Útoky proti prezidentovi asi nikdy neskončí.Ve světě je víc problémů a tady se bude jenom pořád provokovat.

Avatar
Původní autoři

Karel Janda
15.4. 2015 Czechfreepress
Koncem měsíce dubna 2015 (v souvislosti s osvobozením a koncem války v 1945) svolávají na Staroměstské náměstí “mladí a perspektivní” demonstraci proti RUSKU, PUTINOVI a zástupně proti ZEMANOVI . Tedy opět další provokace…. Velvyslanectví USA v Praze dnes ocenilo “správný postoj vlády ČR” a pokáralo za “nesprávný postoj” presidenta . Co si to Shapiro dovoluje !!Normální a slušná vláda by si za toto zavolala pana velvyslance, vrátila mu pověřovací listiny, prohlásila ho za osobu nežádoucí na území ČR.


Jak je možné, že se z některých velvyslanectví řídí nepřátelské akce proti našemu presidentovi ?
Kam až se necháme zahnat?

Občané této země,
poslední měsíce a týdny jsme svědky zvláštních jevů na naší politické scéně, které nevěští nic dobrého !!!

Tento proces začal před 25 lety, pomalu, plíživě a jeho formální stránka nám byla nabídnuta jako demokracie a svoboda. S nadšením jsme ji tehdy přijali, ale již s menším nadšením ji dnes hodnotíme.

V parlamentu, senátu a ve vládě se střídala různá politická uskupení, která však měla pramalý zájem na tom, aby se tato země rozvíjela zdravým a korektním směrem.

Celá desetiletí zde vládli lidé, jejichž jedinou snahou bylo zdevastovat naše hospodářství, zkorumpovat a paralyzovat justici, ukrást vše, co se ukrást dá, a finanční prostředky, ztržené z těchto kriminálních transakcí, vyvézt ze země!!!

Ano, tato země byla bohatá do té doby, než byla ukradena a vyvezena prevážná část peněz, ztržených z hodnot, které vytvořili lidé zde žijící – Vy všichni svou vlastní prací, mnohdy ne právě lehkou!!!

Proto se dnes nedostává prostředků na budování infrastruktury, na zdravotnictví, proto je vykraden státní důchodový fond, proto si vyděláváme v přepočtu mnohonásobně méně peněz, než jiní Evropané ve svých zemích.

Všimněte si tedy, že tato země byla cíleně vykradena a ožebračena, že zde byl dán prostor pro doslovné řádění zvrhlých a zkorumpovaných soudců a advokátů, pod jejichž ochranou se skrývají celé firmy se sofistikovanými programy na okrádání lidí.

Všimněte si, že zde byly uměle vytvořeny podmínky pro akceleraci rasové a etnické nesnášenlivosti tím, že menšině byly přiřknuty veškeré výhody a většina to zaplatila svými daněmi. Všimněte si, že naše armáda není vůbec schopna bránit naši zem, neboť na to nemá prostředky, lidi ani výzbroj, a navíc je zhusta vysílána na zahraniční mise, na nichž je této zemi opravdu houby platná.

A v neposlední řadě se zamyslete nad tím, proč se to vlastně všechno stalo???

Odpověd je jednoduchá:

Toto je klasický scenář přípravy a plánování občanské války. Občanská válka se nemůže vést na území, které je bohaté, stabilní a ekonomicky výkonné, nemůže se vést tam, kde funguje dobře státní správa, justice a armáda.

Občanská válka se dnes velmi pečlivě připravuje a vede se jich spousta v různých částech světa. Odborníkem, vlastnícím know-how na tuto věc je CIA.

Takže – naše země se dnes dostala do situace, kdy se stává geopoliticky velmi vhodným územím pro vyvolání občanské války!!!!

Stačí již jen pár promyšlených akcí, zase pod taktovkou CIA, a může se to spustit!!!

Amerika potřebuje nutně další zdevastované území, na jehož obnově potom mohonásobně vydělá!!!

Toto se neděje poprvé, tento scénář je velmi klasický a ve světě již mnohokrát použitý!!!

A nejlepší spouštěč toho všeho je, udělat zde druhý Majdan!!!

Jenom s tím rozdílem, že zde už poteče krev a budou sem masivně importování cizí ostřelovači.

Zatím se to tváří, jako nevinná společenská hra, když naše děti, které absolutně netuší, o co jde, ukazují na vřejnosti červené cedulky, které dehonestují prezidenta této země.

Všichni rodiče, občané, kterým ještě zůstal zdravý rozum, lidé, kterým záleží na šťastnější budoucnosti této země, nedopusťte, abychom se my a naše děti stali loutkami, které zničí vlastní zem!!!

Stejně tak, jako nemocného člověka nemůžeme začít léčit utínáním jeho údů a už vůbec ne tím, že začneme od hlavy!!!…..stejně tak se nemůžeme chovat k vlastní zemi, k prezidentovi, jehož jsme všichni zvolili, ke svým tradičním hodnotám, kultuře a přírodě.

Záleží totiž jenom na nás, záleží jen na tom, abychom neztratili poslední zbytky zdravého rozumu a začali konečně přemýšlet, jak tento vývoj zvrátit.

Jestli není pozdě, je určitě téměř méně, než za pět minut dvanáct!!!

MUDr.Janda Karel, lékař,
šiřte to,komu můžete …