obrany USA Powell mával v OSN pastelkou nakreslenými obrázky náklaďáků a tvrdil, že to je důkaz, že Irák má zbraně hromadného ničení. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/navalnyj-byl-otraven-uz-v-hotelu-v-tomsku-vodou-z-lahve-tvrdi-jeho-tym-40336621

Takže tedy nynější verze je, že Navalnyj se večer napil vody z lahve a vypil Novičok. Ruská tajná služba mu ty lahve s Novičokem podstrčila do hotelového pokoje. Druhý den se Navalnyj odhlásil z hotelu a jel na letiště. Ten den nic nepil, Navalného parta si tím je od začátku jista. Až pak se napil čaje na letišti, který byl předchozím jistojistým zdrojem otravy. Než se tedy prokázalo, že ten čaj Navalnému podstrčil jeho asistent. Pak se tato verze musela odpískat. Řekněme odhadem že 2-3 hodiny po odhlášení z hotelu (cesta na letiště, čekání na odlet, čaj na letišti, let) se Navalnému udělalo v letadle špatně. Letadlo nouzově přistává v Omsku. Navalného parta nic neví a nic netuší, ledaže by o celé akci věděla předem. Ale to jistě ne, že? Kdepak že by šlo o připravenou provokaci proti Rusku. 😉

Navalného odvezou z letiště do nemocnice. Máme cca 4-5 hodin poté, co Navalnyj opustil pokoj. Let mohl být okolo 8.hodiny ráno. (Nikde jsem nenašel přesnou informaci, kdy Navalnyj letěl, ale když jsem vyhledával letenky z Tomsku do Moskvy, našel jsem samé lety mezi 7 a 8 hodinou ranní.) Takže tedy Navalnyj odešel z hotelu na let mezi 7-8 hodinou ráno. O 4-5 hodin později, tedy zhruba mezi 11-13 hodinou, se Navalného parta vrací do pokoje, kam ruská tajná služba podstrčila lahve s Novičokem. Nejen, že tento pokoj ještě nenavštívila ani uklízečka, což je velice zvláštní i v Rusku, protože všude na světě chodí uklízečky na pokoje ráno a dopoledne, aby byl pokoj připraven pro příjezd nového hosta. Ale dokonce ani démonickou ruskou tajnou službu nenapadlo dojít na pokoj a odnést ty lahve s Novičokem pryč. :-DDD

Pozn.: Pozdější odlet by znamenal ještě mnohem jistější úklid pokoje uklízečkou dlouho před tím, než by Navalného parta vůbec měla informaci o Navalného „otravě“ a tedy důvod vracet se na pokoj a točit video s plastovými lahvemi.

Navalného parta tak natáčí video s plastovými lahvemi nalezenými v hotelovém pokoji. Údajně v tom hotelovém pokoji, kde již mělo být několik hodin uklizeno, pokud to hned při odjezdu Navalného z hotelu netočila Navalného parta s nějakým intutitivním či jakým tušením, že během několika málo hodin se Navalnyj složí otráven. 😉

Navalného parta má při natáčení jednorázové rukavice. Ale krátké rukávy a holé ruce nad rukavicemi minimálně naznačují, že obavy z nervově-paralytické látky v hotelovém pokoji a na lahvích při natáčení videa Navalného kumpáni nemají, protože jinak by při trošce soudnosti měli na sobě všichni protichemický ochranný oblek a plynovou masku.

Naneštěstí je ale i tohle video k ničemu. Vzhledem k duševní retardaci, jaká je charakteristická pro západní novináře, politiky a pracovníky tajných služeb, to celé zase rozvrací nejnovější verze. Podle německých tajných služeb byl Navalnyj otráven nejsilnějším Novičokem, tedy nejsilnějším nejsilnějším jedem na světě, tuplovaně nejjedovatější nervově-paralytickou látkou světa, a to tak, že Novičok se do těla Navalného dostal přes kůži. https://www.zeit.de/zustimmung?url=https://www.zeit.de/2020/38/deutsch-russische-beziehung-alexej-nawalny-nord-stream-2

Němečtí „experti“ prý našly stopy Novičoku-jaký-svět-neviděl na Navalného rukách a na lahvi, ze které pil v hotelu vodu a kterou prý Navalného parta propašovala do Německa. Takže Navalnyj měl na rukou Novičok, sahal na kdeco, v hotelu (klika dveří pokoje, hotelu, propiska při podpisu účtu při odhlášení, účet, kreditka, kterou platil atd atd atd asi tak milion věcí), v taxíku na letiště (klika auta, sedadlo na mnoha místech atd), na letišti (letenka, když jí podával na odbavení, doklady, stůl, židle atd atd atd asi tak milion věcí) i v letadle. A když tam všude roztahal nejjedovatější nejjedovatější nervově-paralytickou látku na světě, tak to s ním seklo na záchodě v letadle. A neseklo to s nikým jiným z těch asi tak 5 000 lidí, kteří si sáhli na Novičok roztahaný Navalným po půlce Tomsku, od hotelu až po dveře záchodu v letadle.

Vlastně je to pořád stejné. Někdy se prostě temným strukturám Deep State západních zemí hodí nějaký ten opoziční „politik“ zdravý a provokující polo-kriminální činností (předchozí kriminální činnost je často po svém odhalení prvním motivem a spouštěcí příčinou k tomu, aby se z někoho stal náhle „opoziční politik uznávaný Západem“, protože je jistě lepší být „opoziční politik“ s platem ze zdrojů amerických tajných služeb přes účty „neziskových organizací“, než být prostě odsouzený za zpronevěru, jako je tomu v případě Navalného). A někdy se prostě temným strukturám Deep State západních zemí hodí nějaký ten „opoziční politik“ mrtvý (Němcov, jasný false flag attack), nějaký ten již dávno bezcenný agent se hodí pro Deep State mrtvý (Litviněnko – oficiální verze západní propagandy, že mu v hotelovém lobby nalil do čaje ruský agent polonium je tak absurdní, že proti tomu je i Skripalovo morče promyšlená a téměř i uvěřitelná fabulace), někdy se temným strukturám Deep State hodí „opoziční politik“ otrávený (Navalnyj každou chvíli), nebo zcela bezcenný agent (který navíc možná chce přeběhnout zpět do Ruska) prý údajně otrávený (Skripal, jeho dcera a morče).

A tak tu máme další nesmysl. Navalny otráven nejjedovatějším-nejjedovatějším Novičokem.

Další blábol tupé protirusuké propagandy. Cílem je zabránit výstavbě plynovodu Nord-Stream 2 a dále falešně ještě více vykreslit obraz Ruska jako „nepřitele“ a zločinný režim. Zločinné režimy ukazují na Rusko a křičí svá fejková obvinění, aby samy zakryly svůj charakter.

Ach jo.

Tenhle komentář měl být satirická, kousavá ironie na téma „Skripal, 2. série“. Ale není.

Vlastně to už nedokáži psát s humorem. Ono je to totiž smutné. Strašně, strašlivě smutné.

Tenhle případ je totiž dalším důkazem, do jaké demence se propadla struktura státní moci na Západě. Už ani skryté struktury moci, Deep State, nejsou ničím jiným, než živoucím důkazem, jaká degenerace společnosti nastává po zavedení genderových, rasových, sexuálně-identitních a sexuálně-orientačních kvót na vedoucí pozice a kariérní postup. Tato nová „třídní kritéria“ mají stejný následek, jako měla ta minulá třídní kritéria, za minulé totality – celou strukturu moci, celý systém a jeho rozhodovací uzly postupně ovládají čím dál větší kreténi. Kreténi, kteří v dnešní době už nedokáží ani vymyslet false flag operaci, aby to nebyla na první pohled zcela zřejmá hovadina.

V přímém přenosu vidíme výsledky inkluzívního školství. Absolventi genderových a humanitních studií již zcela zřejmě ovládli i struktury skryté moci na Západě. Zjakešovatěli.

Už mne nepřekvapí, ani kdyby Macron nebo Biden nebo von der Leynová plakali v televizi, že jsou sami jako kůl v plotě. A nemusí kvůli tomu ani jezdit na Červený hrádek. https://tinyurl.com/yxnec52g

Kdyby hloupost nadnášela, tak politiky, novináře a autory těchto novičovských scénářů protiruské propagandy poznáte na ulici na první pohled – podle navlečené olověné vesty.