Americký zločin vynucovaný velvyslanci z USA v Evropě. Co je zač Shapiro?

Avatar
Původní autoři

15.5.2015  Pařát dnes

Když se objevila první obvinění z malých servrů, že začíná být nebezpečné propojení velvyslanců USA, nejvyšších státních zástupců , vyšetřovatelů (vybraných) a vybraných politiků, vypadalo to jako konspirativní teorie na zviditelnění.
Mnozí tenkrát nevěřícně kroutili hlavou, že USA, náš spojenec, náš vzor, by nás přece neodposlouchával, nepoškozoval, že by nám nedirigoval jako SSSR a Brežněv, že USA je vzor ctnosti…

Rok se sešel s rokem a to, že chodili někteří a některé pro „noty“ na americkou ambasádu, začíná být realitou. Tehdy jsme se ptali: co dělal Ištvan v USA a jaké doporučení dostal včetně ochrany před pádem Nečasovy vlády? Co dělala Bradáčová? Co dělal Bělobrádek tamtéž? Proč musel letět Babiš do USA? Jaké je propojení na Šlachtu a co vlastně dostává tajného Nejvyšší zástupce Zeman na americké ambasádě, aby to veřejnost nevěděla? Jsme vážně tak rasistický a zkorumpovaný stát oproti USA? Je zajímavé, že mezi nejvyšší počet vražd se zařadilo pár zločinců USA u nás! Vážně u nás policisté tak často střílejí do občanů, nebo jsou černoši takoví gauneři a USA to kamuflují? U nás Romy nikdo nestřílí, přesto výhrůžky dávají USA nám a nikoliv my jim! Jak je to možné?

Protože se o lidská práva a kriminalitu, natož o korupci vůbec nejedná, ale kamufluje se tím pouze geopolitické znásilňování a změna geopolitické nadřazenosti! Z lidí se snaží masáží udělat “blbečky” po vzoru dřívějších bolševiků. Důkazů už je dost!

Kdo skutečně řídí loutkovládu České republiky?

Pozor! V Maďarsku rozjíždí USA další kauzu Ištvana: lex Nečas – Nagyová

Přece nebudeme odkrývat karty uprostřed hry,“ říká Ivo Ištvan

Na internetu tisíce lidí pohrdavě říkalo: to by se přece neutajilo, tihle lidi jsou blázni, co nám to chtějí navykládat? To jsou určitě Putinovi „trollové“ či dokonce dostávají za lži miliony rublů…

Dlouho velvyslanec Schapiro zapíral. Ale lež má většinou krátké nohy! A dokonce, když začnete vyhledávat mezi řádky a články, lehce poznáte, kdo je lhář a kdo je poctivý!

A nyní text z Lidových novin, který jasně dokazuje, že za každou špínou stojí velvyslanectví USA v čele s Shapirem a i mainstream podřízenost našich špiček dokládá! A to, co se zapíralo, to, co bylo prohlašováno za “trolling” Putina je najednou jasné!

A že k Shapirovi se chodí na kobereček?

Pane prezidente Zemane, děkujeme, že se musel velvyslanec Shapiro demaskovat!


Další článek k tématu:

Když žalboníčci žalují …

Z ohlasů pod článkem: 

V říjnu 2014 zmíněného Jana Berouna jmenovali ministr obrany Martin Stropnický (ANO) a premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) ředitelem Vojenského zpravodajství, tedy vojenské tajné služby.
Jan Beroun byl přitom nevoják a ředitel české pobočky americké detektivní společnosti Pinkerton Consulting & Investigation…

 – – –

plukovník Ing. Jan BEROUN
1980 – 1984 – Vysoká škola ekonomická v Praze
1986 – Postgraduální studijní program
2001 – Akademie FBI, Quantico, USA
Profesní kariéra: – – –
1985 – 2002 – Policie ČR
2002 – 2011 – Úřad pro zahraniční styky a informace
2011 – 2014 – Společnost PINKERTON ČR – ředitel a jednatel společnosti
2014 – 2014 – Ministerstvo obrany ČR – poradce ministra obrany
22. října 2014 – ředitel Vojenského zpravodajství

 – – –