Na lovu bobříků blbosti a buzerace

Martin Koller

19. 11. 2020
Nedávno mi volal kamarád z Plzně. Ptal se, co to v té Praze děláme, že jsme dovolili odvolat Prymulu. Podobných bylo ostatně víc, někteří dělali dojem, že Prymula je svatý zachránce naší země a bez něj všichni zahyneme. Radostně se blblo se strachem, což ostatně pokračuje a někteří spoluobčané již evidentně ztratili zdravý rozum. Tak jsem se kamaráda zeptal, co udělal slavný Prymula tak nového a geniálního ve srovnání se svým předchůdcem. K tomu jsem se poptal, zda si pamatuje ministra zdravotnictví před Vojtěchem. A bylo ticho.
Obsah článku neví v dokonalé shodě s názorem I. D.

Vnímavější si určitě všimli, že miliardářský oligarcha a nadnárodními finančními korporacemi ustanovený guvernér, či místodržící v německé kolonii Česko, dříve nomenklaturní a protekční soudruh Babiš, používá méně důležité ministry a jiné poskoky jako toaletní papír. Použije a odhodí. Hýkající Ken, zelený kašpar, geniální ministryně obrany s pudlem, či komediant ministrem tamtéž, neméně komická pražská primátorka, figurky z ČSSD, kdokoli. Následně vytáhne nového poskoka z klobouku, jako kdysi opice, či papoušek takzvaná štěstíčka na pouti a uvede je jako spasitele. Musíme si samozřejmě uvědomit, že miliardářští oligarchové jako Babiš na nákup nechodí a nepoužívají hromadnou dopravu. Totéž platí o většině našich politiků pražské havlérky, kteří jsou už dávno mimo realitu občanské většiny. Proto jsou schopni vymyslet a nařizovat i naprosté blbosti.

Je v zásadě lhostejné, zda byl COVID vyroben v Číně na základě objednávky amerického ministra zdravotnictví v laboratoři vybavené z EU, a zda unikl náhodou, či záměrně, případně se šíří náhodou, či záměrně, nebo bylo a je vše jinak. Působení viru je více, než podivné ve srovnání s jinými chorobami a šíření rovněž. Průběh je z nejasných důvodů velmi rozdílný, a to i v případě srovnatelných jedinců z hlediska věku a kondice. Prevence je potřebná, šaškárna nikoli. Z hlediska politického zisku je důležitá nikoli doprovodná komedie, ale ovládání stáda mediálně šířeným strachem a byrokratickým terorem. Ostatně, dodnes nikdo jasně neřekl, kolik zemřelo lidí pouze na COVID. Podle známého, který pracuje v nemocnici, byl nedávno dovezen pacient s infarktem, zemřel a do úmrtního listu „dostal“ COVID. Většina nakažených svůj COVID ani nezaregistruje, jiní jsou na pokraji kolapsu a nedostanou vhodné léky, protože jsou příliš levné a jsou na předpis, zatímco v zahraničí je lze volně koupit. Nikdo neví proč, ale za vším hledej peníze. Testování na Slovensku byla ukázková šaškárna ve stylu svazácké kampaňovitosti, prosazují se nevalné invazivní testy do nosu, zatímco levnější ze slin se zamítají.

Bez ohledu na povyk v médiích je účinnost roušek evidentně omezená, nicméně je nelze vždy a všude jednoznačně odmítnout. V Asii se používaly v případě respiračních chorob už dávno a zodpovědně. Zachytí především vydechované kapénky s viry, takže nakažený ohrožuje méně okolí, samostatné viry nikoli. V převážné většině případů jde značná část vzduchu kolem roušky, protože jinak by se většina lidí začala brzy dusit. Pokud by byly roušky tak účinné, jak nám neustále vtloukají do hlav, bylo by dávno po epidemii. Roušky-neroušky, desinfekce, rukavice, buzerace, COVID radostně bují a pravděpodobně postihne všechny, které postihnout dokáže. Především se jedná o výborný důvod a prostředek kontroly a manipulace s voliči a neméně výborný kšeft. Ohrožení rukou se řeší minimálně, ohrožení očí nijak. Následně se objeví, jako na objednávku další mutace.

Babišova vláda se každopádně snaží vytvářet dojem, že zuřivě bojuje s COVIDem. Díky tomu jako o závod vymýšlí evidentní, místy kontraproduktivní blbosti, aby dokázala svoji akčnost a mohla se vyhlašovat za spasitele občanů, v čele se s místodržitelem. Jak jinak lze hodnotit poslední ukázky byrokratické buzerace, která je ostatně jedním z pilířů německé EU, ne-li přímo evropských sorosovských euromarxistických hodnot. Babišovci se chovají jako uvědomělý sovětský zajac soupeřící s vlkem, či rychlé šípy lovící bobříky, bohužel v tomto případě spíš bobříky byrokratické tuposti a buzerace. Nelze vyloučit ani možnost, že Babišova parta testuje, co si občan ještě nechá líbit, než se z něj stane úplný bezprávný dobytek, který odkýve i zničení českých maloobchodníků a živnostníků a bude vítat afroislámské migranty a třetí světovou válku. Za posledních třicet let je už testování stáda v kolonii zavedený evergreen.

Noční zákaz vycházení po 21. hodině snad není třeba komentovat. V době zavřených restaurací, hospod, kin a dalších míst soustředění lze asi podle Babišovců očekávat na ulici husté davy bez roušek. Skvěle ulovený bobřík akční byrokratické blbosti.

Zavřené obchody v neděli. Výsledkem je nahuštění kupujících v pátek a v sobotu, což logicky zvyšuje pravděpodobnost nákazy. Další lehce ulovený akční bobřík.

Samostatnou kapitolou jsou hypermarkety se stavebním materiálem. Tam lze nakupovat pouze se živnostenským listem, zato jakýmkoli. Takže bez velké nadsázky, se „živnosťákem“ na sexuální služby si můžete koupit maltu, dveře, nebo hřebíky, bez něj nikoli. Pokud bychom tuto genialitu Babišova týmu převedli na potravinové hypermarkety, mohli by tam pravděpodobně nekupovat jen držitelé „živnosťáku“, případně jen prokazatelní kuchaři a číšníci. Opět jeden pořádně chlupatý bobr.

Nejnovější bobřík je pořádný bobr, téměř erotického charakteru. Patnáct metrů čtverečných v obchodě. Je to necelých 4×4 metry, tedy prakticky už dávno vyhlašovaný a nesplnitelný rozestup dvou metrů, jen vyhlášený v jiné podobě. Z kruhu se stal čtverec. Lidé by se pravděpodobně museli pohybovat s metrem v ruce, nebo obručí hula hula o průměru čtyř metrů kolem pasu. Nedůstojné fronty před obchody, jako za komunistů na maso, či mandarinky. Jak chtějí Babišovi geniální toaletní ministři zajistit 15 m² například v tramvaji, autobuse, vlaku a na řadě pracovišť, kde jsou lidé mnohdy déle, než v obchodě?

Závěrem posílám Babišovi a jeho poskokům návrh na pořádně huňatého duhového bobra. Jak známo, může se COVID šířit i plyny vypouštěnými z análního otvoru. Takže, kdo něco takového provede a bude přistižen větrnou speciální jednotkou, dostane rovnou pět let „na tvrdo“ za teroristický útok COVIDEM. Z důvodu prevence si občané nakoupí nanoroušky na zadek, případně povinně vyfasují rektální píšťalky, aby varovali okolí a Hamáčkova policie mohla rázně zasáhnout. Samozřejmě se zakáže anální sex. Zlatou rektální píšťalu dostane místodržící spasitel Babiš, aby mohl varovat před novými geniálními nápady svého posledního dočasného toaletního ministra. Na závěr se zjistí, že za vše může zlý travič Putin. Všem povoluji článek bez úprav volně šířit dál.