Petr Ďoubalík Datum příspěvku 20. listopadu 2014 --- --- Další články autora 20. 11. 2014 Co nechápeš?! Obraz prezidenta jsem nepotřeboval, protože jsem manifestačně pověsil jen znak republiky. Teď ale obraz prezidenta potřebuju, abych ho pověsil a manifestačně sundal. Novější článek V OSN byl zkritizován ukrajinský zákon o lustracích Starší článek Inspirativní hospodářská politika Číny