Buďte bdělí, vlastenci!

Avatar
Původní autoři

trombon  
16. prosince 2014  pikabu.ru

Už víte, na jaké mítinky máte chodit a na jaké ne?
Jak rozlišit lidový majdan od akce podplacených ruských teroristů?

První příznak lidového majdanu jsou biotoalety. Pokud uvidíte, že tam jsou biozáchodky, je to jistojistě lidový majdan. A jak to? Babičky přinesou pirožky, dědečkové přivezou biozáchodky. Aby se bylo kde posrat. Po těch pirožcích.

Druhý příznak lidového majdanu je pódium. Pokud uvidíte pódium, na němž vystupují umělci, znamená to, že jde o majdan lidový. Protože lid vždy s sebou bere pódium pro umělce. A pokud na něm pódium není, je jasné, že mítink byl zaplacen Kremlem.

Třetí příznak lidového majdanu jsou američtí senátoři. Pokud přiletěli senátoři, jde o majdan lidový. Protože na akce placené Kremlem američtí senátoři nepřilétají. Pak už je to tutovka.

Čtvrtý příznak lidového majdanu je, že probíhá po dobu několika měsíců. Je to proto, že lidem netřeba chodit do práce, když místo toho mohou jíst pirožky, žít ve stanech a srát na biotoaletách. A taky sledovat ty umělce. Anebo americké senátory. Přesně tak se chová normální lid. To jen teroristi placení z Kremlu musí jít v pondělí do práce, aby přišli na mítink až další neděli.

A konečně pátý, zcela jednoznačný příznak lidového majdanu je, že vás na něj pozve soukromá televize. Pak už je to zcela jistě lidový majdan. Lidovější už ani být nemůže. A pokud žádné televizní kanály nevysílají pozvánky, znamená to, že jde o mítink uplacených teroristů. To jen oni jednají tak tajně, že po sobě nezanechávají žádné stopy.

Už je vám jasné, na jaké mítinky máte chodit?  

Zdroj: pikabu.ru
Námět: Pavel Ryževskij 
Překlad: Stan