Ukrajina nevyhnutelně přijde o jihovýchodní regiony

Avatar
Původní autoři

Sergej Aksyonov
3. 1. 2021 RusVesna

Šéf Krymu Sergej Aksenov uvedl, že banderovská a rusofobní ideologie povede k nevyhnutelnému odchodu alespoň jihovýchodních oblastí od Ukrajiny.

(Foto Vít Hassan: pochod ukrajinských nácků ke 112. výročí narození Stepana Bandery)
“Nový rok na Ukrajině tradičně začíná nacistickým Sabatem.”–  Banderovi ideologičtí dědici oslavují narozeniny svého idolu pochodňovými pochody. Bezpečnostní opatření vztahující se k pandemii, stejně jako obecně žádné zákony, jim samozřejmě nejsou pro ně závazná.

Bandera je smrtící infekce, která ničí Ukrajinu. Krach této státnosti vedly právě pokusy Kyjeva vybudovat svou státnost na myšlenkách namrzlých nacistů.

Krym nechtěl, nemohl a nestal se součástí banderovské a rusofobní Ukrajiny. Donbas obhájil své právo být součástí ruského světa se zbraní v ruce. Ostatní regiony, přinejmenším jihovýchodní regiony, nevyhnutelně odejdou.

Zdraví lidé nemohou žít v morem sužovaném baráku, je to životu nebezpečné. A je to oficiální Kyjev, který i nadále dělá vše pro to, aby zajistil, že proces rozpadu ukrajinské státnosti bude pokračovat a bude nezvratný.

 Aby byly banderovské pochody na Ukrajině i v zahraničí jsou vnímány jako ztělesnění podstaty státní politiky.

Ukrajinský nacismus se stal nástrojem nejen pro zničení země, ale také pro úplné podřízení Ukrajiny externím hráčům. To je přirozené, protože tato ideologie nerostla na ukrajinské půdě, byla jako umělý virus vytvořena v ideologických „laboratořích“ a přivezena ze Západu.

“Historické zkušenosti však jasně ukazují, že pouze být součástí ruského světa může být Ukrajina skutečně svobodná a nezávislá. A Bandera určitě půjde tam, kam patří – do popelnice dějin,“ napsal Aksenov na své stránce sociální sítě.