NATO, pojďme na to! Ale nejprve lhaním

Avatar
Původní autoři

30. 8. 2014 / zdroj
Server e-Republika.cz, mimochodem chytrý server, který doporučujeme k pravidelnému čtení, uveřejnil fotografii, o které se opírá další vylhaná kampaň velení NATO a administrativy USA:
* Obě fotky nové ofenzívy pocházejí ze soukromé agentury, nikoliv z oficiálního arzenálu fotek NATO. Logo agentury vidíte na obrázku. Na to se pak NATO bude vymlouvat, až to praskne jako lež.

USA a její věrní spojenci v EU plus všechny mediální korporátky se vyznačují skutečnou věrností k pravdě. V momentu, kdy se pro ně situace vyvíjí jak pro Hitlera u Stalingradu, sáhnou k naprostým lžím, aby zdůvodnili svůj postoj. Začalo to Powelovými “trubičkami” v RB, pokračovalo válkou v Iráku. A nyní před každou ohlášenou sankcí Západu proti Rusku přijde nejprve nějaká mediální palba lží. V nedávném článku Devět minut anti-propagandy o Ukrajině psal náš kolega o způsobu, jak se to dělá. Není to nic nového. Stejně média překrucují zprávy i o Sýrii, například BBC a CNN, viz naše články na toto téma.

Takže první “akce” začala po sestřelení letadla, kdy Porošenko začal ofenzívu proti opolčencům a slíbil na minulý týden vojenskou přehlídku v Doněcku, která se tam skutečně konala, jenže s jeho zajatými vojáky. Těm ale předtím místní občané ukázali rozstřílené paneláky, školy a kostely. Mají smůlu, dokázaná vědomá střelba vojáků na civilní obyvatelstvo je zločin i podle mezinárodního práva. Protože NATO je tak mocná organizace, že má právo i na vlastní fakta, použila pro důkaz vstupu či střelby ruských vojsk na území Ukrajiny fotografií civilních agentur. To už o něčem svědčí. Když například Rusové udělali tiskovku k sestřelení letadla, zprávu přednášel ruský generál a snímky ukrajinkých BUKů z míst, odkud rakety vyletěly, byly z ruských špionážních družic. Viz tiskovka generála Andreje Kartapolova. Takže Rusko jako stát se zaručilo, že informace na tiskovce byly předloženy jako zcela oficiální materiál, například pro jednání Rady Bezpečnosti OSN.

NATO jde na to, a nemůže se zdržovat s fakty, zvlášť když už nejde o přehlídku fašistů typu praporu Azov v dobytém Doněcku, ale když jde o přežití armády prozápadních oligarchů uzavřené v dvou kotlech. Rozstřílení toho minulého kotle proběhlo raketomety Grad ukořistěnými stejným způsobem jako si ISIL ukořistil americkou techniku v Iráku, totiž právem toho, který vyhrává válku. Zničení dvou praporů u Saur-Mogily dne 17.08.2014 trvalo přesně 40 vteřin, pak už šli opolčenci jen sbírat techniku. Z asi 2000 vojáků se údajně do Kyjeva vrátilo 83. To je cena za dobývání vlastní země. Nyní se děje totéž, ale v horším vydání. Opolčenci přešli do protiútoku, mají zformovanou armádu podle praporů a bohužel to s těmi raketomety a děly umí o něco lépe než násilím sehnaní vojáci oligarchů, kteří najednou zjistili, že nejsou na vojenském cvičení, jak jim v Kyjevě slibovali.

Takže k tomu lhaní, neb situace na frontě je vážná a vyžaduje opětovný zásah médií. Washington se spolehl na osvědčenou soukromou firmu, která mu dodává fotky pro podobné případy. Takže svět je nyní zaplaven těmito ukázkami.