Mám rád všechny slušné a poctivé lidi, včetně Američanů!

Avatar
Původní autoři

                     Ladislav Kašuka

19. 1. 2015 Czechfreepress 
V Americe nežijí jen samí špatní lidé zodpovědní za to, že americká armáda okupuje, bombarduje, nebo ovládá mnoho zemí na celé naší planetě! Bohužel se mezi námi, odpůrci politiky jejich vlád a prezidentů najdou i tací, kteří používají vůči Američanům úplně stejný princip rasové, či národnostní nesnášenlivosti, nebo kolektivní viny, jaký užívali Hitlerovi nacisté vůči neárijským národům, nebo Banderovci proti všem Polákům, bez rozdílu pohlaví, nebo věku!

Tohle je alarmující trend, který je nutné co nejdříve zarazit! Lidé musí pochopit, že běžný americký dělník, farmář, prodavač, nebo řemeslník, se vůbec ničím neliší od českého, nebo ruského a ničím se vůči světu neprovinil, kromě toho, že úplně stejně jako my tady v České republice, nebo jinde v Evropě pokaždé před volbami uvěřil lžím a slibům pravicových, nebo tzv. liberálních neomarxistických stran a dal jim ve volbách svůj hlas.

Kdyby, naše malá země byla stejně velká a mocná jako jsou USA, nedělám si žádné iluze o tom, že by se naši vládci chovali lépe, než se v současnosti chovají ti američtí! Proto mám vždy zlost, když slyším hlášky typu, že by se měli všem Američanům uřezat hlavy, nebo tam hodit pár „atomovek“, a byl by klid! Takovým přístupem se snižujeme na stejnou úroveň vyjadřování a chápání reality jako mají islámští radikálové, antikomunističtí fanatici, nebo skalní rusofobové! Pokud na tento způsob uvažování přistoupíme, nemůže svět čekat nic jiného než třetí světová válka a já v přeneseném slova smyslu děkuji „bohu“, že aspoň v Rusku v současnosti vládne člověk, který si tuto skutečnost uvědomuje.

Skutečným nepřítelem nejsou Američané, Angličané, nebo jiné národy, ale politici, kteří slouží zájmům oligarchů a korporací a nikoli zájmům svých národů a celého lidstva. Jsme to my obyčejní lidé, co jim dáváme tu moc nás posílat do válek, odírat nás v zaměstnání a dělat z nás jejich otroky! Jsme to však také my, co jim můžeme u voleb tu moc zase sebrat a dát jí někomu, kdo myslí jinak!