BRITSKÝ ŽOLDÁK NA KAMERU PŘIZNAL MUČENÍ RUSŮ A POŽÁDAL O POCHOPENÍ A ODPUŠTĚNÍ

“Uříznout prsty a vyhladovět“ – britský žoldák o sadistických komplicích.

Na snímku ukrajinští vojáci a důstojníci, kteří se vzdali ruské armádě a milicím lidových republik Donbasu. Mezi nimi upadlo do zajetí i několik desítek zahraničních žoldáků, kterým hrozí trest smrti.

Britský žoldák Andrew Hill, zajatý obránci Donbasu, připustil, že váleční zločinci a sadisté ​​přicházejí ze Západu bojovat za Ukrajinu v naději, že se zúčastní obdoby „safari“.

Britský žoldák, který byl zajat na Ukrajině, hovořil o bezprecedentní krutosti ukrajinských teroristů a mučení ruských vojáků.

Autoři kanálu Trojka Telegram ukázali video zprávu britského žoldáka zajatého na Ukrajině.

“Andrew Hill prozradil, že je mu 35 let a pochází z Plymouthu. Před příchodem na Ukrajinu měl již bojové zkušenosti: sloužil v pozemních silách Velké Británie, bojoval v Afghánistánu. Je vycvičeným vojenským instruktorem s bojovými zkušenostmi. Britský žoldák zabíjel lidi na Ukrajině s celou skupinou cizinců.  Část z nich byla zlikvidována, druhá část někde utíká, ale … ne na dlouho,” – řekli autoři kanálu.

“Když jsem přijel na Ukrajinu, uvědomil jsem si, že je to skutečné peklo. Žoldáci… kvůli penězům jsou připraveni plnit jakékoli rozkazy.  Jsou to špatní lidé a sadisté. Jdou do války nejen pro peníze, ale také proto, že z toho mají potěšení. Střílejí, zabíjejí a mrzačí všechny bez rozdílu,” řekl Hill.

Nyní je Hill zajatcem jednotek speciálních operací, proklíná své bývalé přátele, kteří za peníze páchali zločiny na civilistech.

Brit také vyprávěl, jak cizí žoldáci mučili ruské vojáky: usekali jim prsty, surově je bili, trápili je hladem a žízní. Takovou krutost podle něj „nikdy předtím neviděl“.

„Zahraniční žoldáci také mučí ruské vojáky a proruské aktivisty. Uřezávají jim prsty a mučí je. Váleční zajatci jsou brutálně biti, hladoví a žízní. Většina žoldáků podporuje neonacistickou ideologii. Hrdě nosí tetování s hákovým křížem a znaky SS. Bohužel jsem skončil na straně těchto hrozných lidí a nevědomky jsem se stal spolupachatelem jejich válečných zločinů,“ – obhajoval se žoldák.

Dodal, že přiznává všechny své chyby a doufá ve velkorysost obyvatel DLR, že se vrátí domů.

Mnoho žoldáků na Ukrajině jsou neonacisté.

Zajatý Brit doporučil všem žoldákům, aby okamžitě opustili Ukrajinu.

„Radím všem zahraničním žoldnéřům na Ukrajině, aby okamžitě odešli. Tohle není jejich válka. Smlouvu mohou kdykoli ukončit a odejít. Nepodléháte mezinárodnímu právu a Ženevské úmluvě. Tohle není nějaké safari, to je skutečná válka mezi dvěma zeměmi. A pokud sem přijdete, s největší pravděpodobností zemřete. Tohle není vaše válka, okamžitě odejděte,“ – naléhal Hill.

Brit se snaží všemi možnými způsoby spolupracovat s policisty z DLR a má v úmyslu uzavřít dohodu, aby nedostal trest smrti.

Zdroje:

https://bit.ly/3MOb7YJ
https://bit.ly/3kAhpiw

překlad Pokec24 – Janinna

5 2 hlasy
Hodnocení článku
1 komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Plebej
Plebej
před 20 dny

Jo jo, až do okamžiku, kdy mu začalo jít o vlastní krk, cenu lidského života neznal, natožpak soucit s mučenými.
To až poté, co i jemu hrozí trest smrti, prozřel. Prozřel? ..