Proč neřeknete rovnou, že vám docházejí Ukrajinci?

Náš nový náčelník generálního štábu Karel Řehka se stihl velmi rychle proslavit. Zajisté jste zaregistrovali, jak vysvětloval národu, že se naše armáda musí připravovat na velkou válku, jak je třeba se připravit na dobrovolně povinné mobilizace a pořádně se vyzbrojit, protože bude hůř. Vedle něj stáli další protagonisté naší vládní pětikolky a tvářili se tak bojovně a odhodlaně, že mi z toho začalo být opravdu úzko. Tón našeho generála nenechal nikoho na pochybách, proti komu se tyto přípravy budou konat…

Daniel Sterzik-Vidlák
Daniel Sterzik-Vidlák
Všímáte si toho pokroku? V únoru začala válka na Ukrajině a od března je Rusko pořád těsně před kolapsem. Už osm měsíců furt kolabuje. Ukrajina sice musela zmobilizovat milion mužů, Západ tam musí horem dolem lifrovat zbraně, munici i peníze, ale už to brzy bude, každou chvíli Rusům dojde jídlo, rakety i vojáci, pak zavraždí Putina a ruské hospodářství se zhroutí. Co já už zaznamenal vítězného porcování ruského státu. Těch zbožných přání, jak se bude muset Rusko chovat a co bude muset po válce strpět…

Po osmi měsících války ty mongoloidní hordy jen tak mírnyx týrnyx začnou likvidovat ukrajinskou energetickou infrastrukturu levnými drony z Íránu a drahými raketami vlastní výroby… a přes veškeré ujišťování našich vojenských expertů, že se jim to nepodaří… se jim to podařilo. Ještě chvíli se dalo vítězně ryčet, když Rusové opustili Cherson, ale dlouho to nevydrželo.

Pak přišla ta akce s raketou do Polska… kdy jsme se dozvěděli, že henten nezávislý, hrdý a suverénní stát čekal, až se Biden probudí, aby se ho zeptali, co mají dělat… Staroušovi se do třetí světové války úplně nechtělo a tak se pokračuje dál stejným způsobem… Musím říct, že jsem nečekal, že se Poláci nechají od Američanů tak ukázkově jebat. Ale už jsem alespoň pochopil, proč se ve třicátých letech spojili s Hitlerem i když jim muselo být jasné, že to s nimi vůbec nemyslí dobře. Ono to bylo zhruba stejné jako teď s Američany. Tak moc je štve Rusko, že se raději nechají zmasakrovat, než aby se s ním domluvili.

A nám naši evropsky hodnotní politici a lampasáci řeknou, že se musíme chystat na velkou válku. Existuje lepší potvrzení našich tezí, že Rusko ví, co dělá a zřejmě vyhrává? Po osmi měsících každodenního ruského kolapsu se dozvíme, že se musíme připravit na válku s Rusem, která bude velkého rozsahu… Už jsem tu ruskou demilitarizaci pochopil. Prostě jim tam všechno dovezeme na Donbas, oni to tam rozstřílejí a bude to.

Denacifikaci dělají asi dost podobně, že? Ruská propaganda má asi pravdu, že? Oni ti Ukrajinci fakt docházejí a za každého ruského vojáka zaplatí sedmi svými. Zřejmě bude pravda i to, že ukrajinská armáda je plná polských žoldáků, kteří už možná ani žoldáci nejsou. A zřejmě je nejvyšší čas, aby se k boji za americkou hegemonii připravili další východní podlidi, protože pro Evropské koloniální hodnoty není žádná slovanská oběť dost velká.

Tak co národe, těšíte se? Kdo máte syny v jatečném věku? Také se nemůžete dočkat pokrokového rozkazu jako na Ukrajině, že všichni muži nad osmnáct let nesmějí opustit zemi? Těšíte se na rozdávání dobrovolně povinných povoláváků? Také se těšíte, až malé holčičky budou líbat fotku svého tatínka na vojenském hřbitově? Jste nadšeni, jak vaše těžce vypiplané děti rozstřílejí dělostřelbou někde na východní frontě, aby Černochová dostala pochvalu od Bidena a Nobelovu cenu míru?

Víte, co je válka velkého rozsahu pro štábní zelený mozky? Nic. Co to bude znamenat pro nás? Každý den se nějaká stovka či tisícovka synů a otců odporoučí na onen svět. Nebojte, techniky i dolarů mají Amíci ještě dost a dost, suroviny si z Ruska klidně koupí, i nějaký ten samopal vám dají, uniformu vám dají a pak vás pošlou do zákopů proti termobarickým granátům. A vašim pozůstalým budou dál hlásat, že Rusko už v podstatě prohrálo, tak jak to dělají doteď. Zdá se, že debilů, kteří jim to žerou, je pořád ještě dost.

Ještě pořád dělají rezoluce o teroristickém státu a pořád nechápou, že válka se nevyhrává hlasováním, ale železem a krví, což dokonale chápou Rusové.

Jaký že je ten poměr ztrát? Sedm ku jedné? Doteď jsem tomu úplně nevěřil, ale děkuju Kájo za potvrzení. Odteď s tím asi začnu kalkulovat.

Myslím, že teď mohu udělat krásnou předpověď naší budoucnosti… Budeme se mít úplně bombově.

Vlastně nám to už potvrdili nade vší pochybnost. Naši transatlantičtí bratři potřebují další jatečné maso, protože Ukrajinci už docházejí a Rusů je ještě nějak moc. Od skutečné války nás dělil jen maličký kousek. To sám Pánbůh ještě zabránil tomu, aby henta ukrajinská raketa trefila tam v Polsku sklad hnojiv, protože to by vypadalo skoro jako atomový výbuch. Oni s tou válkou v podstatě už napevno počítají.

My bychom neměli demonstrovat, my bychom měli defenestrovat. Dokud je ještě čas. Už nás připravují na nevyhnutelné, už počítají s tím, že jsme další na řadě a říkají to zcela otevřeně a veřejně.

Na Letné by to teď v sobotu chtělo alespoň půl milionu lidí… Nebo víc.

Už chápete, proč nás ekonomicky obírají? Protože už ty domy a auta nebudeme potřebovat. Tam v zákopech nám to bude k ničemu a kdo by tu naší holotu doma živil, že jo? Pěkně prodejte, co máte a pak chcípněte ve jménu civilizace, která vás o všechno připravila. Sláva Ukrajině a také trochu Fialovi.

Tak co, kolik budeme muset obětovat dětí, než nám to dojde? Jak dlouho budeme trpět tuhle lampasáckou verbež? Jak dlouho na sobě necháme štípat dříví? Ty svině to myslí vážně. Oni nás klidně obětují všechny, stejně jako ty Ukrajince. Poslechněte si to sami, oni nás prostě pošlou na jatka v poměru sedm ku jedné a budou to považovat za dobrý kšeft. A kupa ovčanů u nás tomu ještě zatleská, protože ani osm měsíců lhaní o brzkém ruském kolapsu je nepřesvědčilo.

Ono je to opravdu jako na začátku První světové. Tam také náš otecký panovník chtěl, abychom za něj krváceli proti Rusku. A přišel o všechno. Nebyl sám. I císař Vilém tehdy docísařoval. Je nejvyšší čas založit znovu masarykovskou Mafii. Je nejvyšší čas se opravdu semknout, protože jinak za chvíli přijdeme o děti. Je nejvyšší čas na občanskou neposlušnost a nátlakové akce. Je nejvyšší čas zbavit se těchhle válečných štváčů za každou cenu, protože už to není žádná sranda.

Sakra, tak mě Řehka vytočil, že dělám všechno pro to, abych si uvolnil sobotu a na tu demonstraci dojel. Nejlépe s celou rodinou. Teď už nejde jen o chudobu, začíná jít o život.

Černochové je to samozřejmě jedno, ona žádné děti nemá…

 

Autor: Vidlák, zdroj: LitterateCz

Nová republika děkuje za finanční dary, které posíláte na účet 2300 736 297 / 2010

5 11 hlasy
Hodnocení článku
36 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Karel2002
Karel2002
před 10 měsíci

No tak se nedá nic dělat. Když generál Řehka a lídří pětikoalice Fiala-Pekarová-Rakušan-Bartoš-Jurečka rozkážou, že narukují všichni muži od 18 do 60 let, obyvatelstvo je bude muset poslechnout, protože oni mají díky Rychetskému, Filipovi a dalším lidem z ÚS demokratický mandát. Kdo neposlechne, čeká ho Pahorek nebo rovnou kulka. Zase pojedou naši muži… Číst vice »

Hokarc
Hokarc
před 10 měsíci

Tento transparent nesmí zapadnout. V nějaké podobě by měl být vidět na každé pronárodní demonstraci.

Lubez
Lubez
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Hokarc

A k tomu bych pustil Muzika (Musica) od Gotta.

vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

osobně bych k tomu přidal otevřené okno

Karel2002
Karel2002
před 10 měsíci

Pokud to takhle půjde dál, tak na nás taky budou padat rakety. Doporučuji poslední video s Petrem Hájkem, jak se chovat, když nefunguje vůbec nic.

vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Karel2002

Nevím , většinou čtu pana Hájka, ale když nic nefunguje tak je to v zadeli a znám to z naprosto menších průšvihů. třinácté patro , novorozeně, manželka, vánoce. CHODOV u KV. Vůbec si neumíte představit – Záchod, pleny ´, vaření – pardon výtahy fungovali.

vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  vaclav

A to šlo jen o Vodu

SunTzu
SunTzu
před 10 měsíci

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-byvaly-zastupitel-zadal-tvrdsi-utoky-na-ukrajinu-vodikovou-bombou-musi-zaplatit-45-tisic-40415413
Tady je příklad “nestanných” soudů…. za schvalování…. nepřipomíná vám to něco,
toto je jejich liberální demokracie (neboli korporátní fašismus).

Lubez
Lubez
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  SunTzu

No tak to bude ale máme tady jednoho skeptika který tahle označení nechápe.

cablik
cablik
před 10 měsíci

Německý pilot a vyšetřovatel: MH 17 sestřelila ukrajinská stíhačka. Omylem. Skutečným terčem byl stroj s Putinem. Kreml to ví. Proč mlčel? Proč ani USA nedodaly požadované důkazy? A proč přišel “rozsudek” z Haagu právě teď?
https://protiproud.info/politika/6840-nemecky-pilot-a-vysetrovatel-mh-17-sestrelila-ukrajinska-stihacka-omylem-skutecnym-tercem-byl-stroj-sputinem-kreml-to-vi-proc-mlcel-proc-ani-usa-nedodaly-pozadovane-dukazy-a-proc-prisel-rozsudek-z-haagu-prave-ted.htm

kutnohorsky
kutnohorsky
před 10 měsíci

Rusko na naší zem nevyvíjelo a nevyvíjí žádný vojenský nátlak, ani politický ani hospodářský. Nijak nám nevyhrožovalo. Nepřítele jsme si z něho udělali my sami. Rusové měli Čechy rádi asi víc než my je. A připravovat se na velkou válku, to může říct jen zelený mozek! Vždyť zničili Domácí obranu, pak ochranu pod… Číst vice »

kutnohorsky
kutnohorsky
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

A ještě dodám kdyby zůstaly sklady CIVILNÍ obrany nemuseli jsme kupovat roušky na covid v Číně!

vik
vik
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  kutnohorsky

Tehdy bylo ještě co bránit a mělo smysl se na to připravovat. Teď už jen budeme stát věrně jako kanonefutr při svých nynějších “přátelích”. Maximálně se budeme shánět po rouškách, které proti virům představovaly drátěný plot a navíc v situaci, kdy nás “přátelé” řádně vystrašili vymyšleným nebezpečím.

Lubez
Lubez
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  vik

Proč stahujete kalhoty ještě daleko před brodem?

vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Lubez

Lubezi protože víme jak se i po hadráku začali nájezdy na vše co se dalo žrát a bylo to bez ochrany.

vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  vik

A bránit se proti těm co nemají co žrát a pít.

Georg
Georg
před 10 měsíci

Myslím, že má Vidlák pravdu o našem řinčení zbraněmi. Nemyslím, že zabráníme USA, Polsku, Ukrajině v ještě většímu řinčení, až na pokraj, ne velké války, ale nazvěme to jasně, válce proti Rusku. Ale co můžeme udělat hned a již tuto sobotu, vyzvěme svým jménem politiky, kteří jsou nám blízcí a snad na Letné vystoupí,… Číst vice »

Lubez
Lubez
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Georg

A kdo to organizuje tu Letnou?
Schválně. Čekám odezvu.

Lubez
Lubez
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Georg

Vážený pane
Nemám nic proti vašemu nadšení ale občas je nutné si také ověřit situaci.
Já než něco spolknu tak se snažím i o protestní názor a ten mě většinou nakopne.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid091XRSmVv9gv8RF9sNq377KXuT9FvwepwbXseRe9L1nbqi9jKLpSiXMoz1Y9ecfrtl&id=1700696571&sfnsn=wa
https://m.youtube.com/watch?v=ohp3RUgiBIU&feature=youtu.be

Naposledy upraveno před 9 měsíci uživatelem Lubez
vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  Georg

Ano Vidlák má naprostou pravdu – jenom je mi záhaddou, že nepochopil, že když přizná co doma má – tak se nebojí že o to rychle a asi násilně přijde. A potraviny a chlast jsou první na řadě. Peníze jsou k hovnu.

vik
vik
před 10 měsíci

Asi pochopili, ze ukáčka už budou končit, protože Rusové nasadili strategii, proti které nebude šance. Ukrajina se vylidní, vlastní vojáci už docházejí. Například při “vítězném” obsazení Chersonu byli na místě novináři dříve, než vojenské jednotky. Pokud tedy hlavní motivátor chce pokračovat, bude nutné vtáhnout do konfliktu i okolní státy. A toho se třeba… Číst vice »

eFPe
eFPe
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  vik

Hrozí to, že pod těmito skutečnostmi se jakoby na podporu humánnosti nasunou mírové jednotky NATO na Ukrajinu. Nemocnice, bez proudu, pekárny bez plynu, a kdo za to bude moci? Ukrajinské vedení? Nikoliv. Rusko.Takto nám to média vytmaví. Co na tom, že USA bombardovaly Bělehrad, že Zlikvidovaly prosperující Libyi, Co je dovoleno… Číst vice »

Haskuv Duch
Haskuv Duch
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  eFPe

A když ukroši utekli, je třeba místo nich nasadit jiné blbce. A čecháčci půjdou rádi, s písní na rtech a z portrétem Fijaly a Černochové v kapse batldresu…

skeptik
skeptik
před 10 měsíci

To je fakt drsné! Pro probuzení ovcí by to musela pustit do éteru hlavní média.

SunTzu
SunTzu
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Ovčany neprobudíte, ale jen se podívejte zkusmo na diskusi na Novinkách, jak tam teče rusofobie a vybičovaná nenávist k Rusku. Tak tady by bylo u zastánců ukronacistů dost dobrovolníků jít do války na východ.

skeptik
skeptik
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  SunTzu

Vím. Tam už převážně diskutují jen sociopati, těm normálním zablokovali diskuzi pro “nevhodné” názory.

vera havrankova
vera havrankova
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Máte pravdu, mě zablokovaly Novinky navždy, za to, že jsem napsala – Nejsme právní stát!

vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  vera havrankova

alespoň už se nemusíte namáhat psaním

vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  skeptik

Ano souhlasím, sice to nebylo to zablokování dřívější a – neví nepodařilo se zveřejnit nebo tak nějak.

adam
adam
před 10 měsíci

Vidlák má v zásadě naprostou pravdu, byť se někomu může zdát, že přehání. To klíčové zaznělo jasně, nejde jen o to, že nás vědomě zbídačují… Jde doslova o život! Buď jim nakopeme do hader, nebo nás pohřbí. Třetí cesta není!

eFPe
eFPe
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  adam

Ovšem toto si musí uvědomit násobně větší masa lidí než nyní. Ti, kteří v klidu chodí pro dávky, i ti, kteří jsou přece víc než ďelňasové, jsme živnostníci a my si na sebe vždy vyděláme.

cablik
cablik
před 10 měsíci
Odpověď uživateli  adam

Ještě zvolí Češi nějakého jejich válečného štváče za presidenta a to bude pak ještě horší. To ti voliči tohohle svinstva chtějí do války? Stejně by žádná konvenční válka nebyla a rychle by skončila.

vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  cablik

Na tom, zda bude čech válečným štváčem hovno záleží – uvědomte si že jsme kolonie a plebs.

vaclav
vaclav
před 9 měsíci
Odpověď uživateli  vaclav

Staňme se státem a pak budeme moci o něčem rozhodovat