Prezident v klatbě a nad Českem vyhlášen interdikt

Prezidentem byl Zeman v přímé volbě zvolen dvakrát, naposled v lednu 2018, lid mu věří, takže v nejvyšších etážích pražské kavárny bylo rozhodnuto vést boj nikoli osobně proti němu, ale jít na věc oklikou. A to tak, že se zaútočí proti jeho oddanému štábu a na jeho místo se postaví štáb nový, oddaný už nikoli jemu, ale pražské kavárně.

Zdroj: iReportér 

Pražská kavárna vyhrála volby a poslední překážkou na její cestě k absolutnímu ovládnutí české země a jejího lidu je Hrad a prezident Miloš Zeman, který v něm se svým štábem sídlí. Prezidentem byl Zeman v přímé volbě zvolen dvakrát, naposled v lednu 2018, lid mu věří, takže v nejvyšších etážích pražské kavárny bylo rozhodnuto vést boj nikoli osobně proti němu, ale jít na věc oklikou. A to tak, že se zaútočí proti jeho oddanému štábu a na jeho místo se postaví štáb nový, oddaný už nikoli jemu, ale pražské kavárně. Ta ho bude na Hradě účinně izolovat a to až do doby volby prezidenta nového v roce 2023, čímž kavárna pro vše, co nám chystá, bude mít volný terén. A nad Českem bude možná vyhlášen interdikt, to znamená zákaz všech projevů a názorů, které by se staronovým oficiálním výkladem věcí u nás byly v rozporu.

První signál, že se takto rozhodlo, poskytl už před několika dny senátor Fischer, když v rámci  uměle vyprovokované a neuvěřitelně nafouknuté aféry kolem návštěvy předsedy sněmovny Radka Vondráčka u nemocného prezidenta ve vojenské pražské nemocnici, překvapivě na kanálu ČT prohlásil, že prezident je možná OK, ale čert že se spíš nalézá v jeho štábu. Takže hlavní útok se teď vede proti tomuto štábu a předseda sněmovny Vondráček, na jehož hlavu se v přítomnosti slétají hromy a blesky všech našich prostitujících se médií, se do aféry zamotal víceméně jen proto, že byl ve špatnou dobu na špatném místě. Ale i to bylo kavárníky nakonec shledáno příhodným, protože Vondráček je členem ANO a do budoucích jednání sněmovny bude užitečné, bude-li mít z minula na hlavě škraloup co nejtlustší.

A tak se stalo, že se tento nejvyšší představitel sněmovny ocitl v pátek večer na obrazovce ČT 24 v vedle tváře poslance STANu Gazdíka, kterému moderátor Řezníček jako hlavní prokurátor ve veřejném televizním slyšení proti třetímu nejvyššímu ústavnímu činiteli, určil roli prokurátora pomocného. Dlouhé minuty tak měl národ možnost pozorovat dvě tváře. Vlevo upřímnou, dobráckou a poctivost prokazující tvář  poslance Vondráčka a jeho oči, vyjadřující úžas i bolest nad tím, v jakou spikleneckou obludnost dokázaly presstitutky obrátit jeho návštěvu u prezidentova lůžka, a vpravo gestapáckou, sprostou a surovou tvář Gazdíkovu, do níž jako by se zkoncentrovalo veškeré zlo, zášť i morální bída světa.
Skoro přesně takhle vypadal velitel osvětimského koncentračního tábora Rudolf Franz Ferdinand Höss, říkal jsem si, když jsem tu zlou tvář pozoroval, a v duchu jsem vděčně blahořečil faktu, že po čtyřicítce si za svůj vzhled už můžeme sami. A téměř jsem se v tu chvíli modlil za to, aby teď, v tento moment, sledoval program ČT 24 celý národ a viděl totéž, co vidím já.

4.9 14 hlasy
Hodnocení článku
15 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Tatran
Tatran
před 1 rokem

Všichni diskutující přede mnou mají pravdu, včetně autora článku. To co se dostává k moci a ještě vlastně žádnou nemají, ale už jsou připraveni krást je neuvěřitelné. Už si podělili funkce, které jim nenáleží. No prezident je určitě dostatečně v nemocnici chráněn proti nežádoucím návštěvám ( i když mimo jeho ochranky tam budou určitě… Číst vice »

Ludvik
Ludvik
před 1 rokem

Jiří Ovčáček @PREZIDENTmluvci Dějiny se neopakují. Ale lidské chování je stále stejné. Současné zcela lživé útoky – opakuji důrazně, že zcela lživé útoky – na nejbližší pana prezidenta agresivitou a podlostí připomínají podzim 1938. https://twitter.com/settings/account/personalization “Zaútočit na Čapka bylo navíc snadné. Protože se lišil. Inteligencí, svými kontakty a oblibou ve světě, ale… Číst vice »

adam
adam
před 1 rokem

Gazdík, Bartošek, Pekarová atd. se při různých příležitostech projevují jako polofašistické kreatury. To vidí každý, kdo neztratil schopnost vnímat realitu. Nejhorší je, že zpravodajství a publicistiku veřejnoprávní televize zcela ovládli jejich stoupenci a já jsem nucen podílet se na financování této spodiny. To považuji za morálně nepřijatelné a  doufám, že se najde nějaký… Číst vice »

mikkesh
mikkesh
před 1 rokem

Nepotěším Vás pane Mane. Já jsem viděl tvář Spejbla, pablba ze Suché Lozi.

kutnohorsky
kutnohorsky
před 1 rokem

Nenávist některých lidí a politiků k našemu prezidentovi za to, že byl demokraticky zvolen prezidentem místo jejich kandidátů Schwarzenberga a Drahoše je bezmezná. Nyní vylézá na povrch ještě jejich hyenismus. Na rovinu, vystoupení paní Zemanové mělo, podle mne, signalizovat, že pan prezident umírá. Dejte mu pokoj a respektujte ho alespoň v této době. Tak jsem… Číst vice »

maxim
maxim
před 1 rokem
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Ivana Zemanová mluvila o tom, aby ho hyeny a jimi zblblí blbci nechali nabrat sílu, tak si to přeber .. Lidé mají většinou názory vytvořené zmanipulovanou emotivní náladou davu a ani nepřemýšlejí nad tím co jim někdo říká ..

maxim
maxim
před 1 rokem

Další manipulace s tupým stádem je na světě, článek na Seznam Zprávy …, spklenci proti prezidentovi by potřebovali pořádně praštit přes ty jejich prasečí rypáky …Prezident většinu dne prospí a bývá zmaten, říká zdroj z jeho okolí ..https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prezident-vetsinu-dne-prospi-a-byva-zmaten-rika-zdroj-z-jeho-okoli-178076 Chtějí udělat z prezidenta nesvéprávného člověka …, “většinu dne prospí a bývá zmaten” …, spí protože je… Číst vice »

cablik
cablik
před 1 rokem

Na britského poslance konzervativce zaútočil Somálec. Policie označila vraždu za teroristický čin
https://cz.sputniknews.com/20211016/na-britskeho-poslance-konzervativce-zautocil-somalec–policie-oznacila-vrazdu-za-teroristicky-cin-16188057.html

Financial Times píše, že Evropané by se měli „připravit na demografické znovunaplnění ze strany Arabů a Asiatů“
http://svobodnenoviny.eu/financial-times-pise-ze-evropane-by-se-meli-pripravit-na-demograficke-znovunaplneni-ze-strany-arabu-a-asiatu/

Eko-šílenci opět blokují silnice, bránili záchrance v cestě do nemocnice
http://svobodnenoviny.eu/eko-silenci-opet-blokuji-silnice-branili-zachrance-v-ceste-do-nemocnice/

cablik
cablik
před 1 rokem

No jo dávno si o kavárně nedělám iluze chtějí veškerou moc v České republice a snad jim to nevyjde a budeme mít stále přijatelného presidenta.

maxim
maxim
před 1 rokem

O hrdinné akci Mynáře a Voráčka se dá zcela vážně napsat že zachránili prezidenta Zemana před prasečími spiklenci .. , ti zdebilněli tupou část lidu tak, že byla převědčena že prezident umírá … Stačilo k tomu předání do médií videa z přenášení prezidenta ze sanitky v uvn, ochranka zamezila filmování přenosnými zástěnami, ale “někomu”… Číst vice »

maxim
maxim
před 1 rokem
Odpověď uživateli  maxim

Někteří lidé projevují obavy o život prezidenta, četl jsem o tom v jedné diskuzi, kde psal někdo z pracovníků úvn že se tam stále pohybuje gen. Petr Pavel a snaží se ovlivňovat vedení nemocnice .. Vzpomene si někdo jak to bylo se smrtí A.Dubčeka, který by byl v pohodě zvolen prezidentem místo V.Havla ? Autonehodu přežil,… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 1 rokem

Sleduji a vidím totéž. A musí to vidět každý, komu ještě zůstal vlastní úsudek. Politici, kteří v hlavních ve sdělovacích prostředcích, upadli v nemilost, tam budou chodit leda k výslechu. A na to se musí připravit a umět s tímto faktem pracovat. Nebude to snadné, získávat diváky a čtenáře na svou stranu.