Lež o moderních Ruských zbraních v rukou separatistů.

Avatar
Původní autoři

11.2.2015  Czechfreepress

Většinou není snadné prokázat médiím lež. Tady to bylo snadné, skoro až úsměvné. Tento článek Security magazínu je převzatý z prestižního BBC, která ho má od pana Gilese z Výzkumného centra pro studium konfliktů na Oxfordu !!!


Originál zde:
http://www.bbc.com/news/world-europe-31146595
,,Rusové testují na Ukrajině své nové zbraně,,.
Zde článek:http://www.securitymagazin.cz/zpravy/rusove-testuji-na-ukrajine-sve-nove-zbrane-1404043701.html
Originál zde:
http://www.bbc.com/news/world-europe-31146595
Když jsem viděl první nezvratný důkaz, myslel jsem, že se jedná o novinářskou kachnu. Kachna to nebyla, ale také to létá je to kvadrokoptéra s kamerou, co by nebezpečný ruský dron. Tuto ,,novou Ruskou zbraň,, si můžete zakoupit třeba na Zboží.CZ, odkaz pro amatérské válečníky zde:

http://www.zbozi.cz/vyrobek/dji-f306-phantom-2-rc-set-kvadrokoptery-s-h3-3d-gimbal/

Druhým důkazem je komplet protivzdušné obrany 9K35 Strela-10. Komplet byl zaveden v Sovětské armádě v roce 1979!!!, následně i v armádách Varšavské smlouvy, včetně armády české a ukrajinské. Později byl nahrazen systémem Sosna.

Podrobnosti o systému zde:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=1628
a zde:
http://www.armadninoviny.cz/rusky-protivzdusneho-komplet-kratkeho-dosahu-sosna.html

Úplně stejně je to se systémy jako Grad, Uragán, tank T-72, BMV-1,2, nebo Buk, jsou to zastaralé zbraně vytvořené v éře SSSR.
Zajímavé jsou i mystifikace v originálním článku, kde ukazují moderní Ruskou techniku na přehlídce a na cvičení, zcela překvapivě v Rusku!
Nebo raketometu Grad, umístěného na hřbitově-jak sprosté..Jenže když se podíváte blíže je na komunikaciza hřbitovem a z této pozice by stejně nemohl střílet protože má nad sebou větve, takže se nejedná o jeho palebné postavení, ale jen se přemísťuje…Drobné nuance ovlivňující cítění čtenáře.
Jak dlouho z nás ještě budou dělat hlupáky?