Rakušan si vyrobil vlastní Vrbětice?

Jindřich Kulhavý
Jindřich Kulhavý

Na odstavném parkovišti shořelo pár autobusů. Důvodů může být více, například technická závada, ale naše tajné služby zjistili, že se jednalo o žhářství mezinárodního významu označené za teroristický čin. Odchytly jistého Jihoameričana s tím, že jde o ruskou stopu. A v době voleb vyslaly do ulic ozbrojené jednotky, aby případně Rusům zabránily v terorismu i ve volebních místnostech. To není scifi, jste svědky reálného postupu naší vlády.

Autobusy občas hoří. Především ty elektrické k tomu mají sklony. Jistě, mohou být i zapáleny, to většinou při demonstracích někde v rozvojových zemích. Ale aby jeden z nejhledanějších teroristů v Evropě přijel z Jižní Ameriky, popěvoval si ruskou hymnu a zapaloval autobusy odstavené na pražském Klíčově, to nám opravdu dává smysl. Možná, kdyby se pokusil někdo být nebezpečným ohrožením života lidí na veřejných místech a měl k tomu důvod v různých podobách, mohli bychom to brát jako terorismus, ale konstrukce případu podávaná nám médii či Rakušanem je opravdu šílená. Snad ještě více než Vrbětice. Spíše se zdá, že ozbrojení policisté vyslaní do ulic měli chránit politiky fotící se u volebních uren při vhazování hlasů svým spolustraníkům či dokonce sami sobě. Strašení touto generací samozvaných spasitelů ve státních funkcích vcelku jde a na ruskou stopu média i někteří voliči dobře slyší.

Nechceme podceňovat BIS či novopečeného generála Koudelku, u něhož čekání na frčky prodlužoval bývalý prezident Zeman s tím, že velí čučkařům, ale případ hořících autobusů vstoupí mezi legendy. Vrbětický výbuch k nim patří také a několikaleté vyšetřování s nulovým výsledkem a odkazem na podvratnou ruskou činnost připomíná nález pasů vůdce teroristů Atty v troskách údajně letadly zničených dvojčat v New Yorku. My to tedy tak nepřeháníme, nyní máme pár autobusových vraků a je otázkou, komu po vzoru USA vyhlásíme válku. Bude to Rusku nebo třeba Kubě? Naši agenti to jistě už tuší. Zvláště, když se tajné služby států v EU navzájem při nahánění diverzantů spojily a podařilo se jim nebezpečného Jihoameričana eliminovat a zadržet. Těch pár autobusů za to jistě stálo.

Blíží se Olympijské hry v Paříži, ve které je nebezpečno už nyní. Také fotbalové Mistrovství Evropy v Německu, tedy tam, kde roste islámský extremismus. Jestli někde budou mít policisté a armáda potíže s možným terorismem, bude to Západní Evropa. A to i bez Rusů, které soustavně provokuje. Rusové jsou vcelku přímý národ, své problémy řeší poměrně transparentně, viz vojenská operace na Ukrajině. Sami byli nedávno cílem teroristické akce, střelce pochytali a nikdo by si nepřál být v jejich kůži, ale že by někoho nabádali k podpalování pražských autobusů, to je jaksi masakr přitažený za vlasy.

S postupující ruskou armádou na Ukrajině a hromadícími se neúspěchy Ukrajinců se budou ruské stopy hledat systematicky. Západ hledá důvody k eskalaci tamního konfliktu bez domýšlení následků. Ne, nám nehrozí ruští agenti převlečení za Jihoameričany mající sirky v ruce poblíž nádrží autobusů. My se musíme bát úplně něčeho jiného, zvláště bude-li naše vláda nadále agresivně vystupovat vůči Moskvě. Chtějí nás zatáhnout do války, mobilizovat české kluky a muže a posílat je na smrt. V Západní Evropě si teroristy dováží skoro až systematicky, my si je zatím spíše vymýšlíme. Doufejme, že to z autobusů nepřejde někam, kde by umírali lidé. Politici jsou schopni úplně všeho.

*

Jindřich Kulhavý, iNadhled 

4.6 21 hlasy
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
16 komentářů
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Karel2002
Karel2002
před 1 měsícem

No ale naši chudáci policajti měli kvůli Putinovi a jeho sabotážím pohotovost.

standa
standa
před 1 měsícem

Je to vůbec fotka z místa činu ?

standa
standa
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  standa

Jinde se píše, že ten benzin ani nedokázal zapálit, když ho chytili řidiči ! Co to vlastně je za autobus a kde jsou ty ostatní autobusy alespoň ohořelé ? To má být údajný důkaz ?

Vendol
Vendol
před 1 měsícem

Hele, BIS podpraporčíka Michala Čoudelky zvažuje, že obviní Rusy i z blesku, který před několika dny v Liberci zranil řadu lidí. Ve hře je obvinění Ruska z vlny veder, které od příštího týdne mají zasáhnou Evropu, včetně České republiky. Z BIS, Bezpečnostní informační služby, původně zpravodajské služby, se stalo legrační a tragikomické pimprlové divadlo vedené srandovním… Číst vice »

oldo
oldo
před 1 měsícem

On ani neví,že nic neshořelo,místní to uhasili hasičákem.

mikkesh
mikkesh
před 1 měsícem

Ti ruští špioni nám tady opravdu dělají rotyku. Tuhle hodí vajgla pod autobus, támhle zase sežerou kočku, u nás ukradli dekl od kanálu … hrůza. A ke všemu se k nám teď chytře povalí přes Rumunsko. Rakušane, co s tím?! Ještě větší blb než jsme doufali.

Vendol
Vendol
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  mikkesh

Z Michala Čoudelky, vrchního vibrátora BIS, se dá skvěle dělat sranda. Nezapomenu, jak se to tele předloni přiotrávilo jedovatou mochomůrkou, kterou si při lesním houbaření spletlo se žampionem. V ÚVN teleti museli pumpovat žaludek.

mikkesh
mikkesh
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  Vendol

A vypadá to, že mu vypumpovali i mozek.

cablik
cablik
před 1 měsícem

Bejvávalo: Z modré fialová. Z hrdé a sebevědomé rozpuštěná a vypuštěná. Z českého premiéra německý lidovec. Výprask s mrtvolami. Korunu tomu dal Pavel 107. Když extremista volá chyťte extrémisty! Už jich máme plné zuby
https://protiproud.info/politika/7982-bejvavalo-z-modre-fialova-z-hrde-a-sebevedome-rozpustena-a-vypustena-z-ceskeho-premiera-nemecky-lidovec-vyprask-s-mrtvolami-korunu-tomu-dal-pavel-107-kdyz-extremista-vola-chytte-extremisty-uz-jich-mame-plne-zuby.htm

cablik
cablik
před 1 měsícem

Tím chtějí zaplácnout volební neúspěch jen další proti Ruská provokace v řadě v každém národě jsou zločinci a tohle se jim jen hodilo do jejich volání po válce.

Rob
Rob
před 1 měsícem

No tak vidíte, jak se jim to povedlo. Jak to funguje. Přechytrale opět vypustili do očí bijící cypovinu, až to lidem trhá uši a vy se toho okamžitě chytáte abyste spustili věčně trvající polemiku…, zatímco “zasebevražděný” kampeličkový Zelenka je tím definitivně zapomenut a více už po něm ani pes neštěkne..

standa
standa
před 1 měsícem
Odpověď uživateli  Rob

Podivné je, že se jenerál Koudelka nevyjádřil k úmrtí Zelenky ! Vždyť to musel vědět, když ví, že Čuk a Gek zapálili Vrbětice, že.

Hokarc
Hokarc
před 1 měsícem

,,Shořely nám autobusy
stojí za tím opět Rusi”.

Zpívají stále stejnou písničku, jen s jiným textem. Že shořely autobusy na někoho svalit musí. Shořely nám autobusy vinu hodí zas na Rusy.

standa
standa
před 1 měsícem

Vypadá to na to, že nováček mezi agenty BIS dostal šanci polejt autobusy benzinem a zapálit, aby se uvedl, že umí a jeho nadřízení dostali pochvalu, že chytili někde nějakého asi Latinoameričana a hodili to na něj. To je nápad tahat se s benzinem k autobusům s kanystrem benzinu, nevím kolik jich tam jezdí ještě na… Číst vice »