Jsou Češi hrdí na ponížené lokajství vůči USA?

Avatar
Původní autoři
Jaromír Petřík

8. 4. 2015    blog
Náš prezident Miloš Zeman si dovolil usadit velvyslance USA Shapira, když se do něj nediplomaticky navážel kvůli jeho cestě do Moskvy k 70. výročí osvobození Evropy od německého nacismu.
Což o to, zvykli jsme si poslední dobou na věci, dosud neslýchané: Za rozpoutání II. světové války může hlavně Stalin, o obětech německého nacismu mlčíme, novodobé nacisty naopak podporujeme jak v Kyjevě, tak v Pobaltí, vojensky napadáme neposlušné země, jehož následkem jsou statisíce mrtvých, miliony uprchlíků a občanské války.


Zcela jsme rozvrátili arabský svět, jehož výsledkem je vznik Islámského státu, podpořili jsme nelegitimní násilný převrat na Ukrajině a postavili se za pučisty, kteří v zemi rozpoutali občanskou válku a kteří by v zemi, kde platí právo již dávno byli odsouzeni za zločiny rozpoutání války, zločiny proti lidskosti a zločiny šíření nacismu. zde

My nyní tleskáme hlavnímu šiřiteli této „demokracie“ tedy USA. Tleskáme jim za napadení cizích států, za mrtvé, za šíření jejich „pravdy“, že vším je vino Rusko a Putin.

Putin je vinen tím, že na Ukrajině je válka, kterou rozpoutal kyjevský nelegitimní režim, Putin je vinen tím, že je obkličovaný ze všech stran americkými vojsky, které obsadily bývalé země SSSR jako např. Pobaltí a vyvolávají tam napětí s místním ruským obyvatelstvem.

Prezidenti Polska, Německa a Slovenska se účastní pochodu „důstojnosti“ po boku Turčinova, Jaceňuka, kteří se násilným nelegitimním pučem dostali k moci a mají na svědomí občanskou válku, tisíce mrtvých, statisíce uprchlíků a zcela rozvrácený stát. zde

Místo potrestání původců války na Ukrajině jsme zavedli na příkaz USA nesmyslné a slabomyslné sankce proti Rusku.

Z našich médií se denodenně ozývá hysterický řev o údajném ruském nebezpečí, že Putin hrozí válkou. Přitom vše pro rozpoutání války děláme my sami v roli věrných lokajů USA. zde

Dá se říct, že nebýt Američanů, tak není ani žádná válka na Ukrajině, ani žádné nebezpečí války v Evropě, ani by tolik nebyl rozvrácený islámský svět.

Jako lokajové posloucháme příkazy z USA a nedovolíme si v ničem odporovat. Ani kancléřka Merkelová a prezident Holland si nedovolí mít vlastní názor a v Evropě prosazují všechno, co jim nařídí američtí velvyslanci.

Každý zločin, který spáchá kyjevský režim přišijeme Putinovi a cpeme miliardy USD do ukrajinských oligarchů. Je to někdy až k smíchu, když místo splátek, chtějí ukrajinští oligarchové další peníze a my jim je neustále dáváme. Jsem zvědavý, kam to až dojde, protože obyčejní Ukrajinci mají jednu jistotu, že z peněz od MMF a EU neuvidí ani dolar.

Zajímavý článek je zde.

Cituji: „Spojené státy ztrácejí podporu evropských států, píše irský novinář Bryan MacDonald komentující slova velvyslance USA v České republice Andrewa Schapira , který kritizoval rozhodnutí českého prezidenta Miloše Zemana zúčastnit se oslav 9. května v Moskvě.Novinář se domnívá, že „jakmile Barack Obama oznámil, že se nezúčastní oslav na počest 70. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce, ministerstvo zahraničí USA očekávalo, že se stejně zachovají i všechny spojenecké země”.
Čím skončí česko-americká „diplomatická přestřelka“?   zde Podle jeho názoru je nejpřekvapivějším v incidentu mezi českým prezidentem a americkým velvyslancem Andrewem Schapirem ta skutečnost, že se hlava evropského státu rozhodla postavit proti americké tyranii.
„Američané nemají rádi, když jejich pokyny ignorují. Když pokládáte svou zem za „výjimečnou”, jak si vůbec někdo troufá pochybovat o vašich příkazech?” — ironizuje autor.
„Nemohu si vůbec představit reakci Spojených států, kdyby si český velvyslanec dovolil vyčinit Obamovi za uznání Kuby, nebo podporu nezákonného převratu na Ukrajině”, píše MacDonald.

Američané berou jako samozřejmost ponížené podlézání představitelů satelitních zemí. Proto jsou nyní v šoku, když se našel politik, který jejich aroganci uštědřil políček.

Pane prezidente Zemane, jsem hrdý na to, že jedete na oslavu porážky nacismu do země, která německý nacismus porazila, než do zemí, které současný nacismus podporují!