Český novinář? Stejný “fašoun” jako ta zvěř z Majdanu!

Avatar
Původní autoři

Jan Šustek
 9. 3. 2014   zdroj zde
„Je to směs lokajství, připosranosti, stádovitosti, předposranosti, hlouposti, pohodlnosti, vlezdoprdelismu. Většina českých médií v souvislosti s Ukrajinou předvádí informační zločin.” 

„Je to směs lokajství, připosranosti, stádovitosti, předposranosti, hlouposti, pohodlnosti, vlezdoprdelismu. Většina českých médií v souvislosti s Ukrajinou předvádí informační zločin.”

Prohlásil Mgr. Petr Štěpánek z ODS.
“Lži, mystifikace a pokrytectví politiků a médií dosahují nevídaných výšin. Jsme svědky pokusu totálně manipulovat českou veřejnost a vést ji k nenávisti a emocím … “
Zdroj: Protiproud
Pro názornost jsem vybral dva silně pravicové zdroje, jako důkaz, že odpor proti zkresleným a lživým informacím nemají pouze levicově smýšlející lidé, ale všichni ti, kteří se cítí svobodní a nechtějí se nechat semlít zbabělou připosraností českých novinářů.
Na Ukrajině došlo k násilnému převratu proti demokraticky zvolenému prezidentovi, vládě i parlamentu, a to je zločin! Kdyby se toto stalo jinde v Evropě, budete také podporovat ozbrojené bandy z ulice, které násilnicky svrhly demokraticky zvolenou vládu? Čí ruku lížete, že jste se snížili k hnusné goebbelsovské propagandě? Až si kladu otázku, jestli vůbec ví čeští majitelé novin, jaké manipulátory, pokrytce a obdivovatele polofašistických stran zaměstnávají. Na mě to působí, jako by byli někteří novináři bokem placeni ještě někým jiným. Jinak si neumím představit to nadšení z násilí a nenávistné protiruské hysterie. Uvědomují si vůbec tito “hlasatelé pravdy”, že čtenář má právo na pravdivé informace? Nebo na to kašlou, hlavně že to sype? Čeští novináři, redaktoři i média, až na vzácné výjimky, vědomě šíří hysterickou rusofobii a vědomě zamlčují informace.
Je až k neuvěření, koho čeští novináři vědomě podporují.
Položte si otázku, jak byste dopadli v ČR, nebo jinde v Evropě, kdybyste chodili po ulici ozbrojeni, stříleli do  vzduchu z  Kalašnikova, s nacistickým znakem na rukávu, nesli portrét Hitlera a  hajlovali na náměstí?  Také by Vás mediálně podporovaly české vlezdoprdelky? Také by Vás policisté poplácali přátelsky po zádech a nechali se s Vámi vyfotit? Bohužel, to je realita, to se v Kyjevě za nadšeného potlesku přihlížejících děje! Třetí největší ukrajinská strana “Svoboda” se veřejně hlásí k odkazu Stepana Bandery a  jejíž prapor UPA s trojzubcem je znakem vrahů menšin Poláků, Židů, Volyňských Čechů, Rusů, včetně jejich žen, dětí a dokonce i  nemluvňat. Dnes na fasádách domů visí obrazy Adolfa Hitlera – “ukrajinského osvoboditele.” To je dnešní realita, o které se novinářům psát nechce.

1922454_761504677195777_50536989_n.jpg
A tak si kladu otázku. Proč nám média nedávají objektivní informace? Proč jsou jednostranně zaměřeny proti Ruské federaci? Proč lezou slizce a s takovým soudružským nadšením USA a EU do brusele? Proč nenapíšou pravdu o osnovatelích kyjevského násilného převratu?
Budete také podporovat polofašistické strany,  násilí v ulicích proti demokraticky zvoleným vládám i u nás, nebo kdekoliv jinde v  Evropě jen proto, že to bude v zájmu vládnoucích elit EU nebo USA? Klidně bych tomu i věřil, protože vaše lokajství a maločeská připosranost nemá žádné meze.
Možná, že si někdy uvědomíte, jak ponižujete naši republiku, znevažujete demokratické principy, poškozujete české zájmy v zahraničí a  co je nejhorší – ztrácíte důvěru ve společnosti.
A jaká je za to všechno odměna? Tak jako vždy – jidášský groš.