Ruská federace bude raději obchodovat s těmi, kterým se dá věřit

L. Kašuka
3. 12. 2014   NWOO

Rusko již prostě EU nevěří a má k tomu důvod. Protiruské sankce, bojkot plynovodu Jižní proud, odmítnutí dodání zaplacených smluvně dohodnutých lodí a každodenní mediální démonizace Putina a Ruské federace. Svět však není jen Evropská unie a USA!
Ruská federace se prostě obrátí k těm, kterým může více věřit. Je spousta zemí, které stojí o to využít evropské hlouposti a podřízenosti vůči USA a které touží zaujmout jejich místo a nahradit je jako obchodní partnery. Čína, Indie, Brazílie, Kuba, Venezuela a mnoho dalších zemí s obrovským potenciálem chce nejenom ruskou ropu, plyn, nebo zbraně, ale také pomoc se stavbou průplavů, klasických i jaderných elektráren, přehrad, budováním infrastruktury a s celou spoustou dalších věcí, které zajistí ruským firmám prosperitu a s těchto zemí udělají moderní rozvíjející se ekonomiky schopné využít své zdroje a nerostné bohatství jako platbu za ruskou pomoc.

Americký sen o tom, že donutí Ruskou federaci k podřízenosti a USA zůstane světovým hegemonem, každým dnem ztrácí šanci na úspěch. Posledním důkazem jalovosti těchto opatření, byla návštěva V. V. Putina v Turecku, kde bylo podepsáno osm různých smluv a dohodnuta stavba plynovodu, který nahradí Evropskou unií bojkotovaný Jižní proud a z Turecka tak udělá v budoucnu novou tranzitní zemi pro ruský plyn do zemí EU, pokud by došlo na Ukrajině k problémům. Samotné Turecko pak tímto plynovodem chce odebírat ruský plyn také. Pokud se takto chová země, která je členem NATO, jaké páky asi může mít USA na to, aby zabránila v ekonomické spolupráci jiným zemím, kterým je nyní potom, co zaujal západ tak nesmiřitelně nepřátelský postoj vůči Rusku navíc Moskva ochotná prodat obranné protiletecké raketové komplexy, díky nimž už nebude pro Washington možné beztrestně a beze ztrát bombardovat každého, kdo se nepodrobí jejich diktátu.

Nám jako České republice zůstávají jako spojenci země, které proti nám v historii nesčetněkrát válčily, které nás v Mnichově zradily a poté nám sebraly naše pohraničí a ti, kteří nás po staletí okupovali a nakonec nás chtěli jako národ úplně vyhladit. Potomci nacistů dnes vládnou Evropské unii a nám se každým dnem zmenšuje možnost s tím něco udělat a z této organizace vystoupit a nebát se, že když se o to pokusíme, čeká nás obdoba ukrajinského Majdanu a dalších barevných revolucí, které mají pod svou taktovkou USA a jejich Bruselští služebníci.

Zbývá jen naděje, že občané zemí jako je Německo, Anglie, Španělsko, nebo Itálie pochopí, že Evropská unie je jen zástěrkou pro americko – německou nadvládu nad Evropou, vystoupí z této novodobé čtvrté říše a rozbijí tak tuto organizaci zevnitř. Může se tak stát, pokud se politici těchto zemí začnou bát o své posty a cítit, že lidé už je příště nezvolí, nebo že dokonce hrozí nebezpečí revoluce. Tato možnost naštěstí není vůbec zanedbatelná, protože ve všech těchto zemích existují strany, odbory, organizace, nebo lidé, kteří jsou schopní dostat pracující do ulic a demonstrovat, nebo stávkovat celé dny, nebo i týdny, čehož bohužel v České republice není zatím nikdo schopen (nebo to prostě ačkoli může, udělat nechce).

Nezbývá tedy než doufat, že všechny ty sankce se nakonec obrátí proti těm, kteří je stvořili a stávající světový diktát USA a EU se zhroutí, jako červotoči proděravělý dům se shnilým základy na kterých byl již od začátku postaven. Úkolem nezávislých žurnalistů a publicistů jako jsem Já a mnoho mých kolegů publikujících na internetových zpravodajských webech, je pokoušet se co nejvíce lidem otevřít oči, aby až se to stane, nezačali dělat stejné chyby, jako jsou ty, které nás dovedly tam, kde jsme dnes!